آزمونهای آزمایشی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
m.ghabol

آزمونهای آزمایشی

پست توسط m.ghabol » یک‌شنبه 11 مرداد 1388, 4:58 pm

سلام و خیلی ممنون که این جند بار جواب سوالای منو دادی . راستش من هنوز جواب خودم را کامل نگرفتم . که کدوم آزمونهاب برنامه ریزی شده را ثبت نام کنم . دوست خواستی هم ندارم که بتونه کمکم کنه واسه همین هم امودم توی این سایت sanj: من توی سوالاتی که از بچه ها میبینم اکثرا مشکل منو دارند . نمیدونم توی کدوم آزمونها شرکت کنند اگه یه نگاه به سوالهای قسمت مربوط به مشاور بندازی متوجه میشی . ازت خواهش میکنم این دفعه جواب منو کوتاه مختصر بده لطفا به تست های کنکور
کدوم آموزشگاه به نظر شما با اون خط مشی که گفتی بهتره یا درست بگم بچه های کاردانی به کارشناسی کدومشون سالهای پیش رفتند نتیجه گرفتند
1) پارسه 2 ) ماهان 3 ) مدرسان 4 ) نمیدانم
ممنون میشم یکی از این چهار گزینه را اگه بهش مطمنی جواب بدی
توجه : پارسه آزمونهاش با جزو است ولی اگه کیفیتش خیلی بهتر باشه حاضرم جزوهاش هم بخرم ktb:

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: آزمونهای آزمایشی

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 11 مرداد 1388, 10:24 pm

m.ghabol نوشته شده:سلام و خیلی ممنون که این جند بار جواب سوالای منو دادی . راستش من هنوز جواب خودم را کامل نگرفتم . که کدوم آزمونهاب برنامه ریزی شده را ثبت نام کنم . دوست خواستی هم ندارم که بتونه کمکم کنه واسه همین هم امودم توی این سایت sanj: من توی سوالاتی که از بچه ها میبینم اکثرا مشکل منو دارند . نمیدونم توی کدوم آزمونها شرکت کنند اگه یه نگاه به سوالهای قسمت مربوط به مشاور بندازی متوجه میشی . ازت خواهش میکنم این دفعه جواب منو کوتاه مختصر بده لطفا به تست های کنکور
کدوم آموزشگاه به نظر شما با اون خط مشی که گفتی بهتره یا درست بگم بچه های کاردانی به کارشناسی کدومشون سالهای پیش رفتند نتیجه گرفتند
توجه : پارسه آزمونهاش با جزو است ولی اگه کیفیتش خیلی بهتر باشه حاضرم جزوهاش هم بخرم ktb:

سلام نمی تونم چیزی بگم.
من خودم کلاس کنکور 3 درس ساختمان و ذخیره و برنامه نویسی رفتم که فقط دو تای اولش به دردم خورد.
آزمون های مدرسان رو هم شرکت کردم.
فقط واسه اینکه یکم تو برم تو جو درس .

اما اگه از من نظر می خوای اگه کتاب و جزوه داری و بندش نیستی.
پارسه همچین آش دهن سوزی نیست مخصوصا تو کاردانی به کارشناسی
واسه همین بهتره زیاد تو خرج نیفتی از موساستی که آزمونش جداست استفاده کن.
دیگه این و خودت انتخاب کن که کجا شرکت کنی.
از نظر تعداد شرکت کننده ماهان و مدرسان و پارسه نمی دونم.
اما فکر کنم پارسه و مدرسان مراکز بیشتری تو کل کشور داشته باشند.
و از اونجا که آزمون سراسری هست.
با همه شرایط فکر می کنم اولویت اول مدرسان باشه.
البته بعضی جاها مثل موسسه دی سیستم تو مشهد آزمون هاش رو خیلی شرکت می کنند.
که زیر نظر اساتید تهران مخصوصا آقای یوسفی طرح میشه.
واسه همین گفتم از دوستانت هم بپرس.
چهار تا آدم هستن که همکلاس باشن یا کلاس کنکور شرکت کرده باشند.

همیشه سعی کن خودت انتخاب کنی .
اینجا فقط مشاوره است.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

Re: آزمونهای آزمایشی

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 12 مرداد 1388, 1:43 am

سلام و خیلی ممنون که این جند بار جواب سوالای منو دادی . راستش من هنوز جواب خودم را کامل نگرفتم . که کدوم آزمونهاب برنامه ریزی شده را ثبت نام کنم . دوست خواستی هم ندارم که بتونه کمکم کنه واسه همین هم امودم توی این سایت من توی سوالاتی که از بچه ها میبینم اکثرا مشکل منو دارند . نمیدونم توی کدوم آزمونها شرکت کنند اگه یه نگاه به سوالهای قسمت مربوط به مشاور بندازی متوجه میشی . ازت خواهش میکنم این دفعه جواب منو کوتاه مختصر بده لطفا به تست های کنکور
توجه : پارسه آزمونهاش با جزو است ولی اگه کیفیتش خیلی بهتر باشه حاضرم جزوهاش هم بخرم
سلام دوست عزیز

جزوه و کتاب ها تقریبا همیشون یه مطلب رو نوشتن و مشخصه تمام موسسات کتابهاشون رو از رو

یه منبع نوشتن شاید مقسمی و پارسه یکم تو گلچین مطالب فرق داشته باشن به نظر من اگه میخوای

راحت قبول شی برو پارسه اونجا 5 تا ازمون میگیرن تا کنکور و راحت تو ازاد قبول میشی. البته امسال

دانشگاه ازاد چند واحد دیگر رو اضافه کرده به نظر من این کار میتونه خیلی خوب باشه چون جوانها راحت

میتونن برن دانشگاه و از استرس کنکور راحت بشن امسال خودت هم بخونی قبول میشی ولی

اگه میخوای با خیال راحت قبول بشی برو پارسه و از جزواتش استفاده کن. یاعلی
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده