برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
PCman
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

پست توسط PCman » دوشنبه 30 دی 1387, 3:33 pm

سلام به همه دوستان و خسته نباشید
اول از همه برای دوستان در کنکور 88 آرزوی موفقیت می کنم. yes:
دوستان بنده هم مثل DIGITAL و... دانشجوی ترم3 هستم سوال من این که بنده در زمینه دروس پایه مانند ریاضی وزیان خیلی ضعیف هستم تو دانشگاه هم این درسارو با 10یا 12 پاس کردم حالا به نظر شما من باید درسهایم را از پایه(دوره دبیرستان)شروع کنم به خوندن یا اینکه همین طوری با 10 یا 12 وآوردن رتبه بد مثل سالهای قبل به خوندن درس ادامه بدم(منظورم از رتبه بد دوره کاردانییه)
اصلا برام مهم نیست که امسال از کنکور قبول بشم یا نه هدف ما از درس خوندن کسب علمه.برای همین من خودم تصمیم دارم امسال دروس عقب افتادهام(البته اون مهماش)رو بخونم و پایه ام رو قوی کنم .
وسال بعد با جدیت تمام ازیک مهر شروع به خوندن واسه کنکور کارشناسی بکنم.
خوشحال می شم نظر شما دوستان رو هم در این ضمینه بدونم.

shiva_abbasi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز

پست توسط shiva_abbasi » سه‌شنبه 1 بهمن 1387, 8:51 am

بچه ها سلام واقعاً خسته نباشید.
وضعیت من از شما ها وخیم تره . آخه من تازه امتحانات پایان ترم دوم را دارم می دم . دقیقاً بعد از امتحانات ترم 4 کنکور برگزار می شه . من هم می خوام تا درسها در ذهنم هست در کنکور سراسری قبول بشم. ترمی که گذشت تنها کاری که کردم کلاس ذخیره و ساختمان شرکت کردم. حالا هم خیلی اضطراب دارم. :shock:
به نظر شما می تونم در کنکور 88 دولتی موفق بشم. با توجه به اینکه درس های ذخیره - سیستم عامل - ریاضی - آمار - اندیشه - اخلاق - زبان عمومی - ادبیات - VB- سی ++ (تا فصل 5) را در دانشگاه خوندم و با نمرات خوب پاس کردم. حالا نمی دونم از کجا و چطوری شروع کنم؟ :?:
من متأهل هستم و یک دختر 7 ساله دارم. وقتم هم خیلی محدود است.
خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 1 بهمن 1387, 4:56 pm

shiva_abbasi نوشته شده:بچه ها سلام واقعاً خسته نباشید.
وضعیت من از شما ها وخیم تره . آخه من تازه امتحانات پایان ترم دوم را دارم می دم . دقیقاً بعد از امتحانات ترم 4 کنکور برگزار می شه . من هم می خوام تا درسها در ذهنم هست در کنکور سراسری قبول بشم. ترمی که گذشت تنها کاری که کردم کلاس ذخیره و ساختمان شرکت کردم. حالا هم خیلی اضطراب دارم. :shock:
به نظر شما می تونم در کنکور 88 دولتی موفق بشم. با توجه به اینکه درس های ذخیره - سیستم عامل - ریاضی - آمار - اندیشه - اخلاق - زبان عمومی - ادبیات - VB- سی ++ (تا فصل 5) را در دانشگاه خوندم و با نمرات خوب پاس کردم. حالا نمی دونم از کجا و چطوری شروع کنم؟ :?:
من متأهل هستم و یک دختر 7 ساله دارم. وقتم هم خیلی محدود است.
خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید.
دوست عزيز به نظر من شما ميتونيد پا به پايه بقيه تلاش كنيد من دو تا از دوستان هم دانشگاهيم سال گذشته با وجود داشتن 23 واحد درسي در آخرين ترم تحصيلشون بازم با رتبه 1200 قبول شدن به نظر من شما يه مقداري كارتون سخت هست( چون هم بايد واسه كارداني تلاش كنيد و هم واسه قبولي كنكور ) اما همين كه دو تا كلاس رو رفتين خيلي جلو هستين . واسه كنكور از كجا شروع كنم نداريم يعني چنين قانوني وجود نداره همه مطالب رو بايد بخونيد حالا با توجه به اينكه شما نمراتتون تو درسهايي كه گفتين خوب شده به نظرم كارتون واسه خوندن زياد سخت نيست نسبت به كسي كه هم از پايه ضعيف بوده و هم اينكه ميخواد از صفر بخونه .

موفق و پيروز باشيد
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 1:06 am

eli جان بله انشاالله خدا در سرنوشت همه ماهايي که دلمون سراسري در دانشگاه و رتبه خوب رو ميخواد اينطور تعيين کرده که به آرزوهامون برسيم.
ممنون از يه توپ بزرگ انرژي که منتقل کردي.

sina-graph من اسم خودم رو پشت کنکوري از اين نظر که با شنيدنش انرژي منفي بگيرم نميگذارم.
من فقط براي اين مورد گفتم که دوستمون بدونن کاردانيم رو گرفتم و تموم شده و در دانشگاه هم قبول نشده بودم.
قلبا باور ندارم با قبول نشدنم در فرصت هاي قبل، فرصت هاي بهتر رو از دست دادم.

moon عزيز، مرسي از پاسخت.
من سيستم عامل مقسمي رو خونده بودم قبلا، تصميم دارم به جاي دوباره خوندنش فهیمی رو بخونم.

shiva_abbasi، PCman شما حتما با رتبه های عالی قبول خواهید شد.
در ضمن شیوا جان درسته که مشغله شما دلیل کم خوندن شما رو کامل توجیه میکنه، ولی همیشه دیدم کسایی که مثل شما ازدواج کردن و بچه دارن، اما با همون وقت کمشون بهترین نمرات و سخت ترین امتحانات رو عالی میدن.

شما همه درس های لازم رو پاس کردی، پس فقط مونده که باز هم مرور بکنی و سعی کنی از کتابای آموزشی هم مثل مقسمی در کنار مرورت کمک بگیری.
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 6:52 pm

Sentiment نوشته شده:eli جان بله انشاالله خدا در سرنوشت همه ماهايي که دلمون سراسري در دانشگاه و رتبه خوب رو ميخواد اينطور تعيين کرده که به آرزوهامون برسيم.
ممنون از يه توپ بزرگ انرژي که منتقل کردي.

sina-graph من اسم خودم رو پشت کنکوري از اين نظر که با شنيدنش انرژي منفي بگيرم نميگذارم.
من فقط براي اين مورد گفتم که دوستمون بدونن کاردانيم رو گرفتم و تموم شده و در دانشگاه هم قبول نشده بودم.
قلبا باور ندارم با قبول نشدنم در فرصت هاي قبل، فرصت هاي بهتر رو از دست دادم.

moon عزيز، مرسي از پاسخت.
من سيستم عامل مقسمي رو خونده بودم قبلا، تصميم دارم به جاي دوباره خوندنش فهیمی رو بخونم.

shiva_abbasi، PCman شما حتما با رتبه های عالی قبول خواهید شد.
در ضمن شیوا جان درسته که مشغله شما دلیل کم خوندن شما رو کامل توجیه میکنه، ولی همیشه دیدم کسایی که مثل شما ازدواج کردن و بچه دارن، اما با همون وقت کمشون بهترین نمرات و سخت ترین امتحانات رو عالی میدن.

شما همه درس های لازم رو پاس کردی، پس فقط مونده که باز هم مرور بکنی و سعی کنی از کتابای آموزشی هم مثل مقسمی در کنار مرورت کمک بگیری.

ببخشید که بد متوجه شدم...

انشا ا... موفق باشید...

با تشکر

آواتار کاربر
PCman
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PCman » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 7:15 pm

سلام بچه ها خسته نباشین
اول از همه می خام بگم سوالم ربطی به برنامه ریزی نداره(ببخشید)اما ندونستم این سوال رو کجا بنویسم.
بچه من تو دانشگاه آزاد(سما)دانشجو هستم و در حال حاظر ترم سه هستم و 47 واحد از 87 واحد پاس کردم.
همان طورکه میدونین برای کاردانی تکمیل ظرفیت اومده من با اینکه سال قبل دانشجو بودم اما کنکو کاردانی دادم و رتبه ام16000 شد حالا سه تا سوال دارم.
(اینم بگم زمان جواب دادن به این توجه کنین که شهریه دانشگاه(آموزشکده سما) هر ترمش کمتر از 500000 تومان نمیشه).
1.با این رتبه میتونم در تکمیل ظرفیت قبول بشم؟(اولویت اول شبانه اردبیل)
2.اگه قبول شم برم یانه؟
3.اگه کسی شرایط تطابق رو میدونه بگه؟

با تشکر از مدیران و کاربران گل سایت کارشناسی. :
آخرین ویرایش توسط PCman در دوشنبه 7 بهمن 1387, 7:35 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 3:52 pm

سلام بچه ها
به گفته اقای مقسمی مثل این که منبع درسی ادبیات عوض شده حالا ما برای ادبیات چه کتابی بگیریم
و برای اندیشه هر دو قسمت اندیشه و معارف کتاب گسترش علوم پایه اقای فراهانی را بخونیم یا فقط اندیشه را بخونیم
رزا جان ممنون میشم راهنماییم کنی

mina_24

پست توسط mina_24 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 12:12 pm

با سلام خدمت همه دوستان
بچه ها منم خيلي خوشحالم كه به جمع شما اضافه شدم . راستش من كنكور آزاد شركت كردم اما متاسفانه قبول نشدم . يك ماه بيشتر نخوندم اما الان كارنامه نگاه مي كنم درصدهاي تخصصي رو خيلي خوب زدم فقط مشكلم اين بود كه انتخاب اولمو به اشتباه شيراز زدم اگه سپيدان يا ... ميزدم 100% قبول بودم . بهر حال گذشته ها گذشته و من همچنان اميدوارم برتي كنكور سراسري و مي خوام با شما دوستان پيش برم .
راستش من واسه كنكور آزاد كه خوندم صبح ها يك درس تخصصي (ذخيره) و ظهرها مثلا (سيستم عامل) مي خوندم البته بطور فشرده آخه وقت زيادي نداشتم . شبها دروس عمومي مي خوندم . 2 يا 3 روز اول يخورده سخت بود اما بعدش عادت كردم و طوري شده بود كه شبها تا ساعت 2 درس ميخوندم .
الانم تصميم دارم كه همين روند رو پيش برم .
اميدوارم كه همگي موفق باشيم . ktb:

diantus

پست توسط diantus » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 9:26 pm

سلام به همه دوستان من تازه عضو این سایت شدم و چندتا سوال داشتم
آیا کتاب های آقای مقسمی برای قبولی کنکور88 خوبه
من هر 9 رور یک کتاب تمام می کنم تا حالا هم مدار و سیستم و ساختمان تا فصل 4 را خواندم و ریاضی و زبان را نمی دونم بخوانم یا نه آیا احتمال قبولیم هست
کتاب خوب برای c++ معرفی کنید
درصد سال قبلم با اینکه نخوانده بودم مدارمنطقي 35/55 و برنامه سازي 6/66 و نرم افزار 21/11و زبان تخصصي 43/33 عمومی هم منفی[/color]

آواتار کاربر
PCman
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PCman » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 3:51 am

diantus نوشته شده:سلام به همه دوستان من تازه عضو این سایت شدم و چندتا سوال داشتم
آیا کتاب های آقای مقسمی برای قبولی کنکور88 خوبه
من هر 9 رور یک کتاب تمام می کنم تا حالا هم مدار و سیستم و ساختمان تا فصل 4 را خواندم و ریاضی و زبان را نمی دونم بخوانم یا نه آیا احتمال قبولیم هست
کتاب خوب برای c++ معرفی کنید
درصد سال قبلم با اینکه نخوانده بودم مدارمنطقي 35/55 و برنامه سازي 6/66 و نرم افزار 21/11و زبان تخصصي 43/33 عمومی هم منفی[/color]
1-دوست عزیز شک نکن که با کتابهای آقای مقسمی می تونی رتبه خوبی بیاری.ولی باید جز به جز ونکته به نکته خوب بخونی.
2-دوست عزیز برای دروس عمومی دوستان مدرسان شریف رو تعریف وتوصیه مکنن من هم به شما توصیه می کنم.یک کتاب قطور با 481 صفحه که توش معارف-انگلیسی وادبیات درس داده شده(اگه یکم سرچ کنی بچه ها توضیحات زیادی در مورد این کتاب دادن).
برای c++ مرجع آقای دیتل وجعفر نژاد قمی هست.آقای مقسمی هم در این زمینه کتاب داره(توصیه میشه-مختصر و مفیده).
به تلاشتون ادامه بدین به خدا توکل کنین
انشاا.. رتبه مورد نظرتون رو بدست میارین.
با آرزوی موفقیت برای همه.

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 8:28 pm

سلام این هم برنامه من شما هم اگه تونستید برنامه تون را بگذارید

جمعه :::::::::::زبان عمومی -ذخیره - امار

شنبه::::::::::کلاس برنامه نویسی

یک شنبه::::::::::::اندیشه- ستم عامل - زبان تخصصی

دو شنبه ::::::::ویبی-ساختمان- مدار

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 11:15 pm

من فعلا اونقدرا فشرده مثل شما نمیخونم..
تا آخر اسفند کلا نمیتونم فشرده و یه بند بخونم.

فعلا دارم مدار منطقی مقسمی رو میخونم، بین مدار هم هر موقع حسم بیاد لغت زبان میخونم.
مدار 4 فصل دیگه مونده.

shazde اگه همراه برنامه ای که میگی نویسنده کتابهات رو هم بگی خوب میشه.
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 11:39 pm

زبان (ع) وازگان مقسمی
اندیشه کتاب دانشگاهم را میخونم
ادبیات فعلا نمیخونم تا ببینم چی میشه
امار مقسمی
مدار مقسمی و پوران پزوهش راستی فصل 6 مقسمی را تست هاش رو راحت زدی من اصلا نمیتونم تست هاش رو بزنم
برنامه نویسی میخوام ویبی سوم دبیرستان را بخونم و میخوام کلاس برم
ساختمان پوران پزوهش - مدرسان و مقسمی
سیستم فهیمی
ذخیره ذخیره با رویکرد کاربردی رانکوهی با کتاب پوران پزوهش
زبان تخصصی مدرسان ولی اصلا به دلم نشست یک مقسمی میگیرم
شما چی؟

این برنامه جدید منه امروز نوشتمش
آخرین ویرایش توسط shazde در جمعه 11 بهمن 1387, 12:46 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » جمعه 11 بهمن 1387, 12:43 am

من هنوز برنامه نوسی را شروع نکردم به خوندن به نظر شما میتونم بدون کلاس رفتن بخونمش ؟ و به جای کلاس برم ازمون ازمایشی پارسه را شرکت کنم؟

آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط DIGITAL » جمعه 11 بهمن 1387, 3:03 am

shazde نوشته شده:من هنوز برنامه نوسی را شروع نکردم به خوندن به نظر شما میتونم بدون کلاس رفتن بخونمش ؟ و به جای کلاس برم ازمون ازمایشی پارسه را شرکت کنم؟
به نظر بنده شما به راحتی بدون رفتن به کلاس میتونین برنامه نویسی رو تموم کنین، فقط کافیه اراده کنین اونوقته که می بینین چیزی نیست که نتونین انجامش بدین.
موفق باشیم! bil:
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

قفل شده