برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

پست توسط Behzad_Badri » جمعه 8 آذر 1387, 9:34 pm

s_tanhaei نوشته شده:نمیدونم مشکل تو توضیحات نویسنده هستش یا سطح گیرایی من ایراد داره(در این مورد شک دارم چون
دیپلم کاردانش داشتم و تو کنکور کاردانی کتابهای فنی و حرفه ای رو خوندم که کلا با کتابهای خودمون فرق داشت و اصلا کلاس نرفتم حتی قلم چی هم ثبت نام نکردم 3 ماه درس خوندم رتبم 185 شد)
اگه واقعا" کاردانش بودی و با سه ماه مطالعه تونستی 185 بشی پس ثابت میشه که سطح گیراییتون خیلی بالاست. مطمئن باشید که آقای فهیمی توضیحاتشون مشکل داره؛ چون من خودم هم این کتابو دارم البته هنوز نخوندم ولی از اونایی که خوندن شنیدم که خیلی مزخرفه؛ به خاطره همین اگه ببینم که واقعا" مزخرفه منبعمو عوض میکنم و کتاب سیستم عامل سیلبر شاتزو می خونم(چون این کتابو دارم).
من پیشنهادم اینه که شما منبعه تونو برا سیستم عامل عوض کنید؛ همون طور که میدونید منبع برای سیستم عامل فقط کتاب استاد فهیمی نیستش و منابع دیگه ای هم معرفی شدن از جمله: کتاب سیستم عامل سیلبر شاتز، سیستم عامل تننباوم، سیستم عامل استالینگر و ... . البته شاید اگه این کارو بکنید سر جلسه ی کنکور متوجه بشید که مثلا" 60% سوالات از کتاب استاد فهیمی بوده و به من لعنت بفرستین.
When we wake up in the morning, we have two simple choices
Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams
Choice is yours

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط moon » جمعه 8 آذر 1387, 9:39 pm

Behzad_Badri نوشته شده:من اگه میدونستم مصاحبه با یک فرد موفق اینقدر دردسر ساز میشه این کارو نمی کردم.

دوست عزیز آقای 87konkoori بنده هدفم کمک به سایر دوستان بوده و هست و مطمئنم که دوست عزیزمون جناب آقای طرقی هم همین هدف رو دارن.

حالا می خوام به حرفهای بنده خوب توجه کنید و امیدوارم از حرفهای بنده گرمیه نفسهامو حس کنید.

بنده یکی از بچه های شهرستانی هستم و تو یکی از آموزشکده های کشوری به نام ایران درس می خونم؛ آموزشکده ای که به قول یکی از دوستان عنوان آموزشکده هم براش سنگینی میکنه.

بنده برای کنکور 88 برنامه هایی دارم و سعی میکنم از دوستان دیگه عقب نمونم. ولی چطور و به چه وسیله ای؟ باور کنید بنده حتی فکرشو هم نمی کنم که برم کلاس کنکور ثبت نام کنم.

به نظر بنده کسانی که با رفاه درس میخونن اکثرا" نمی تونن نتیجهء لازمو بگیرن. اگه باور نمی کنین می تونین برین از آدمای موفق بپرسین یا حداقل ادیسونو در نظر بگیرین.چرا باید همین اوله راه خودمو ببازم و فکر کنم کسایی که تو موسسات ثبت نام میکنن از من جلوتر هستن.

خواستیم از دوستان نظراتشونو پرسیده باشیم و دوستان دیگه از تجربیات این دوستان استفاده بکنن و قطعا" هستند کسانی که از حرفهای این دوستان استفادهء مفید کرده باشن.

به هر حال اگه دوستان دیگری مثل شما از شنیدن حرفهای آقای طرقی نا امید شدن به حرف دوست عزیزمون آقای عسگری (نفر اول کنکور 87) گوش بدن: "کلاس کنکور فقط داوطلبان رو ضعیف میکنه، چون این موسسات داوطلبان رو محدود به یک سری جزوه می کنند و از داخل همین جزوات آزمون می گیرند و داوطلبان با دیدن رتبه های خوب ( کاذب) خودشون دنبال منابع دیگه نمیرند."

حالا شما دوست عزیز اگه به هر دلیلی موفق نشدین دلیل نمیشه که خودتونو ببازین و نا امید بشین؛ مطمئن باشید اگه تلاش کنید به نتیجهء لازم میرسین.

شاید کسی از کلاس کنکور اونقدر استفاده ببره که بتونه فقط با رفتن به کلاس کنکور و حتی بدون مطالعه رتبهء سه رقمی بیاره و یکی دیگه با رفتن به این کلاسها فقط وقتشو تلف کنه و یکی دیگه اصلا" کلاس نره و بتونه رتبهء حتی تک رقمی بیاره (مثل خود شما که فکر کنم امسال قصد همچین کاری رو داشته باشین).

به هر حال هر کسی یه جور درس میخونه؛ یکی با موسسه و یکی بی موسسه، یکی با اساتید برتر و یکی حتی بدون استاد، یکی با امکانات زیاد (مثل دانشجویان دانشگاه شریف) و یکی بدون امکانات کافی (مثل من و شما). ولی این امتیازاته کاذب دلیله خوب نتیجه گرفتن نیست و می تونه آدمو فریب بده. می خوام بگم که اگه این امتیازاته کاذبو داشته باشی ولی برای رسیدن به هدفت تلاش نکنی به تلهء موش می افتی "پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود؛ برای بدست آوردن هر چیزی بهای آن را باید پرداخت." و وقت بهایی است که باید برای رسیدن به موفقیت پرداخت.

و در آخر باید بگم اگه کارم موجب دلسردی بعضی از دوستان شده ازشون معذرت میخوام. khk:

من که با حرفاتون کلی انرژی گرفتم :)
موفقیت از آن ماست!

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » جمعه 8 آذر 1387, 10:44 pm

Behzad_Badri نوشته شده: من خودم شخصا" اگه حتی نتونم بقیه ی دروسو تموم کنم ریاضی و آمارو حتما" تموم میکنم چون خیلی مهمن. اگه به کارنامه های ساله قبل توجه کنید متوجه منظورم میشید. اگه کسی بتونه این درسو حتی 20% بزنه از خیلی ها جلو می افته. bil:
ریاضی خوبه ، رتبه ی آدم رو شاید 1000 تا جابجا کنه ! اما به شرطی که منفی نزنید !!! khk: اگه منفی بزنید خدایی نکرده 2000 تا عقب میافتید !
من ریاضی نمی خونم ، شاید آمار بخونم !
اما هم وقت گیره و هم اینکه میترسم یه 2 -- 3 تا سوالی رو هم که جواب میدم اشتباه باشه بعد منفی بزنم :mrgreen: که بعدش باز ...

بازم هر جور خودتون می دونید :wink:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
Dark.Knight

پست توسط Dark.Knight » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 5:10 pm

سلام

این اولین پیغامه منه برایه آشنایی با رقبایه کنکوره 88 . پیغامه بعدیمم تو تاپیکه کارنامه هایه دولتی 88 میذارم

اینم از شرایطه من :

از نظره معلوماته قبلی برایه کنکور صفر

از خدماته موسسه ای استفاده نخواهم کرد

وقته آزادم دله شب

تاریکیه شب فرصته منه و دشمنه شما

از امروز برایه رتبه 2 به بعد درس بخونید

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 17 آذر 1387, 10:46 pm

با سلام
دوست عزيز دوباره به قوانين خودماني يه نگاه بكنيد :wink:
ما تو اين انجمن چيزي به نام رقيب نداريم همه اينجا جمع شدن تا به هم كمك كنند
بهتر به چشم دوست نگاه كنيد به جاي رقيب اين خوب نيست به نظر شما البته عذر ميخوام جسارت نشه به شما
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
AMirvanica
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بوشهر

پست توسط AMirvanica » شنبه 23 آذر 1387, 6:52 pm

سلام به همه ی دوستان.

اول یه خسته نباشید جانانه می گم به همه ی کسایی که دارن سخت تلاش می کنن واسه کنکور 88 و واسه ی همشون از ته دل آرزوی موفقیت می کنم.(ولی شما هم منو یادتون نره ها !!! :wink: )

راستش منم از اول مهر شروع کردم . روش خوندنم هم بصورت سریاله. چون فکر می کنم اینجوری بهتر می شه زمان رو مدیریت کرد و آدم راحت تر میفهمه تا کی میشه همه ی درسا رو خوب خوند(تا فروردین خوندن عمیق وبعدش دوره و تست) و بعدش شروع به دوره کرد و با مشاور هم که حرف زدم تایید کرد که موازی خوندن فقط برای رفع خستگی در طول هفته است و اگر این خستگی در کسی ایجاد نمیشه خوندن سریالی(تا یه کتاب تموم نشه سراغ دیگری نری) اشکالی ایجاد نمی کنه.

صبح 4 ساعت-ظهر هم 4 ساعت و شب هم مروری بر درسی که قبلا تمومش کردم می کنم حدود 2 ساعت(منظورم دوتا درس قبلیه که خوندم)

در ضمن اینم بگم که تو سه تا درس اصلی (ساختمان - سیستم وذخیره) صفر صفرم.ولی تو یه چیزایی مثل مدار ، زبان و کمی هم برنامه نویسی بد نیستم خوبم.(تو 87 هیچی هیچی نخوندم. جدی میگم هیچی ولی این درصدارو داشتم که به
نظر خودم بد نیست زبان خارجي 45 - زبان تخصصي 43 - مدارمنطقي 53 - برنامه سازي كامپيوتر 17).

اول با ساختمان شروع کردم .خیلی وقتم رو گرفت چون هیچی ازش نمی دونستم . برای فهمیدن مفاهیم از لیپ شوتز کمک گرفتم ولی بصورت جدی از رو مقسمی خوندم .
تا الان C,C++,ساختمان و مدار رو خوندم .

تازه شروع کردم و دارم سیستم میخونم . یکم با مهرداد فهیمی مشکل دارم چون فکر کنم بیشتر بصورت عملی گفته البته تازه فصلهای اولشم .
تصمیم دارم ابتدا اینو بخونم و بعد مقسمی رو بخونم (منظورم فصلهای مرتبط با همه.یعنی اول با مفاهیمش آشنا بشم بعدش با خوندن فصلهای مرتبط تو کتاب مقسمی بهتر یادشون بگیرم ) چون بنظرم استاد مقسمی خیلس قدرت بیان بهتری دارن تا کتابهای مرجع) نمی دونم درسته یا نه . به نظر شما کار درستیه؟

راستی ریاضی رو هم نمی دونم چیکار کنم . خیلیا میگن وقط زیادی میبره تا بتونی خوب بخونی . الانم در وضعیت خوبی نیستم و خیلی توش قوی نیستم .
نمیدونم چیکار کنم . به نظر شما چیکار کنم؟

وای چقدر حرف زدم !!! البته این به این دلیله که زیاد نمیتونم بیام و سر بزنم .

در آخر هم از همه تشکر می کنم و می گم که خوب تلاش کنین و امیدوار باشین . من با وجود اینکه پایم صفره صفره ولی امید به تک رقمی دارم . می خندین؟!!! حالا ببینین :wink: .
ALL THAT WE ARE IS THAT RESULT OF WHAT WE HAVE THOUGHT.BOUDHA
هر چه هستیم ، نتیجه ی افکاریست که داشته ایم. (بودا)

آواتار کاربر
AMirvanica
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بوشهر

پست توسط AMirvanica » شنبه 23 آذر 1387, 7:16 pm

راستی ... توی یکی از تاپیک ها دیدم که تاریخ کنکور 1 مرداد شده . واقعا راسته ؟ اگه درست باشه که خیلی خوب میشه . چون من خیلی دلهره داشتم که بندازنش جلوتر . آخه پارسال یه چیزایی شنیدم که قرار بوده اردیبهشت بشه.

تا یادم نرفته از آقای Behzad_Badri عزیز تشکر می کنم که وقت می زارن و به همه کمک میکنن و البته از همه ی دوستان دیگه که نظر میدن . برای همتون آزروی موفقیت میکم.

به امید روزی که همین جمع رتبه های درخشانشونو گرفتن و دارن به روزهایی که سخت تلاش کردن فکر میکنن و سرشار میشن از حس غرور و به خودشون میگن : من تونستم!!! .واقعا حس شیرینیه . از همین الان می تونم حسش کنم .

موفق باشید.
ALL THAT WE ARE IS THAT RESULT OF WHAT WE HAVE THOUGHT.BOUDHA
هر چه هستیم ، نتیجه ی افکاریست که داشته ایم. (بودا)

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » شنبه 23 آذر 1387, 10:08 pm

AMirvanica نوشته شده:تصمیم دارم ابتدا اینو بخونم و بعد مقسمی رو بخونم (منظورم فصلهای مرتبط با همه.یعنی اول با مفاهیمش آشنا بشم بعدش با خوندن فصلهای مرتبط تو کتاب مقسمی بهتر یادشون بگیرم ) چون بنظرم استاد مقسمی خیلس قدرت بیان بهتری دارن تا کتابهای مرجع) نمی دونم درسته یا نه . به نظر شما کار درستیه؟
دوست عزیز منم مثل شما تصمیم دارم اول کتابهای مرجع رو بخونم و بعد کتابهای مقسمی رو چون به نظر من اگه آدم به یه درس مسلط باشه و بعد بره سراغه نکات و مسائل تستی میتونه اون درسو هم بفهمه و هم به لحاظ نکته و تست کم نیاره.
AMirvanica نوشته شده:راستی ریاضی رو هم نمی دونم چیکار کنم . خیلیا میگن وقط زیادی میبره تا بتونی خوب بخونی . الانم در وضعیت خوبی نیستم و خیلی توش قوی نیستم .
نمیدونم چیکار کنم . به نظر شما چیکار کنم؟
من یه بار به دوستای دیگه گفتم و گفتنه این حرف اینجا هم خالی از لطف نیست؛ من اگه نتونم هیچ یک از دروسو تموم کنم ریاضی رو حتما" باید تموم کنم. دلیل: اگه فقط بتونم 20% از این درسو بزنم از خیلی ها جلو می افتم و رتبم هم چیزی حدوده 1000 الی 2000 تا بهتر میشه. اگه به کارنامه های سال قبل توجه کنید هیچکس ریاضی نزده و این یه تصدیق برای گفتهء منه.
AMirvanica نوشته شده:راستی ... توی یکی از تاپیک ها دیدم که تاریخ کنکور 1 مرداد شده . واقعا راسته ؟ اگه درست باشه که خیلی خوب میشه . چون من خیلی دلهره داشتم که بندازنش جلوتر . آخه پارسال یه چیزایی شنیدم که قرار بوده اردیبهشت بشه.
این حرف درسته و میتونید اطلاعیه شو تو سایت سنجش (یا به قول دوستان رنجش) ببینید.
AMirvanica نوشته شده: تا یادم نرفته از آقای Behzad_Badri عزیز تشکر می کنم که وقت می زارن و به همه کمک میکنن و البته از همه ی دوستان دیگه که نظر میدن . برای همتون آزروی موفقیت میکم.
خواهش میکنم. من که کاری انجام نمیدم. به قول یکی از دوستان: "دیگران کاشتند ما خوردیم، ما بکاریم تا دیگران بخورند." و به قول دکتر حبیب ا... گلی: "راه های رسیدن به خدا بسیار است ولی آسان ترین راه، خدمت به خلق و خوشرویی با مردم است." :wink:
AMirvanica نوشته شده:به امید روزی که همین جمع رتبه های درخشانشونو گرفتن و دارن به روزهایی که سخت تلاش کردن فکر میکنن و سرشار میشن از حس غرور و به خودشون میگن : من تونستم!!! .واقعا حس شیرینیه . از همین الان می تونم حسش کنم .
من هم به اون روز فکر میکنم و امیدوارم خداوند پاداش زحمات همهء ما رو بده. yes:

دوستتون دارم. بای. bil:
Choice is yours

آواتار کاربر
Behzad_Badri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Behzad_Badri » دوشنبه 25 آذر 1387, 11:53 pm

دوستان به دلایلی دیگه نمی تونم با این جمع صمیمی و دوستان عزیز باشم. khk:
به امید موفقیت تک تک شما عزیزان. bil:
خداحافظ. :cry:
Choice is yours

nasim.karsho

پست توسط nasim.karsho » پنج‌شنبه 5 دی 1387, 6:19 am

سلام دوستان
من تازه عضو شدم . اولین باری که وارد سایت شدم از جو صمیمی بچه های کامپیوتر که مثل همیشه گلن خوشم اومد. بازم مثل همیشه فعال. bil:
منم مثل شما 1 ساله درسم تموم شده .کنکور دادم ولی قبول نشدم البته به خاطر مشکلاتی که داشتم نتونستم بخونم.فقط خواستم شرکت کرده باشم .
حالا می خوام شروع کنم به خوندن یعنی یه جورایی شروع کردم 1 هفته ای توپ می خونم ktb:
یه هو دلم می زنه سه 4 روز طرف کتابا هم نمی رم. khk:
حالا شما بگید چی کار کنم که هر روز درس بخونم. :cry:
تو رو خدا کمکم کنید
آخه اگه قبولم نشم خیلی رو روحیم تاثیر می زاره. siga:
[/color]
پیوست‌ها
10eiwck.gif
10eiwck.gif (168.81 KiB) مشاهده 6065 مرتبه

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » جمعه 6 دی 1387, 12:40 am

Behzad_Badri نوشته شده:دوستان به دلایلی دیگه نمی تونم با این جمع صمیمی و دوستان عزیز باشم. khk:
به امید موفقیت تک تک شما عزیزان. bil:
خداحافظ. :cry:

انشاا... هرکجا هستید شاد و موفق باشید ... bil:
nasim.karsho نوشته شده:سلام دوستان
من تازه عضو شدم . اولین باری که وارد سایت شدم از جو صمیمی بچه های کامپیوتر که مثل همیشه گلن خوشم اومد. بازم مثل همیشه فعال. bil:
منم مثل شما 1 ساله درسم تموم شده .کنکور دادم ولی قبول نشدم البته به خاطر مشکلاتی که داشتم نتونستم بخونم.فقط خواستم شرکت کرده باشم .
حالا می خوام شروع کنم به خوندن یعنی یه جورایی شروع کردم 1 هفته ای توپ می خونم ktb:
یه هو دلم می زنه سه 4 روز طرف کتابا هم نمی رم. khk:
حالا شما بگید چی کار کنم که هر روز درس بخونم. :cry:
تو رو خدا کمکم کنید
آخه اگه قبولم نشم خیلی رو روحیم تاثیر می زاره. siga:

انگیزتون رو قویتر کنید !
کسی که بدونه انگیزه باشه همینطوریه ...
هیچ کس راه حلی برای شما ارائه نخواهد داد ! چون باید خودتون بخواهید تا بتونید به هدفتون برسید .

به قوله همین دوستمون جناب ئه بدری که خداحافظی هم کردند پنیر مجانی فقط داخله تله موش پیدا میشه ! برای بدست آوردن هر چیزی باید بها شو داد.
برای قبولی در کنکور هم باید وقت گذاشت . :wink:
موفق باشید دوست جان ... bil:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 6 دی 1387, 1:12 am

كاملا با نظر milo جان موافقم به نظر من به هر نحوي كه شده واسه خودتون ايجاد انگيزه كنيد به عنوان مثال به كسب رتبه خوب قبولي تو دانشگاه تراز اول يا مشابه اينا
موفق باشيد .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » جمعه 27 دی 1387, 12:02 pm

بچه ها چرا این تاپیک خوابیده
بیایید شروع کنیم

آواتار کاربر
moon
کاربر ساده
کاربر ساده