سربازی همزمان با تحصیل

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
hessammomeni

سربازی همزمان با تحصیل

پست توسط hessammomeni » چهارشنبه 23 مرداد 1392, 2:15 pm

سلام ، با تشکر از سایت خوب شما ،

من فارغ تحصیل کاردانی سراسری قزوین هستم و غیبت سربازی ندارم و تا یک سال وقت دارم ، همینطور متاهل هستم ، 2 تا سوال دارم :
1. میخوام حتی المقدور سربازی و دوره کارشناسی رو با هم بگذرونم ، دانشگاهش فرقی نمیکنه : مجازی ، پیام نور ، علمی کاربردی و ...

اگر حالت بالا امکان پذیر نیست ، سوال بعدی :

2.آیا امکان داره الان به دانشگاه برم و 1.5 سال رو سپری کنم یعنی 3 ترم ، بعد به سربازی برم و وقتی سربازی ام تموم شد دوباره به تحصیل ادامه بدم ؟؟ (از چه راهی :انصراف موقت ، مرخصی و ... )
شما چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید ؟

ممنوتنون میشم راهنماییم کنید.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: سربازی همزمان با تحصیل

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 24 مرداد 1392, 12:14 pm

hessammomeni نوشته شده:سلام ، با تشکر از سایت خوب شما ،

من فارغ تحصیل کاردانی سراسری قزوین هستم و غیبت سربازی ندارم و تا یک سال وقت دارم ، همینطور متاهل هستم ، 2 تا سوال دارم :
1. میخوام حتی المقدور سربازی و دوره کارشناسی رو با هم بگذرونم ، دانشگاهش فرقی نمیکنه : مجازی ، پیام نور ، علمی کاربردی و ...

اگر حالت بالا امکان پذیر نیست ، سوال بعدی :

2.آیا امکان داره الان به دانشگاه برم و 1.5 سال رو سپری کنم یعنی 3 ترم ، بعد به سربازی برم و وقتی سربازی ام تموم شد دوباره به تحصیل ادامه بدم ؟؟ (از چه راهی :انصراف موقت ، مرخصی و ... )
شما چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنید ؟

ممنوتنون میشم راهنماییم کنید.
سلام
1- جز پیام نور هیچ دانشگاهی نمیشه ( اونم شاید بشه )
2- برای رفتن به خدمت باید انصراف بدید و برید ، بعدش دوباره باید کنکور بدید و وارد دانشگاه بشید
و دروسی که قبلا با نمره 12 و بالاتر قبول شدید رو براتون تطبیق میزنن ( اگه همون رشته رو قبول بشید )

موفق باشید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده