بعد از 5سال دوری میخوام دوباره شروع کنم

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
jeeeej

بعد از 5سال دوری میخوام دوباره شروع کنم

پست توسط jeeeej » جمعه 16 بهمن 1388, 1:50 pm

سلام
بعد از 5سال دوری میخوام از صفر شروع کنم
همه مطالب یادم رفته باید دوباره دروس پایه رو از نو بخونم

ممن.ن میشم اگه کسی راهنماییم کنه!!

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: بعد از 5سال دوری میخوام دوباره شروع کنم

پست توسط HAMID484 » دوشنبه 19 بهمن 1388, 10:19 am

jeeeej نوشته شده:سلام
بعد از 5سال دوری میخوام از صفر شروع کنم
همه مطالب یادم رفته باید دوباره دروس پایه رو از نو بخونم
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه!!
کار زیادی در پیش داری اما وقت مقدار لازم داریم bil:
به دلیل اهمیت دروس تخصصی باید از خوندن این دروس کار رو شروع کرد. نمیدونم سطح درسی شما و پایه تون چقدر قوی هستش اما بهتون پیشنهاد میکنم برید آزمون های یکی از موسسات پارسه یا کاوشگران ثبت نام کنید که تو جو کنکور قرار بگیرید و انگیزتون بالا بره
باید در مرحله اول کتابهای کنکوری رو تهیه کنید که تو همین سایت بگردید کلی مطلب هست
اما خلاصه بگم برو کتابهای مقسمی رو بخر غیر از سیستم عامل که باید کتاب فهیمی رو بخری.
برای عمومی فعلا زوده . عمومی رو میتونی از خرداد ماه و دو ماه مونده به کنکور شروع به خوندن کنی
اگر تونستی باهام تماس بگیر تا بیشتر باهم صحبت کنیم.
خدانگهدار

jeeeej

تشکر حتما تماس میگیرم

پست توسط jeeeej » پنج‌شنبه 22 بهمن 1388, 12:14 pm

فکر کنم با کمک این سایت قبول شم

پس یا علی ...!!!!

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » جمعه 23 بهمن 1388, 3:23 pm

اگه تلاش کنی حتما قبول میشی
خیلی ها رو میشناسم که بعد از چندسال دوری دوباره شورع کردن به درس خوندن یکیشم استادم بود
خب باید اول خودتو محک بزنی ببینی چقدر از درسا یادت مونده بعدشم سر فصلا رو پیدا کن و با یه برنامه ریزی درست شروع کن به خوندن
یادت باشه فقط خودت باید برای خودت برنامه ریزی کنی نه کس دیگه
چون فقط خودت هستی که توانایی و قدرت خودت رو می دونی
سعی کن فکر هایه منفی هم نکنی و با روحیه خوب و اعتماد به نفس بشین درس بخون
کمکی خواستی من در خدمتم بهم پیغام خصوصی بده
اینم بدون توی این سایت همه چیز پیدا میشه که بهترین کمک برات می تونه باشه چون کسایی اینجا هستن که دارن تجربه هایه شخصی خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن و کاری به آمار و ارقام بین المللی و این چیزا ندارن
موفق باشی
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

mosi_a11s

پست توسط mosi_a11s » جمعه 20 فروردین 1389, 1:37 pm

سلام دوستان :

من هم وضعیتی شبیه این دوستمون دارم . فارغ التحصیل سال 82 از دانشگاه آزاد هستم و تصمیم دارم لیسانسم رو بگیرم... اونم کامپیوتر...
چون من برق-قدرت خوندم ولی خیلی به کامپیوتر علاقه دارم ... می خواستم نظر شما رو بدونم که چقدر شانس دارم که تو کنکور امسال یه رتبه خوب بیارم... از امروز 110 روز تا کنکور وقت هست.... چی بخونم بهتره؟
پارسال بدون درس خوندن رتبم شد 11 هزار
در ضمن زبانم خوبه و فکر میکنم بالای 80 بزنم....
راستی رفتم کلاسای مدرسان شریف رو ثبت نام کردم ... برنامه سازی و مدار منطقی و ساختمان داده ... میخواستم ببینم چقدر کیفیت تدریسشون خوبه؟

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » جمعه 20 فروردین 1389, 1:54 pm

mosi_a11s نوشته شده:سلام دوستان :

من هم وضعیتی شبیه این دوستمون دارم . فارغ التحصیل سال 82 از دانشگاه آزاد هستم و تصمیم دارم لیسانسم رو بگیرم... اونم کامپیوتر...
چون من برق-قدرت خوندم ولی خیلی به کامپیوتر علاقه دارم ... می خواستم نظر شما رو بدونم که چقدر شانس دارم که تو کنکور امسال یه رتبه خوب بیارم... از امروز 110 روز تا کنکور وقت هست.... چی بخونم بهتره؟
پارسال بدون درس خوندن رتبم شد 11 هزار
در ضمن زبانم خوبه و فکر میکنم بالای 80 بزنم....
راستی رفتم کلاسای مدرسان شریف رو ثبت نام کردم ... برنامه سازی و مدار منطقی و ساختمان داده ... میخواستم ببینم چقدر کیفیت تدریسشون خوبه؟

اگر زبانتون خوبه نمی خواد درسای دیگه را بخونید ، تخصصی ها رو بیشتر بخونید ، کنکور سراسری تو دفترچه عمومیش زبان و ادبیات و معارف هستش ولی تو تخصی ریاضی و آمار و برنامه سازی و ساختمان داده و ... هستش به نظرم بشین تخصصی بخون بهتره ، من خودم زبانم خیلی خوبه توی کنکور سراسریه 87 زبانم رو عالی زدم نمی دونم چند درصد ولی تخصصی هام خراب بود khk: وقت تون رو هدر ندید مثل من اشتباه نکنید ، اگر وقتم رو به جای معارف و ادبیات میزاشتم روی مدار و ذخیره خیلی بهتر بود khk:
حالا طوریش نیست ولی این پشیمونم از این دانشگاهی که قبول شدم ، یه طوری بخونید که مثل من پشیمون نشید ....
موفق باشید دوست جان yes:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

قفل شده