مشاوره چطوری باید بخونم؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

مشاوره چطوری باید بخونم؟

پست توسط Fibonachi » پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1389, 9:39 pm

سلام

حدود یه ماهی میشه شروع کردم واسه کنکور میخونم الانم روزی 6-7 ساعت میخونم.هربار که شروع میکنم به درس خوندن ساعت شروع و پایان و تعداد صفحات و......رو تو یه دفترچه مینویسم مشکلم اینه که اخر شب که مرورش میکنم میبینم خیلی راندمانم پایینه مثلا دیروز 6 ساعت (مفید)درس خوندم همش 40 صفحه (A-4 )شده...10 صفحه سیستم 20 ادبیات و 10 c++....هرروز با اینکه خیلی تلاش میکنم بیشتر بشه ولی همین حدودامیشه امروزم ذخیره کل فصل پایلو که 7 صفحه میشد با 33تا تست 4ساعته تموم کردم...البته واسه بار اولمه که این جزوه ها رو میخونم تو کاردانیم هیچی یاد نگرفتم و مبحثا واسم کاملا جدیده یعنی هیچی یادمون ندادن و من الان اینو فهمیدم . کلاسم نمیرم چیزایی که باید تو کاردانی یاد میگرفتم الان دارم تو خونه میخونم.... این موضوع خیلی نگرانم کرده همش فکر میکنم اینطوری پیش بره به هیچ جا نمیرسم و دارم ناامید میشم khk: khk: khk: هدفم دانشگاه روزانه اس...هرطور شده باید قبول شم...حالا نمیدونم چیکار کنم...خواهش میکنم کمکم کنین و از ناامیدی نجاتم بدین...درس واسم مثل ddn: amuz: شده ......ممنونم ازتون
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

آواتار کاربر
Fibonachi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینور آب

Re: مشاوره چطوری باید بخونم؟

پست توسط Fibonachi » شنبه 25 اردیبهشت 1389, 12:47 am

یعنی هیشکی بلد نیس جواب بده؟؟؟؟؟ ger: ger:
وقتی تنهای تنهایم...باز هم خدا هست

amirghavam

پست توسط amirghavam » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 8:20 am

با سلام دوست عزیز
برای اینکه موفق باشید لازم نیست نابغه باشید.باید یک گام جلوتر باشید
من امیرمهدی محمدی هستم.اگه میخواهید واقعا درکنکور رتبه بیاورید.رتبه ای که فکرش رو هم نکرده اید.و هرکتاب رو10 بار تا شب امتحان بخونیدوتست بزنید.باید به شیوه ای عمل کنید که تاکنون نکرده اید.با استفاده از این پکیج من بهتون قول میدم اگه به روش هاش عمل کنید.بهترین دانشگاه کشور قبول میشوید.همونجوری که تعداد بسیار زیادی ازداوطلبان 2.3رقمی امسال از این شیوه استفاده کردند.ین پکیج واقعا گنج است.حتی خیلی ها 24ساعت درس میخونن.ولی رتبه ای میارن که خیلی ضعیفه؟!!!!ولی یک نفر روزی2ساعت میخونه بهترین دانشگاه قبول میشه.چرا؟؟؟؟؟من خودم برای ارشد ازش استفاده میکنم.http//konkooreasan.blogfa.com
ضمنا مجوز وزارت ارشادهم داره.حتما برای دیدن اعجاز پکیج به بلاگ مراجعه کنید.یا برای خرید با شماره09132431358تماس بگیرید.یا به anamina@ymail.comمیل بزید.این تبلیغات نیست.گامی نو است برای موفقیت100درصدشما.قضاوت با خودتان.یاعلی

آواتار کاربر
marjane_abi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط marjane_abi » سه‌شنبه 16 شهریور 1389, 7:35 pm

Fibonachi نوشته شده:سلام

حدود یه ماهی میشه شروع کردم واسه کنکور میخونم الانم روزی 6-7 ساعت میخونم.هربار که شروع میکنم به درس خوندن ساعت شروع و پایان و تعداد صفحات و......رو تو یه دفترچه مینویسم مشکلم اینه که اخر شب که مرورش میکنم میبینم خیلی راندمانم پایینه مثلا دیروز 6 ساعت (مفید)درس خوندم همش 40 صفحه (A-4 )شده...10 صفحه سیستم 20 ادبیات و 10 c++....هرروز با اینکه خیلی تلاش میکنم بیشتر بشه ولی همین حدودامیشه امروزم ذخیره کل فصل پایلو که 7 صفحه میشد با 33تا تست 4ساعته تموم کردم...البته واسه بار اولمه که این جزوه ها رو میخونم تو کاردانیم هیچی یاد نگرفتم و مبحثا واسم کاملا جدیده یعنی هیچی یادمون ندادن و من الان اینو فهمیدم . کلاسم نمیرم چیزایی که باید تو کاردانی یاد میگرفتم الان دارم تو خونه میخونم.... این موضوع خیلی نگرانم کرده همش فکر میکنم اینطوری پیش بره به هیچ جا نمیرسم و دارم ناامید میشم khk: khk: khk: هدفم دانشگاه روزانه اس...هرطور شده باید قبول شم...حالا نمیدونم چیکار کنم...خواهش میکنم کمکم کنین و از ناامیدی نجاتم بدین...درس واسم مثل ddn: amuz: شده ......ممنونم ازتون
سلام
منم وضعيتي مثل شما داشتم...توي كارداني چيزي ياد نگرفته بودم و همه رو خودم تو خونه خوندم و از هيچ كلاس و جزوه اي استفاده نكردم
رتبه ام 800 شد... اينم واسه اين بود كه بعد از عيد شروع كردم.. يعني 3ماه خوندم به طور مفيد!
اما شما كه از الان شروع كردي مطمينا مي توني به نتيجه برسي..
به نظر من اين برنامه رو پياده كن
1- اول يه زمان 2ماهه بذار واسه فقط درساي تخصصي... بدون تست زني
فقط كتابارو مرور كن واسه اينكه دستت بياد هر كتاب چي مي گه...چي داره و چي و بايد ياد بگيري
تو اين مرور اشكالات و حتما برطرف كن...يعني بعد از مرور مبحثي نباشه كه بلد نباشي
مي توني اشكالاتت و توي همين سايت از بچه ها بپرسي
2-بعد از مرور دروس تخصصي يه برنامه كامل بريز واسه عمومي و تخصصي
مثلا يه برنامه 4 ماهه كه تا عيد يه دورت و تموم كني
هر روزت و تقسيم كن... 70 درصد زمانت و بايد تخصصي بخوني و 30 درصد و عمومي
مثلا هر روز 3تا كتاب تخصصي و 2-1 تا عمومي
مثلا شنبه ها سيستم بخون و ذخيره و ادبيات
يكشنبه رياضي و سي پلاس و معارف
دوشنبه آمار و...
همنجوري برنامه بريز تا هفته هات پر بشه
3-برنامه مرور و تست زني هم مي شه واسه بعد عيد
من با همچين برنامه اي تونستم 3ماهه رتبه زير 1000 بيارم
مطمينا تو با اين برنامه و زمان 9 ماهه رتبه زير 50 خواهي آورد.. با اميد به خدا bil:
بازم كمكي خواستي در خدمتم yes:

hasti70

پست توسط hasti70 » چهارشنبه 7 مهر 1389, 11:28 pm

من به این بلاگی که گفتین رفتم ولی باز نکرد؟؟؟؟

قفل شده