ادامه تحصیل در رشته فنی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
apadana34

ادامه تحصیل در رشته فنی

پست توسط apadana34 » سه‌شنبه 6 مهر 1389, 7:47 pm

سلام
من رشته ام در دبیرستان ریاضی فیزیک بود و به ریاضی فیزیک علاقه داشتم و دارم و درکل به تجزیه وتحلیل و طر احی و خلاقیت و حل مسئله ایجاد سیستم (سیستم در معنی کل)
علاقه دارم . متاسفانه دران سالها نتونستم در یک رشته فنی و مهندسی که پیداست علاقه ام را باید دراین گروه
جستجو کنم قبول بشم و در رشته مدیریت قبول شدم (هرچند که درخدمت سربازی خواندم وقبول شدم ودیگه مشکل سربازی ندارم)بااینکه رشته مدیریت یک
رشته خوبی است و به نظر من بعد از رشته فنی دومین رشته است اما خوب بحث علاقه است ذیگه. الان دیگه ترم اخر مدیریت را می گذرونم و دوست دارم
که ادامه بدم اما در گروه فنی مهندسی . ولی خوب یکسری مسایل است که درزیر می گم ودر پایان می خوام ان کسایی که به هرحال درشرایط من بودن یا گذراندن
بنده را راهنمایی کنم .
1-من می خوام بدونم که چطور در رشته فنی مهندسی ادامه بدم و به قولی چه رشته ای را بخوانم ؟
2- در چه سطحی در ارشد یا کارشناسی ؟(اینطور که پیداس معقول است که من در ارشد ادامه بدم ولی ازطرفی هم ادامه دادن و پریدن از کارشناسی مدیریت
به رشته ای در ارشد فنی خودش قابل بحث است)
درکل اگه شما جای من بودید چه می کردید. چون من از تمام رشته های فنی وعاقبت ان و گذراندن ان اطلاعی ندارم از شما راهنمایی می خوام
کمی از خودم بگم که بتونید خودتون را جای من بگذارید و راهنمایی ام کنید
- مجرد - پایان خدمت -28 سال سن
- هرچند که علاقه ام هم مهم است ولی اگه رشته ای را بخوام ادامه بدم باید جنبه اقتصادی و اینکه بتونم از ان درامدی داشته باشم راباید در نظر گرفت(کار
دولتی یا مطمئن باشه و مداوم ب)
- وضعیت من طوری است که اگه رشته ای در فنی مهندسی بهم معرفی بشه و بفهمم ان گمشده ام است حتی حاضرم ان را درکارشناسی ادامه بدم .
باتشکر