انصراف از کارشناسی ناپیوسته و تغییر گرایش

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
bubu_xline

انصراف از کارشناسی ناپیوسته و تغییر گرایش

پست توسط bubu_xline » سه‌شنبه 17 دی 1392, 1:59 pm

با عرض سلام و خسته نباشیــــــــــــــــــد
من الان دانشجوی ترم سوم(ورودی مهر 91) کارشناسی ناپیوسته برق جهاد دانشگاهی*** هستم.میخوام به گرایش دیگه ای از برق(کنترل) در دانشگاه علمی-کاربردی برم.پذیرش دانشگاه علمی-کاربردی با کنکور مهر 93 میباشد.
خواستم بدونم واسه مسئله خدمتم چیکار کنم که به مشکل بر نخورم؟آیا باید الان انصراف بدم از این دانشگاه ؟یا نه،تا مهر 93 از این دانشگاهی که هستم مرخصی تحصیلی بگیرم که بعدا واسه ثبت نام در دانشگاه علمی-کاربردی در مهر 93 واسم مشکل خدمت سربازی پیش نیاد؟لطفا راهنمایی کنید...با توجه به اینکه حداکثر تحصیل در این مقطع 3 سال میباشد

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: انصراف از کارشناسی ناپیوسته و تغییر گرایش

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 17 دی 1392, 9:17 pm

bubu_xline نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشیــــــــــــــــــد
من الان دانشجوی ترم سوم(ورودی مهر 91) کارشناسی ناپیوسته برق جهاد دانشگاهی*** هستم.میخوام به گرایش دیگه ای از برق(کنترل) در دانشگاه علمی-کاربردی برم.پذیرش دانشگاه علمی-کاربردی با کنکور مهر 93 میباشد.
خواستم بدونم واسه مسئله خدمتم چیکار کنم که به مشکل بر نخورم؟آیا باید الان انصراف بدم از این دانشگاه ؟یا نه،تا مهر 93 از این دانشگاهی که هستم مرخصی تحصیلی بگیرم که بعدا واسه ثبت نام در دانشگاه علمی-کاربردی در مهر 93 واسم مشکل خدمت سربازی پیش نیاد؟لطفا راهنمایی کنید...با توجه به اینکه حداکثر تحصیل در این مقطع 3 سال میباشد
سلام
بعد از انصراف یکسال مهلت دارید که در کنکور شرکت کنید و برید دانشگاه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده