سوال درمورد ثبت معافیت تحصیلی

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
saeid1346
کاربر ساده
کاربر ساده

سوال درمورد ثبت معافیت تحصیلی

پست توسط saeid1346 » جمعه 2 اسفند 1392, 7:44 pm

سلام دوستان چند روز پیش ثبت نام کردم برای کاردانی ، چند ماه پیش انصراف دادم دوباره ثبت نام کردم بدون ازمون در همون دانشگاهی که بودم!
حالا چنتا سوال دارم
1-یه جایی خوندم ممکنه نشه دوباره تو همون دانشگاه یا همون رشته دوباره تحصیل کنم چون انصراف دادم آیا صحت داره ؟

2-من برای گرفتن معافیت تحصیلیم یک عدد کپی کارت ملی + یک نامه از دانشگاه + یه کپی از برگه انصراف از تحصیلم به پلیس +10 دادم و یک برگ به من دادن برای دانشگاه که ذکر شده بود داخلش مجوزموقت ثبت نام ، و تا سال مرداد 95 مهلت من برای اتمام تحصیل

حالا میخواستم بدونم این برگه ای که به من پلیس +10 داده دیگه معافیت تحصیلی برای من صادر شد یا ن هنوز ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید goll

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: سوال درمورد ثبت معافیت تحصیلی

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 6 اسفند 1392, 2:18 pm

saeid1346 نوشته شده:سلام دوستان چند روز پیش ثبت نام کردم برای کاردانی ، چند ماه پیش انصراف دادم دوباره ثبت نام کردم بدون ازمون در همون دانشگاهی که بودم!
حالا چنتا سوال دارم
1-یه جایی خوندم ممکنه نشه دوباره تو همون دانشگاه یا همون رشته دوباره تحصیل کنم چون انصراف دادم آیا صحت داره ؟

2-من برای گرفتن معافیت تحصیلیم یک عدد کپی کارت ملی + یک نامه از دانشگاه + یه کپی از برگه انصراف از تحصیلم به پلیس +10 دادم و یک برگ به من دادن برای دانشگاه که ذکر شده بود داخلش مجوزموقت ثبت نام ، و تا سال مرداد 95 مهلت من برای اتمام تحصیل

حالا میخواستم بدونم این برگه ای که به من پلیس +10 داده دیگه معافیت تحصیلی برای من صادر شد یا ن هنوز ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید goll
سلام

1 - خیر صحیح نیست
2- معافیت صادر شد و مشکلی نیست

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده