راهنمایی از بچه های پارسه

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

راهنمایی از بچه های پارسه

پست توسط yazdanfar » یک‌شنبه 22 مهر 1386, 9:45 am

سلام

میخواستم از دوستایی که پارسه میرفتن چند تا سوال کنم

1 تعداد شرکت کننده های آزمون های آزمایشی پارسه چند نفره برای کارشناسی سراسری

2 برای کسانی که کلاس ثبت نام میکنن جزوه ها رایگانه یا پولشو حساب میکنن

3 اگه من چند تا درس و ثبته نام کنم فقط جزوه اون درسارو بهم میدن یا همه درسارو ؟
4 در رابطه با کلاسای مدار منطقی برنامه نویسی ریاضی و آمار نظرتون چیه؟

5 ریاضی با چه استادیه و چه جوری درس میده پایه ای و با تمرین یا نه میگه و میر ه

6 مدار منطقی از اونجاییکه من شنیدم جمعدار بهترین استاده تهرانه تو پارسه درس میده اگه

خیر نظرتون درباره استادی که تو پارسه درس میده چیه؟

7 واقعا میشه فقط رو جزوه های پارسه تکیه کرد برای سراسری اونم تهران چون من 2 سال

پیش کتابای مکاتبه ایه پارسه رو خریدم همونی که صورتی بود مطالبش خیلی ناقص و گنگ بود

حتی فامیلم که تو دانشگاه ریاضی خونده وقتی جزوه ریاضیشو دید گفت به درد نمیخوره آیا هنوزم

جزوه هاش همینطوریه؟

ببخشید سرتونو درد اوردم کلی شکست داشتم تو کنکورایه گذشته از موسسه های مدرسان و

کاوشگران ضربه خوردم (از بی نظمیشون) حالا این آخرین فرصتمه ممنون میشم کمکم کنید

آواتار کاربر
asal_zb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط asal_zb » یک‌شنبه 22 مهر 1386, 10:36 am

من عضو پارسه نبودم ولی جزوه های یکی از دوستام رو دارم و می دونم که قیمت جزوه هاش همه با هم 65 تومان است
من خیلی از جزوه هاش خوشم نیومد به نظرم اصلا کامل نیست ولی بودن کسایی که خوب جواب گرفتن

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 22 مهر 1386, 1:16 pm

سلام به شما دوست عزيز

من از كلاس هاش خبر ندارم ولي جزوه ساختمان و ذخيره پارسه من خوندم و عالي بود
فكر كنم اگه جزوه ساختمان و ذخيره پارسه همراه كتاب هاي درس و كنكور آقاي مقسمي فكر كنم ساختمان وذخيره رو بالاي 50% بزني ولي سيستم عاملش واقعا افتضاحه اصلا دنبال جزوه سيستم عامل پارسه نرو

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 22 مهر 1386, 1:53 pm

1- حدودا از 400 تا 700 نفر ؛ البته براي آزمونهاي دوره تعداد داوطلبان بيشتر از آزمونهاي اول است.
2- شما هر كلاسي كه ثبت نام كنين جزوه همون درس به صورت رايگان به شما داده مي شه.
3- فقط جزوه دروسي كه ثبت نام كردين.
4- مدار و برنامه نويسيش بدون اغراق مي كم عاليه؛‌ اساتيد موسسات ديگه هم كلاس برنامه نويسي پارسه رو پيشنهاد مي كنن.
5- رياضي از پايه تدريس مي كنن ولي اگر با كلاس هماهنگ نباشين تاثير زيادي نمي تونه داشته باشه.
6- استاد جمعدار يكي از بهترين اساتيد مدار هستن كه در كاوشگران(گروه استاد مقسمي و ماهان) تدريس مي كنن؛ استاد زربخش در پارسه تدريس مي كنن و اگر نظر منو بخواين پيشنهاد مي كنم براي اين درس پارسه بريد.
7- نخير كافي نيست؛ كتابهاي پارسه چندين بار ويرايش شدن ولي با اين وجود تعدادي از كتابها كامل نيستن؛ ولي بعضي از كتب مثل ساختمان داده يا برنامه نويسي نسبت به كتب موسسات ديگه قابل فهم تر هستند.

لطفا اگر سوال ديگه اي داشتين در تالار مشاوره مطرح كنين.

با آرزوي موفقيت براي شما
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

همه چیز درباره ی ...

پست توسط ce.mohsen » دوشنبه 23 مهر 1386, 12:08 pm

من آزمون های پارسه رفتم و به نظرم از همه موسسات دیگه که بچه ها تعریف کردن بهتره
در مورد موسسات دیگه هم بچه ها یه تاپیکی قبلا زده بودن که تو تالار "کاردانی به کارشناسی" هست و اگه جستجو کنی پیداش می کنی
و اما در مورد پارسه
1)رفتار مسئولینش با آدم خیلی خوبه (بر عکس جاهای دیگه که انگار از آدم طلبکار هستن)
2)آزمونها از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستن همیشه سر وقت شروع می شدن و سر وقت هم تموم می کردن . در مقایسه با موسسات دیگه سوالات اشتباهش کمتره
3)محل آزمون ها هم جاهای خیلی خوبی بود . 2 آزمون اولش رو توی محل کلاسهای پارسه تو میدان جهاد گرفتن و بقیه آزمون ها چون جمعیت بیشتر شد رو توی دانشگاه امیر کبیر برگزار می کردن
4)کارنامه آزمون ها اطلاعات خیلی خوبی داره و فردای آزمون هم حاضر میشه و تو سایت پارسه میزارن
5)هر آزمون یه امتیازی داره و در مجموع 200 امتیاز . اگه 120 از 200 امتیاز رو بگیری هزینه آزمون هات رو بر میگردونن و اگه تو هر آزمون میانگین کلت 50 درصد بشه کل امتیاز آزمون رو می گیری و در غیر این صورت هیچ امتیازی نمی گیری (همینش کار رو سخت می کنه)
6)جامعه آماری آزمون ها هم نسبت به جاهای دیگه بهتر بود ، آزمون اولش 464 و آزمون آخرش 761

یه دلیل اینکه خیلی ها با پارسه آشنا نیستن کمبود تبلیغاتشه . توی شهر (هر شهری) اگه نگاه کنیید رو بیل بردها و دیوار ها همیشه تبلیغات همه موسسات مثل مدرسان شریف ، سنجش و دانش ، ماهان و ... رو می بینید ولی خبری از پارسه نیست . فقط هر چند وقت یک بار تو تلویزیون یه تبلیغی می کنن
دلیل دوم معمولا هزینشه که نسبت به سایر موسسات بالاتره و خیلی ها به همین خاطر سراغ موسسات دیگه میرن
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

SHELBY
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHELBY » سه‌شنبه 24 مهر 1386, 10:54 am

در مورد کتاب ساختمان و برنامه نویسی کاملا موافقم.
کتاب ذخیره هم کتاب مفید و مختصری هستش.
اگه بتونید ثبت نام کنی بهتره چون کتابا با توضیح استاد کامل میشن.

از نظر درس دادن و شیوه بیان استاد طورانی بی نظیره,یعنی درس رو کاملا بهت تزریق میکنه.

از نظر نوشتاری و ویرایش کتاب(یعنی اگه کلاس نری) کتابهای استاد مقسمی خیلی خوبه چون کتابهاش به زبان خود آموز نوشته شده.

موفق باشی :wink:

قفل شده