برنامه ریزی درسی مقسمی چیه؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
marjane_abi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: شیراز
تماس:

برنامه ریزی درسی مقسمی چیه؟

پست توسط marjane_abi » جمعه 27 مهر 1386, 12:33 am

کسی می تونه در مورد برنامه ریزی درسی مقسمی کمک کنه؟ :?: :!: :idea:
راستش من تازه می خوام درس خوندن و شروع کنم و کل منابعی هم که دارم از مقسمیه از دوستان شنیدم که کتاب برنامه ریزی درسی مقسمی هم هست اما به دلایلی نتونستم گیرش بیارم و حالا حالاها هم گیرم نمی یاد... :cry:
حالا می خوام از دوستانی که آشنایی دارن با این روش برنامه ریزی فعلا یه کمک مختصری به من بکنن تا از این سردرگمی نجات پیدا کنم :oops:
help me :!: :cry:

آواتار کاربر
Evil Boy
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Evil Boy » جمعه 27 مهر 1386, 12:11 pm

سلام دوست عزیز.
ببینید این کتاب جداول برنامه ریزی برای کنکور دولتی و آزاد و کاربردی رو داره.برای کنکور دولتی یک تعداد جدول برای مدت 20 هفته توش هست که شما می تونید طبق اون برنامه ریزی کنید.
و یه سری توضیحات مختصر در مورد برنامه ریزی و تست و غیره داره.در کل برای برنامه ریزی درسی چیز مناسبی هستش.و خوبیش اینه که می تونی با روشهای مختلف مطالعه هماهنگش کنی و هر جوری که باب میلت هست ازش استفاده کنی.
.: هرکی به خودش کمک کنه,خدا هم کمکش میکنه :.

آواتار کاربر
marjane_abi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: شیراز
تماس:

برنامه!!!!!!!!!!!

پست توسط marjane_abi » جمعه 27 مهر 1386, 1:02 pm

سلام و ممنون از راهنمایی اتون.
راستش همونجور که گفتم در حال حاضر دسترسی به کتاب ندارم و می خوام حداقل جدول زمانبندی یا نکات برنامه ریزی در مورد دو هفته از این 20 هفته رو داشته باشم... :oops: اینجوری می تونم بقیه رو خودم پیاده کنم تا وقتی کتاب به دستم برسه... :wink: آیا می تونید این لطف و به من بکنید و اینجوری کمکم کنید؟ :(

قفل شده