برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: برنامه ریزی برای قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری88

پست توسط DIGITAL » شنبه 15 فروردین 1388, 6:42 am

THINKING نوشته شده:سلام عرض می کنم به همتون مخصوصاً شما آقا بهزاد
ازتون کمک میخوام خیلی کلافم و خیلی اذیت می شم
من باید درس بخونم و امسال سراسری قبول شم ولی تا حالا هیچی نخوندم از یه طرفم تا ساعت 3 سر کارم.
ازتون خواهش می کنم راهنماییم کنین تو این فرصت محدود چی بخونم در ضمن کتابامم یا مقسمی هستن یا مدرسان.
خیلی درس خوندنو دوس دارم و عاشق ادامه تحصیلم و لی تا حالا مشکلاتم نذاشت بخونم ولی دیگه میخوام بخونم میدونم فرصت محدوده ولی کمکم کنید.هیچ وقت لطفتونو فراموش نمیکنم.
بنده ی حقیر (هستی)
دوست عزیز بنده خودم روزی حداکثر 6 ساعت می تونم مطالعه داشته باشم، یعنی شما اگه از ساعت 4 بعد از ظهر تا ساعت 10 شب مطالعه کنید می تونید روزانه 6 ساعت مطالعه داشته باشین. tof:
و این جمله هرگز از یادتون نره که:
«آنچه برنده ها را از بازنده ها متمایز می کند همان میزان انگیزه و علاقۀ آنها نسبت به انجام کار است» (حبیب ا... گلی) yes:
و شما هم فرمودین که خیلی به درس خوندن علاقه دارین پس این نشون میده که از خیلی ها جلو هستین؛ چون آدمایی میشناسم که فقط به خاطر مدرک می خونن. khk:
موفق باشیم. bil:
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همین جا کره ی خاکی

پست توسط mahboob » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 3:27 pm

Behzad_Badri نوشته شده:راستشو بخواین دیدم یکی از دوستان تاپیکی ایجاد کرده به نام "برنامه ریزی برای کنکور آزاد" با خودم گفتم چرا من یه کاری برای کسایی که میخوان سراسری قبول شن نکنم. از اونجایی که من خودم هم برای قبول شدن تو کنکور سراسری برنامه دارم؛ می خوام هر کمکی که از دستم بر میاد برای اونایی که میخوان مثل خود من تو کنکور سراسری قبول شن بکنم.

درخواستم از دوستانی که سراسری قبول شدن و گهگاهی گذرشون به این سایت می افته اینه که اگه مایل باشن آدرس ایمیلشونو در اختیار ما قرار بدن تا هر کسی که می خواد برنامه ریزی بکنه از اونا هم کمک بگیره(از طریق چت و...).

و از اونایی که مثل خود بنده میخوان سراسری قبول شن خواهش میکنم که هر پیشنهادی برای بهتر شدن وضع مطالعه مون دارن بدن که ممنون میشم.

کاری که تو این تاپیک میکنیم شبیه کاریه که تو تاپیکه "برنامه ریزی برای کنکور آزاد" میکن؛ با تفاوتهایی.
تفاوتشم اینه که هر کسی برنامهء جالبی برای گفتن داره میگه. نه برنامهء هفتگی بلکه برنامهء کلی برای مطالعه. (مثلا" اینکه کسی تا یه کتابو نخونه سراغ کتابهای دیگه نمیره) اینگونه روشهای مطالعه رو بیان میکنیم و در مورد اون و مزایا و معایبش بحث میکنیم تا اینکه به یه استاندارد خوب برسیم. rgs
سلام
من روزی 2تا کتاب رو میخونم
مثلا صبح تا ظهر وقت زبان خوندن
عصرم تا شب وقت ریاضی خوندن
خوب تا اینکه یکی ازکتابا تموم شه بعد میرم سراغ کتاب دیگه
اینجوری ازکتابام زده نمیشم که همش یه کتاب دستم باشه ازنضر خودم مغزم فعال تر میشه چون با مباحث شبیه به هم درگیر نیست
دور اول که تموم شد روزانه کتابام عوض میشه مثلا شنبه میشه برنامه نویسی با معارف یکشنبه ذخیره و ادبیات دوشنبه سیستم و زبان عمومی و....
اینو بگم که جمه ها مختص تست زدنه
ایدوارم کمک کوچیکی به همه ی کنکوریها باشه
موفقیت تو آرزومه
اگر تنهاترین تنها شوم بازهم خدا هست.او جانشین تمام نداشته های من است.

آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahboob » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 3:34 pm

m@hb00be نوشته شده:سلام
خسته نباشید .من پیشنهاد میکنم که اول درس ها رو به صورت سری بخونیم بعد به صورت موازی .
منم برنامه تو تائید می کنم اخه اول باید با مطالب اشنا بشی که جز بصورت سری خوندن میسر نیست ktb:

آواتار کاربر
mahboob
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mahboob » یک‌شنبه 23 فروردین 1388, 3:44 pm

Dark.Knight نوشته شده:سلام

این اولین پیغامه منه برایه آشنایی با رقبایه کنکوره 88 . پیغامه بعدیمم تو تاپیکه کارنامه هایه دولتی 88 میذارم

اینم از شرایطه من :

از نظره معلوماته قبلی برایه کنکور صفر

از خدماته موسسه ای استفاده نخواهم کرد

وقته آزادم دله شب

افرین به روحیه بالات بهت تبریک مگم
منم دل شب درس میخونم
پس اول میشم مگه نه؟ yes: :lol:

قفل شده