ارسال دفترچه اعزام به خدمت

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

ارسال دفترچه اعزام به خدمت

پست توسط r_12737 » دوشنبه 28 مرداد 1387, 11:24 pm

دوستان کسی جدیدا" ( از 3 ماه پیش تا الان ) کسی هست که دفترچه اعزامش رو فرستاده باشه
و براش جواب اومده باشه که کی باید بره ؟!
اگه کسی هست لطفا" بگه کی فرستاده و چه تاریخی رو برای اعزامش زدن !؟
ممنون ..

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: ارسال دفترچه اعزام به خدمت

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:19 am

دوست من مانده به شانست و محل اعزام خدمتت ارتش سپاه نیرو وزارت من یکی رو می شناسم ابان 86 فرستاد افتاد اسفند87یکی دیگه هم 6ماه یکی 3ماهه مانده به شانست اعزام رو میشه جلوتر انداخت ولی نمیشه عقب انداخت.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

KinG_iR
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط KinG_iR » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 12:38 pm

سلام.
من فارغ التحصیل 30/11/86 هستم و امروز که آخرین روز 6ماه فرجه بود دفترچه رو فرستادم. یعنی می خواستم زودتر بفرستم اما دانشگاه باعث شد. چند دفعه رفتم دانشگاه برگه نظام وظیفه رو بگیرم و بفرستم که بهم گفتم یک نسخه رو فرستادن به نظام وظیفه و یه نسخه دیگه هم که خود من باید بفرستم رو هم برام با پست فرستادن.این جوابی بود که 2 3 بار بهم دادن! امروز رفتم ببینم چه غلطی دارن می کنن که هنوز اون برگه برام نیومده! رفتم دیدم بلهههههههه! تازه همون کسی که همش می گفت فرستادیم گفت اگه نیومد حالا برو لای پروندت رو نگاه کن شاید باشه اینجا! رفتم و دیدم که هنوز برگه ای که به فول خودشون فرستادن با پست برام اونجاست هنوز! با عجله تو 2 3 ساعت کارها رو رسیدم که دفترچه رو فرستادم(آخرین روز 6ماه).حالا نمی دونم من که حتما دانشگاه قبول میشم با رتبه ام موقع ثبت نام این مساله مشکل ساز نشه!
شما فکر می کنید این مساله که توی آخرین روز فرستادم موقع ثبت نام که اواخر شهریور یا اوایل مهر باشه و ممکنه جواب اعزام به خدمتم هنوز دستم نرسیده باشه موقع ثبت نام مشکل ساز میشه برام؟

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:06 pm

reza-1365 نوشته شده:دوست من مانده به شانست و محل اعزام خدمتت ارتش سپاه نیرو وزارت من یکی رو می شناسم ابان 86 فرستاد افتاد اسفند87یکی دیگه هم 6ماه یکی 3ماهه مانده به شانست اعزام رو میشه جلوتر انداخت ولی نمیشه عقب انداخت.

دوست عزیز ..
راستش منم مشکلم همینه ..
2-3 روزه تازه دفترچه رو پست کردم !
میترسم شانسم بزنه و 2 3 ماه دیگه اعزام شم !
چون قصد دارم اگه توی انتخاب شهر سراسری قبول نشدم واسه آزاد بخونم !

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 2:10 pm

KinG_iR نوشته شده:شما فکر می کنید این مساله که توی آخرین روز فرستادم موقع ثبت نام که اواخر شهریور یا اوایل مهر باشه و ممکنه جواب اعزام به خدمتم هنوز دستم نرسیده باشه موقع ثبت نام مشکل ساز میشه برام؟

دوست عزیز دقیقا" کی شما دفترچه رو ارسال کردید !؟
اگر تا روز 31 مردادماه اقدام کرده باشید مشکلی نداره ! چون در واقع شما قبل از اینکه فرجتون تموم بشه خودتون رو معرفی کردید .. پس وقتی که دانشگاه قبول شید مشکلی پیش نمیاد !
ولی اگر از 31 مرداد گذشته باشه و حتی یک روز یعنی 1 شهریور شما خودتون رو معرفی کنید اونوقت به مشکلاتی بر میخورید ..
من خودم 29 ارسال کردم ..
نگران این مسائل نباشید !
به فکر قبولیتون باشید ..

KinG_iR
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط KinG_iR » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 4:53 pm

قبولیم رو که اطمینان دارم! دفترچمم دقیقا امروز یعنی 31مرداد آخرین روز فرستادم! اما آخه شنیدم که حتما باید جواب درخواست اعزام به خدمتم رو که امروز فرستادم اول دستم باشه تا بتونم ثبت نام کنم! اول که دانشگاه که رفته بودم که اصلا می گفتن که امروزم از 6ماه گذشته و غیبت خوردم اما وقتی رفتم جایی که باید دفترچه رو بفرستم دیدم خیلی دیگه بودن که اونا هم وضعیتشون مثل من بود که حرفی از غیبت نزدن و می گفتن آخرین روز 6ماه هست! حالا بحث من سر این که من که الان دفترچم رو فرستادم و میدونم قبولم اگه جواب نظام وظیفه در خصوص اعزام من نیاد هنگام ثبت نام برام مشکلی پیش میاد؟ :cry: :cry:
r_12737 نوشته شده:
KinG_iR نوشته شده:شما فکر می کنید این مساله که توی آخرین روز فرستادم موقع ثبت نام که اواخر شهریور یا اوایل مهر باشه و ممکنه جواب اعزام به خدمتم هنوز دستم نرسیده باشه موقع ثبت نام مشکل ساز میشه برام؟
دوست عزیز دقیقا" کی شما دفترچه رو ارسال کردید !؟
اگر تا روز 31 مردادماه اقدام کرده باشید مشکلی نداره ! چون در واقع شما قبل از اینکه فرجتون تموم بشه خودتون رو معرفی کردید .. پس وقتی که دانشگاه قبول شید مشکلی پیش نمیاد !
ولی اگر از 31 مرداد گذشته باشه و حتی یک روز یعنی 1 شهریور شما خودتون رو معرفی کنید اونوقت به مشکلاتی بر میخورید ..
من خودم 29 ارسال کردم ..
نگران این مسائل نباشید !
به فکر قبولیتون باشید ..

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 5:42 pm

ببینین دوست عزیز ..
خود اداره نظام وظیفه که من رفتم گفت تا 10 روز بعد از اینکه شما دفترچه رو ارسال میکنید نامه براتون میاد ..
که چه تاریخی اعزام میشید !
پس نگران نباشید .. حتی اگه تاریخ اعزامتون خدایی نکرده به تاریخ ثبت نام دانشگاهتون بخوره میتونین برین دانشگاه !
پس نظام وظیفه فقط به این کار داره که غیبت نداشته باشید و خودتون رو معرفی کرده باشید !
همین براش مهمه ..

KinG_iR
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط KinG_iR » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 8:36 pm

ببخشید که انقدر سوال می کنم! اما یعنی من الان چون توی آخرین روز فرستادم غیبت که نخوردم! درسته؟ اما میگم اونجوری که به من گفتن تاریخ اعزام به خدمتم یک ماهی طول می کشه تا جوابش بیاد یعنی تاریخ ثبت نام میشه قبل از اینکه جواب اعزام بیاد! موقع ثبت نام ازم برگه جوابی که از نظام وظیفه برام میاد رو می خوان حتما؟! چون ممکنه جواب نظام وظیفه بعد از جواب دانشگاه بیاد.
r_12737 نوشته شده:ببینین دوست عزیز ..
خود اداره نظام وظیفه که من رفتم گفت تا 10 روز بعد از اینکه شما دفترچه رو ارسال میکنید نامه براتون میاد ..
پس نگران نباشید .. حتی اگه تاریخ اعزامتون خدایی نکرده به تاریخ ثبت نام دانشگاهتون بخوره میتونین برین دانشگاه !
پس نظام وظیفه فقط به این کار داره که غیبت نداشته باشید و خودتون رو معرفی کرده باشید !
همین براش مهمه ..

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 9:12 pm

KinG_iR نوشته شده:ببخشید که انقدر سوال می کنم! اما یعنی من الان چون توی آخرین روز فرستادم غیبت که نخوردم! درسته؟ اما میگم اونجوری که به من گفتن تاریخ اعزام به خدمتم یک ماهی طول می کشه تا جوابش بیاد یعنی تاریخ ثبت نام میشه قبل از اینکه جواب اعزام بیاد! موقع ثبت نام ازم برگه جوابی که از نظام وظیفه برام میاد رو می خوان حتما؟! چون ممکنه جواب نظام وظیفه بعد از جواب دانشگاه بیاد.
r_12737 نوشته شده:ببینین دوست عزیز ..
همین براش مهمه ..

دوست عزیز ..

فکر نمیکنم همچین چیزی باشه ! که مثلا" تازه 1 ماه بعد بیاد که چند ماه بعد اعزامی ..
معمولا" بین یک هفته الی ده روز من شنیدم میاد ! مگه اینکه جدیدا" قانونش عوض شده باشه ..
ولی من همچین نگرانی رو ندارم ، من 2 - 3 روز قبل شما فرستادم .. پس چندان شرایطم با شما فرقی نمیکنه !
در ضمن .. فکر کنم رسیدی رو که از پلیس + 10 شما تحویل گرفتین ( رسید ارسال مدارک خدمتتون ) بدردتون
میخوره !
یعنی میتونین بگین که آقا مثلا" من این تاریخ خودم رو معرفی کردم ! اما هنوز از سازمان نظام وظیفه خبری نشده !
زیاد نگران نباشید ..

KinG_iR
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط KinG_iR » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 11:09 pm

ببخشید! اما شما هم دانشگاه قبول میشید؟
r_12737 نوشته شده: دوست عزیز ..

فکر نمیکنم همچین چیزی باشه ! که مثلا" تازه 1 ماه بعد بیاد که چند ماه بعد اعزامی ..
معمولا" بین یک هفته الی ده روز من شنیدم میاد ! مگه اینکه جدیدا" قانونش عوض شده باشه ..
ولی من همچین نگرانی رو ندارم ، من 2 - 3 روز قبل شما فرستادم .. پس چندان شرایطم با شما فرقی نمیکنه !
در ضمن .. فکر کنم رسیدی رو که از پلیس + 10 شما تحویل گرفتین ( رسید ارسال مدارک خدمتتون ) بدردتون
میخوره !
یعنی میتونین بگین که آقا مثلا" من این تاریخ خودم رو معرفی کردم ! اما هنوز از سازمان نظام وظیفه خبری نشده !
زیاد نگران نباشید ..

آواتار کاربر
r_12737
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط r_12737 » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 11:33 pm

ببخشید! اما شما هم دانشگاه قبول میشید؟

راستش من محتاجم به دعا ..
چون چیزی نخونده بودم رتبه ام شده 8800 !
توکل به خدا ! اگه مام شانس داشته باشیم و قسمت باشه قبول میشیم ..
اگرم نه که باید کله بتراشیم بریم خدمت !

قفل شده