شروع مجدد اما اینبار کارشناسی پیوسته

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
karshenasiiiiiii

شروع مجدد اما اینبار کارشناسی پیوسته

پست توسط karshenasiiiiiii » سه‌شنبه 8 بهمن 1392, 4:27 pm

سلام

دوستان من می خواستم بدونم می تونم دوباره کنکور کارشناسی بدم ((( کارشناسی پیوسته که از دبیرستان داده بودیم.))) و کارشناسی را در یک دانشگاه روزانه دولتی بخونم؟

تمام شرایطی که احتمالا در پاسخگویی شما به سوالم لازم خواهد شد را پایین گفته ام:

1- در دوران دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خوندم و سال دوم را در ریاضی تمام کردم و سال سوم را به رشته کامپیوتر فنی و حرفه ای تغییر رشته دادم. بعد همان سال اول نیز آموزشکده قبول شدم.
2- دوره کاردانی را در یک آموزشکده و روزانه تمام کردم. (6 ترم هم طول کشید)
3- دوره کارشناسی را در یک غیرانتفاعی می خوانم (در حال تحصیل) (4 ترمه تموم می کنم)
4- ترم سوم هستم و امتحاناتم که دادم و ترم بعد آخرین ترمم هست. یعنی یک ترم می خوانم و کلا فارغ التحصیل میشم.
5- متولد 1370/10/01 هستم.

الان می خواستم بدونم می تونم برم سربازی بعد برگردم دوباره کنکور سراسری ریاضی بدم و در یک دانشگاه سراسری (مثلا فردوسی مشهد) و در دوره روزانه قبول بشم و کارشناسی را مجددا از اول شروع کنم؟ راهش چیه؟
یک سال در آموزشکده روزانه خونده ام مشکل آفرین نیست؟ از لحظ سنی چطور؟ اون موقع فکر کنم 25 سالم میشه.
و یا اینکه مدرک کارشناسی دارم، مشکلی پیش نمیاد؟

با تشکر.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: شروع مجدد اما اینبار کارشناسی پیوسته

پست توسط farshidshd » چهارشنبه 9 بهمن 1392, 2:33 pm

karshenasiiiiiii نوشته شده:سلام

دوستان من می خواستم بدونم می تونم دوباره کنکور کارشناسی بدم ((( کارشناسی پیوسته که از دبیرستان داده بودیم.))) و کارشناسی را در یک دانشگاه روزانه دولتی بخونم؟

تمام شرایطی که احتمالا در پاسخگویی شما به سوالم لازم خواهد شد را پایین گفته ام:

1- در دوران دبیرستان رشته ریاضی و فیزیک خوندم و سال دوم را در ریاضی تمام کردم و سال سوم را به رشته کامپیوتر فنی و حرفه ای تغییر رشته دادم. بعد همان سال اول نیز آموزشکده قبول شدم.
2- دوره کاردانی را در یک آموزشکده و روزانه تمام کردم. (6 ترم هم طول کشید)
3- دوره کارشناسی را در یک غیرانتفاعی می خوانم (در حال تحصیل) (4 ترمه تموم می کنم)
4- ترم سوم هستم و امتحاناتم که دادم و ترم بعد آخرین ترمم هست. یعنی یک ترم می خوانم و کلا فارغ التحصیل میشم.
5- متولد 1370/10/01 هستم.

الان می خواستم بدونم می تونم برم سربازی بعد برگردم دوباره کنکور سراسری ریاضی بدم و در یک دانشگاه سراسری (مثلا فردوسی مشهد) و در دوره روزانه قبول بشم و کارشناسی را مجددا از اول شروع کنم؟ راهش چیه؟
یک سال در آموزشکده روزانه خونده ام مشکل آفرین نیست؟ از لحظ سنی چطور؟ اون موقع فکر کنم 25 سالم میشه.
و یا اینکه مدرک کارشناسی دارم، مشکلی پیش نمیاد؟

با تشکر.
سلام
برید خدمت بیاید میتونید دوباره کارشناسی بخونید
برای رشته ریاضی باید دیپلم ریاضی داشته باشید و مدرک پیش هم همینطور...

پس باید دوباره سال سوم ریاضی بخونید و دیپلم و پیش رو بگیرید و بعدش کنکور ریاضی بدید

مشکل دیگه ای نداره

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده