بچه های ارشد 91 (مجموعه IT)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

mosallaei

Re: بچه های ارشد 91 (مجموعه IT)

پست توسط mosallaei » سه‌شنبه 20 دی 1390, 3:13 pm

masih_300 نوشته شده:
mosallaei نوشته شده:
masih_300 نوشته شده:سلام دوستان
جزوه های پارسه برای IT رو کسی نداره لینکشو بزاره چون من سخت افزار بودم حالا it شرکت کردم ببینم چی داره .
ممنون
http://www.4shared.com/dir/pfSJ9nME/_____.html
دوست عزیز این لینک 5 تا درس زبان تخصصی زبان عمومی مدیریت مهندسی نرم افزار و شبکه هستش
البته من همه درسها رو دارم ولی نمدونم چه جوری آپلود کنم براتون البته این 5 تا هم حجمشون بالاس هر کدوم بین 70 تا 100 مگ باید adsl داشته باشی بتونی دانلود کنی

بابا جان کاری نداره که از یه سایت فری استفاده کن مثل رپیدشیر یا http://uplod.ir .
ممنون میشم که اگه آپلود کنی البته فایل های لینک بالا رو گرفتم .اگه غیر از اونا داری بزار حالشو ببریم.

با تشکر

بقیه رو هم دارم تو همین جا آپلود میکنم لینکش رو میزارم تو همین روزها

wolff

پست توسط wolff » دوشنبه 24 بهمن 1390, 1:10 am

mosallaei نوشته شده:
masih_300 نوشته شده:سلام دوستان
جزوه های پارسه برای IT رو کسی نداره لینکشو بزاره چون من سخت افزار بودم حالا it شرکت کردم ببینم چی داره .
ممنون
http://www.4shared.com/dir/pfSJ9nME/_____.html
دوست عزیز این لینک 5 تا درس زبان تخصصی زبان عمومی مدیریت مهندسی نرم افزار و شبکه هستش
البته من همه درسها رو دارم ولی نمدونم چه جوری آپلود کنم براتون البته این 5 تا هم حجمشون بالاس هر کدوم بین 70 تا 100 مگ باید adsl داشته باشی بتونی دانلود کنی

درووود به دوست عزیز من این جزوه ها رو خیلی دنبالش بودم شما که زحمت کشیدی . اگه بقیه رو هم بذاری ممنون میشم !!!!! rgs

n.mehr

پست توسط n.mehr » دوشنبه 1 اسفند 1390, 11:29 am

سلام
من سخت افزار تهران جنوب میخونم میخوام 91 سراسری یکی از دانشگاههای تهران it گرایش شبکه یا امنیت اطلاعات قبول شم
من 5 تا درس نرم1-نرم20شبکه1-شبکه2-پایگاه داده را نخوندم این درسارو it داره سخت افزار نداره میشه راهنمایی کنید کدام کتاب یا کلاسها برای این درسا خوبه تا بخونم و در سطح بچه های itقرار بگیرم
برای زبان چه کتابی را معرفی میکنید؟
از هر انتشاراتی چه کتابهای تستش خوبه؟؟؟؟
لطفا کسی میدونه منو راهنمایی کنه ایشالله خیر ببینه

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 5 اسفند 1390, 6:01 pm

با سلام به برو بچ گل کنکوری ها...
آقا منم بالاخره تصمیم خودم رو گرفتم و میخام آی تی شرکت کنم....
برنامه ریزی هامم کردم...البته دانشجو هم هستم...فقط مونده کتاب بخرم....فقط چن سوال ذهنم رو درگیر کرده.....1-این که این رشته شناوره یعنی ستاره داره....من بخام همینو امتحان بدم که مشکلی نداره؟ 2- تو منابعش دیدم ریاضی و آمار نداریم درسته دیگه کنکور که نمیاد اینا؟ 3- من معماری نمیخونم چون گرایش آی تی آی تی ضریبش صفره الکی نمیخام وقتمو حروم کنم واسش.....کاره درستی میکنم؟4- این دانشگاه شریف واحد کیش...حدودا چقد برای ادم در میاد؟
بازم سوال داشتم میپرسم dan
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » جمعه 5 اسفند 1390, 6:09 pm

bale bale goll
n.mehr نوشته شده:سلام
من سخت افزار تهران جنوب میخونم میخوام 91 سراسری یکی از دانشگاههای تهران it گرایش شبکه یا امنیت اطلاعات قبول شم
من 5 تا درس نرم1-نرم20شبکه1-شبکه2-پایگاه داده را نخوندم این درسارو it داره سخت افزار نداره میشه راهنمایی کنید کدام کتاب یا کلاسها برای این درسا خوبه تا بخونم و در سطح بچه های itقرار بگیرم
برای زبان چه کتابی را معرفی میکنید؟
از هر انتشاراتی چه کتابهای تستش خوبه؟؟؟؟
لطفا کسی میدونه منو راهنمایی کنه ایشالله خیر ببینه
سلام دوست خوبم...
رشته ی خوبی میخای شرکت کنی...
در مورده این درسای که گفتی که تا حالا نخوندی...
همشون خوندنین نگران نباش همین پایگاه داده دکتر معصومی که تو امضام هست کتاب بدی نیس خیلیا میخوننش....درس مهندسی نرم افزار هم خوندنیه اونم چرت و پرته ترم پیش داشتمش... اونم راحته... شبکه هم راحته...
باید بخونیم دیگه bale bale bale goll
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
bahar62
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

پست توسط bahar62 » چهارشنبه 24 اسفند 1390, 12:01 pm

سلام به همه دوستان goli
انشاءالله اگه خدا بخدا از بعد از عید شروع می کنم واسه IT خوندن
امیدوارم بتونم خودمو برسونم تازه ترم اول کارشناسی ام
ولی کنکور 91 باید شرکت کنم
امیدوارم همگی موفق باشید goll

m67_lt

پست توسط m67_lt » شنبه 28 مرداد 1391, 1:47 pm

سامان نوشته شده:
ladan نوشته شده:دوستان همه می دونن که مجموعه IT یکی از رشته های شناوره تو آزمون ارشد سراسری. به این معنا که میشه یه مجموعه رشته دیگه هم انتخاب کرد.
سوال اینجاست که آیا شما رشته دیگه ای هم جز IT انخاب می کنین؟ اون رشته دیگه چیه؟
آخه من بین کامپیوتر و مدیریت IT موندم که کدوم رو به عنوان مجموعه دوم انتخاب کنم؟ :?:
من این تاپیک رو دیدم شاخ در آوردم... dan
منم برنامه ام همین هست... از همین ترم هم شروع میکنم به خوندن...
فکر نمیکردم بچه های دیگه هم به این فکر باشند... amuz:

من تصمیم دارم فقط آی تی شرکت کنم... من کلا اومدم کامپیوتر که برم آی تی... رشته ی دیگه ای هم نمیزنم... فقط آی تی - امنیت اطلاعات...

حالا چرا مدیریت آی تی ؟ ktb:
سلام دوست عزیز منم راهم مثل خودته میخواستم بیشتر با هم مشورت کنیم درباره ارشد
چه منابعی میخونی؟ چطور درس میخونی؟
M67_LT آی دی منه بیشتر دربارش مشورت کنیم.
فقط باید خیلی خوند چون ظرفیت آی تی خیلی خیلی خیلی کمه
یا علی

قفل شده