جمع آوری داوطلبانه کمک مالی برای سایت به پاس زحمات مدیر محتر

آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سایت در این قسمت قرار میگیرد
آواتار کاربر
arashmanteghi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: چالوس
تماس:

جمع آوری داوطلبانه کمک مالی برای سایت به پاس زحمات مدیر محتر

پست توسط arashmanteghi » چهارشنبه 1 مهر 1388, 12:39 am

سلام
من به نمایندگی از چند تن از اعضای این سایت قصد داریم طرحی رو راه بندازیم که به طور داوطلبانه مبالغ کمی رو جمع آوری کنیم برای پیشبرد اهداف سایت و در واقع این حداقل کمک ما به آقا پیمان هست.
همه ما توی مدتی که درگیر کنکور بودیم و یا خواهیم بود کمک های زیادی از مدیران انجمن ها و مدیر کل سایت گرفتیم،چه در مورد نحوه مطالعه یا اشکالات درسی و یا آشنایی با تراز ها ، دانشگاه ها و کارنامه ها.حتی امسال 4000 بار نرم افزار آزمون مجازی دانلود شد توسط ما ها، کلید سوالات کنکور یادتونه؟ تهیه خوده سوالات یادتونه؟ جزواتی که توی سایت برای دانلود هست چطور؟ پکیچ هایی که آقا پیمان با هزینه کم واسه فروش گذاشتند،پکیچ ارشد هم که داره با تخفیف میاد. بد نیست بدونین آقا پیمان واسه اسکن کردن اینا یه اسکنر سوزونده. حالا وقتش هست ما کمی قدم برداریم و سعی کنیم کمک کنیم. تشکر زبانی و تعریف و تمجید چه سودی داره؟ اونم در حالی که هزینه های این سایت اعم از تمدید سالانه دامنه و فضای میزبانی وب بر عهده موئسس سایت هست.هزینه تایپیست ها و قالب سایت و فرومی که توش مشاوره میکنیم هم هست.هیچ فکر کردید این هزینه ها چقد میشه؟ هیچ فکر کردید این مبالغ از کجا میاد و روی دوش کی سنگینی میکنه؟ اونم برای چی؟برای کمک کردن به ما کنکوری ها. این چیزی غیر از نیت خیر آفا پیمان رو نمیرسونه. حالا شرط انصاف نیست ما ها که قبول شدیم بریم و پشت سرمون رو نگاه نکنیم.شرط انصاف نیست که به بچه هایی که قبول نشدن کمکی نکنیم.و حتی بچه های سال دیگه.
اگر اعضای این سایت مبلغ کمی رو سالانه برای این سایت واریز کنند میتونیم کمک بزرگی کرده باشیم و بزاریم این جنبش در نسل های بعد هم تکرار بشه.اصلا فقط اونایی که احساس میکنن از این سایت کمکی گرفتند بیان و یه کمکی کرده باشن. قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. به خدا قسم هزار تومان واسه ما ها پولی نیست. فکر کنید سالی یک بار یه کارت اینترنت اضافه تر میخرید. اگر فقط هزار نفر از اعضای هم هزار تومن فقط کمک کنند مبلغ قابل ملاحضه ای میشه برای کمک به سایت. من در همین جا از آقا پیمان خواهش میکنم توی حاشیه سایت، اون کنار سمت چپ یه شماره حساب مخصوص کمک های مالی داوطلبانه درج کنند. همین.(آقا پیمان تورو خدا اجازه این کار رو به اعضا بدین) انشا الله بچه ها در حد توان یاری میرسونند. این واقعا کمترین کار ممکن هست.
پس برای تقویت و کمک به نسل های این سایت از این طرح حمایت کنید. جهت حمایت فقط و فقط یه پاسخ با کلمه موافقم درج کنید در همین تاپیک. تاکید میکنم این تاپیک رو شلوغ نکنید و نزارید از هدف اصلی دور بشیم. برای نشانه اتحاد و حمایت فقط کلمه موافقم.
زرتشت: خدمت به خلق وظیفه نیست ، نوعی لذت است زیرا به سلامتی و خوشی شما می افزاید.

آواتار کاربر
arashmanteghi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: جمع آوری داوطلبانه کمک مالی برای سایت به پاس زحمات مدیر محتر

پست توسط arashmanteghi » چهارشنبه 1 مهر 1388, 12:41 am

موافقم
زرتشت: خدمت به خلق وظیفه نیست ، نوعی لذت است زیرا به سلامتی و خوشی شما می افزاید.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » چهارشنبه 1 مهر 1388, 10:57 am

موافقم
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 1 مهر 1388, 12:11 pm

ممنونم آرش جان
ممنونم از اینکه به فکر سایت کارشناسی و چیزهایی بودید که کمتر کسی بهش فکر میکنم
اما از همینجا اعلام میکنم که بابت تهیه هزینه های سایت هیچ مشکلی ندارم و میتونم از عهدش بر بیام ولی ما میتونیم با ریختن یه طرح جامع و مفید به دانشجو ها و داوطلبایی که از نظر مالی در تنگنا هستند کمک کنیم. مطمئنا با کمک کردن به این دوستان دعای خیرشون همیشه پشت سر ما خواهد بود. مثلا برای همین پکیج جزوات بعضی از دوستان با من تماس گرفته بودن و اعلام کردند که شرایط مالی خیلی سختی دارند و توانایی پرداخت این هزینه رو هم ندارند. من هم بدون اینکه ریالی ازشون بگیرم بسته رو براشون ارسال کردم تا حداقل مشکل مالی باعث نشه که به اون چیزی که میخاستن دست پیدا نکنند.
ما میتونیم طرح های بهتری بریزیم . توی این انجمن افرادی هستند که واقها حیف هست که از وجودشون نتونیم اونطوری که باید و شاید استفاده کنیم مثل rosa_127 عزیز که دو سال هست یار و همراه کارشناسی بوده و به نظر من هر پستش به اندازه 10 پست کاربران معمولی ارزش داره
ما میتونی کلاسهای خصوصی برای کنکور و با هزینه کم راه اندازی کنیم تا داوطلبانی که هزینه پرداخت کلاسهای کنکور رو ندارند به مشکل بر نخورند ما میتونیم برای کاربران مشاوره تلفنی راه اندازی کنیم و برای مشاوران هم حق مشاوره در نظر بگیریم. ما میتونیم با هزینه بسیار ناچیز آزمونهای آنلاین برگذار کنیم تا داوطلبانی که هزینه پرداخت آزمون های آزمایشی را ندارند به مشکل نخورند و ... و طرح های دیگه ایی که منتظر شنیدنش از زبان شما هستم
...

آواتار کاربر
s_tanhaei
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Azarbaijan

پست توسط s_tanhaei » چهارشنبه 1 مهر 1388, 1:21 pm

موافقم

آواتار کاربر
habibkarshenas
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط habibkarshenas » چهارشنبه 1 مهر 1388, 1:29 pm

ok
منم موافقم واقعا که فکر جالب و به جایی بود

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » چهارشنبه 1 مهر 1388, 1:32 pm

سلام
دوست عزیز اولا نیت شما خیر درست.
اما این تاپیک جاش اینجا نیست پس منتقل میشه.

چون اگر قرار به همچین اتفاقی بود تا حالا افتاده بود.
حالا بقیه مدیران هیچ. amuz:
بقیه تاپیک های اضافی هم پاک میشه.
---------
در ادامه باید بگم.
پیمان جان آقا جان ما که هر چی گفتیم گوش ندادی . dd:
مگه بقیه بگن.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 1 مهر 1388, 4:03 pm

Agree..

بزن >> Next

....
انشالله منم هر کاری که از دستم بربیاد حالا چه *حظوری یا ناحظوری(!!) واسه بچه های خوب سایت انجام می دم

*: حتی ناصر خسرو هم می یام!!!

آواتار کاربر
arashmanteghi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط arashmanteghi » چهارشنبه 1 مهر 1388, 5:22 pm

باشه آقا پیمان ، هر طور شما صلاح میدونین. فقط طرحی رو دایر کنید که ما کاربرای معمولی بتونیم کمکی کرده باشیم و بچه ها واقعا میتونن کمک کنند. کاش در این مورد در صفحه اصلی اطلاعیه بزارید که همیشه ماندگار باشه (اون گوشه سمت چپ سایت) تا همه بچه ها مطلع بشن.
خیلی از بچه های کاردانی به کارشناسی هستند که اصلا از وجود این سایت بی خبرند،من اینو توی آزمون های پارسه فهمیدم.واقعا هم اینطور هست. شما خودتون مدیر هستین و میدونین دیگه. بلاخره ما هرچی از دستمون بر بیاد کوتاهی نمیکنیم.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 1 مهر 1388, 5:48 pm

mojtabapc نوشته شده: *: حتی ناصر خسرو هم می یام!!!
ناصر خسرو میخایی بری دارو بگیری؟ :دی
...

آواتار کاربر
pianist1362
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط pianist1362 » چهارشنبه 1 مهر 1388, 6:52 pm

منهم هستم عزیزان همه جورش پایم bil: bil: یاشاسین اذربایجان yes: yes:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » چهارشنبه 1 مهر 1388, 9:29 pm

peyman نوشته شده:
mojtabapc نوشته شده: *: حتی ناصر خسرو هم می یام!!!
ناصر خسرو میخایی بری دارو بگیری؟ :دی
بله، یه چیزی توی همین مایه ها!!!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 1 مهر 1388, 11:13 pm

با سلام
منم موافقم بدجوري چون هميشه گفتم من مديون اين انجمن و آقا پيمان هستم كه هميشه منو شرمنده كردن و شرمنده ايشونم و انشاالله خدا كمك كنه تا يه جوري از شرمندگي ايشون بر بيام
من هم در بست در خدمت هستم و خوب يكيش همين كلاسهاي مجاني هست من خودم ترم پيش رفتم دانشگاه خودمون(آموزشكده فني شماره 2 تبريز) گفتم آقا من مديون اين آموزشكده هستم بيام 1 ترم مجاني درس بدم گفتم بايد گزينش بشي و هزار جور چيز ديگه گفتم آقا استاد درس بده من بعد از هفته 1بار بيام رفع اشكال كنم و تست كنكور حل كنم گفتم باز هم نميشه خاك بر سر آموزشكده هاي ما كه به طور مجاني هم قبول نمي كنن حالا چه ربطي داشت به اينجا :mrgreen:

ولي از شوخي گذاشت من هر كمكي از دستم بياد مي كنم bil:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 10:59 am

آقا پیمان با اظهار لطفشون شرمنده کردند.
مطمئناً اگر سایت پشتوانه مالی داشته باشد امکان انجام طرحهای مفیدی که می تواند حتی جایگزینی برای شرکت در کلاسهای معتبر باشد، فراهم می شود؛ طرحهای هدفمندی که اگر با موسسات همکاری بشود هزینه بالای فروشش، اعمال سیاستهای نادرست در تولیدش و انحصاری کردن آن از نتایجش هست؛ در صورتیکه با حمایت داوطلبان می تواند تاثیر مستقیم روی فرایند یادگیریشان داشته باشد.
به عنوان نمونه شاید مناسب باشد که بگم شخصاً طرحی که برای دروس تخصصی آزاد 88 برای انجامش برنامه ریزی کردم به دلیل محدودیتهای این چنینی متاسفانه کنسل شد.

در نهایت امیدوارم دوستانی که امکانش را دارند با یاری رساندن به سایت در ارائه خدمات مناسب و رایگان برای خودشان و دوستانشان گامی بردارند.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 11:42 pm

منم موافقم و آماده همکاری تو هر زمینه ای bil:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده