رشتم ریاضی برم کنکور فنی بدم یا کنکور ریاضی ?

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
میلاداشرفی

رشتم ریاضی برم کنکور فنی بدم یا کنکور ریاضی ?

پست توسط میلاداشرفی » چهارشنبه 11 تیر 1393, 9:20 pm

با عرض سلام و ادب
من دانش آموز رشته ریاضی فیزیک سال ۳ از شهر ارومیه
شما رو از سایت کارشناسی میشناسم و دوست دارم نظر شما رو هم بدونم و با شما مشورت کنم
من به دلیل مشکلاتی که داشتم معدل دیپلمم ۱۱ شده یعنی می تونست ۱۷ یا بالاتر بیاد راستش آدم بسیار باهوشیم و پتانسیل بالایی دارم ولی به دلیل بی میلی به درس و رشتم و فکر کردن به این موضوع که آخرش باید تا ۲۷ سالگی درس بخونم بعد کار کنم و بعد زن و بچه برام خیلی یکنواخت میومد ولی از وقتی که ذهنم درگیر این موضوع شده که برم کنکور فنی بدم یا ریاضی فیزیک و درمورد آیندم تحقیق کردم الان هدف هایی دارم که احساس می کنم برای رسیدن بهشون باید تو تهران تحصیل کنم الان تو دوراهی موندم داداشم که کارشناسی سراسری برق از این شهرو داره و می خواد ارشد بده میگه برم ریاضی چون علمم بیشتر میشه و فنی چرته ولی مشاورم که مدیر هنرستانهای شهره و سرپرست بچه های فنی قلم چی میگه کنکور فنی بدم گون عملم بیشتر میشه و از نظر هردو نواقص عملی و از نظر دیگری علمی با کلاس یا ... حل می شه
می شه کمکم کنید ? درضمن ارشدم میخوام mba بدم

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: رشتم ریاضی برم کنکور فنی بدم یا کنکور ریاضی ?

پست توسط peyman » پنج‌شنبه 12 تیر 1393, 12:05 am

شما که نمیتونید در کنکور فنی شرکت کنید مگه اینکه دیپلم فنی بگیرید. اگرم به قصد رفتن به دانشگاه بخاید دیپلم فنی بگیرید کار اشتباهیه چون از طریق ریاضی خیلی راحت تر میشه وارد دانشگاه در مقطع کارشناسی شد
...

میلاداشرفی

پست توسط میلاداشرفی » پنج‌شنبه 12 تیر 1393, 12:47 am

ممنون ولی من که ارشدم رو عمران نمی خونم فنی بهتره برم یا ریاضی تا عمرانم خوب باشه ?

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 17 تیر 1393, 10:39 am

میلاداشرفی نوشته شده:ممنون ولی من که ارشدم رو عمران نمی خونم فنی بهتره برم یا ریاضی تا عمرانم خوب باشه ?
فرقی نمیکنه. ریاضی ساده تره چون دوره کارشناسی رو یه ضرب میخونید اما برای فنی دو بار باید کنکور بدید برای کاردانی و کارشناسی ناپیوسته
...

قفل شده