كمك براي درس خوندن بهتر

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
paresan

كمك براي درس خوندن بهتر

پست توسط paresan » جمعه 29 مرداد 1389, 6:32 pm

دوستان عزيز من كارمندم و حدود 4 سال هست كه ديگه دست به كتاب نزدم همه مطالب فراموش كردم
حالا ميخوام شروع كنم برا درس خوندن در ضمن از ساعت 7 صبح تا 7 شب سركار هستم و اينجا كلاس آموزشي براي كنكور كارداني به كارشناسي نيست
كمكم كنيد چطور و از كجا شروع كنم ؟
ممنون

amirghavam

Re: كمك براي درس خوندن بهتر

پست توسط amirghavam » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 8:14 am

با سلام دوست عزیز
برای اینکه موفق باشید لازم نیست نابغه باشید.باید یک گام جلوتر باشید
من امیرمهدی محمدی هستم.اگه میخواهید واقعا درکنکور رتبه بیاورید.رتبه ای که فکرش رو هم نکرده اید.و هرکتاب رو10 بار تا شب امتحان بخونیدوتست بزنید.باید به شیوه ای عمل کنید که تاکنون نکرده اید.با استفاده از این پکیج من بهتون قول میدم اگه به روش هاش عمل کنید.بهترین دانشگاه کشور قبول میشوید.همونجوری که تعداد بسیار زیادی ازداوطلبان 2.3رقمی امسال از این شیوه استفاده کردند.ین پکیج واقعا گنج است.حتی خیلی ها 24ساعت درس میخونن.ولی رتبه ای میارن که خیلی ضعیفه؟!!!!ولی یک نفر روزی2ساعت میخونه بهترین دانشگاه قبول میشه.چرا؟؟؟؟؟من خودم برای ارشد ازش استفاده میکنم.http//konkooreasan.blogfa.com
ضمنا مجوز وزارت ارشادهم داره.حتما برای دیدن اعجاز پکیج به بلاگ مراجعه کنید.یا برای خرید با شماره09132431358تماس بگیرید.یا به anamina@ymail.comمیل بزید.قضاوت با خودتان.

آواتار کاربر
marjane_abi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: شیراز
تماس:

Re: كمك براي درس خوندن بهتر

پست توسط marjane_abi » سه‌شنبه 16 شهریور 1389, 7:40 pm

paresan نوشته شده:دوستان عزيز من كارمندم و حدود 4 سال هست كه ديگه دست به كتاب نزدم همه مطالب فراموش كردم
حالا ميخوام شروع كنم برا درس خوندن در ضمن از ساعت 7 صبح تا 7 شب سركار هستم و اينجا كلاس آموزشي براي كنكور كارداني به كارشناسي نيست
كمكم كنيد چطور و از كجا شروع كنم ؟
ممنون
به نظر من اول ساعاتي رو كه مي توني درس بخوني مشخص كن..
مثلا بگو از ساعت 3 صبح تا 6 صبح درس مي خونم..
بعد كه تعداد ساعتت مشخص شد به راحتي مي توني كتابات و تقسيم كني...مثلا هرشب دو تا كتاب و بخوني ...از هر كتاب مثلا يك فصل
اين استارت خوبي مي تونه باشه
البته واقعا پشتكار مي خواد...بايد حسابي تلاش كني
اگه سوالي داشتي من در خدمتم bil:

قفل شده