معارف و ادبیات و زبان توی کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mohammad_ghabol

معارف و ادبیات و زبان توی کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد

پست توسط mohammad_ghabol » شنبه 11 مهر 1388, 9:16 am

سلام حالتون خوبه . یه واقعیتی را بگم که اگه این سایت شما نبود معلوم نبود کاردانی به کارشناسی چیکار میکردند . جون این آموزشگاها همشون به درد جرز دیوار میخورند و فقط پولا میشناسند . sanj:
من خودما واسه آزاد دارم آماده میکنم . نمیدونم معارف اسلامی از چه منبعی میاد . معارف اسلامی 1 ( انتشارات نهاد رهبری ) یا معارف اسلامی 1و2 ( انتشارات سمت ) یا اندیشه اسلامی .
توی پارسه که قریونش برم کتابش خلاصه 2 تا اولیه ولی جالبش اینجاست که موقعه تقسیم کردن فصل ها از معارف اسلامی 1 و2 ( انتشارات سمت ) تقسیم بندی کرده . توی سایت شما را هم دیدم اینوری توشته بود .
ادبیات فاسی : (ضریب1 ... 20 سوال)
*منبع اصلی : متون فارسی جلیل تجلیل (تغییر کرده است)
*منابع کنکوری :
الف. درس و کنکور ادبیات فارسی1 غلامی کلیشمی (انتشارات گسترش علوم پایه) *قیمت : 6800 تومان
ب. کتاب جامع ادبیات . معارف . زبان انگلیسی مدرسان شریف *قیمت : 8800 تومان
معارف : (ضریب1 ... 20 سوال)
*منبع اصلی : اندیشه اسلامی1 انتشارات نهاد رهبری (معارف اسلامی حذف شد)
*منابع کنکوری :
الف. درس و کنکور معارف – اندیشه اسلامی آقای فراهانی (گسترش علوم پایه) قیمت : 4500 و 6000
ب. کتاب جامع ادبیات . معارف . زبان انگلیسی مدرسان شریف *قیمت : 8800 تومان

در مورد ادبیات هم همینطور این پارسه مفهوم شعرها را درست تقسیم بندی نکرده khk:
زبان هم من از روی پارسه میخونم خوب هست یا نه ؟
خواهش میکنم اگه جواب منو میدونید بهم بگید . جون گیج شدم sanj:

آواتار کاربر
Kolang
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: معارف و ادبیات و زبان توی کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد

پست توسط Kolang » شنبه 11 مهر 1388, 12:44 pm

سلام دوست عزیز، من خودم از روی کتابای گسترش علوم پایه می خونم که کتابای خوبیه. مدرسان که سه تا درس رو در یه کتاب آورده بد نیست. واسه ادبیات گسترش رو بخون. واسه معارف هم خیلی ها گسترش رو که می خوندن در حد 70-80 در صد می زدن ولی پارسال ظاهرا یه کم سوالات تغییر داشت ولی باز میشه در حد 50-60 درصد زد. منبع جامع تر واسه معارف رو نمی دونم ولی من خودم این درس رو هم از روس گسترش می خونم. زبان رو هم سعی کن خوب بخونی مخصوصا واسه آزاد گرامر رو خوب یاد بگیر حالا هر کتابی که خوب گرامر رو یاد بده فرقی نمی کنه ولی واسه آزاد اگه گرامر رو خوب بلد باشی راحت میشه 40-50 رو زد.
موفق باشی...

قفل شده