گرایش های معماری در کنکور کاردانی به کارشناسی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
سپیده ح

گرایش های معماری در کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط سپیده ح » سه‌شنبه 16 مهر 1392, 6:19 pm

سلام من میخوام کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم و میخوام گرایشهای رشته ی معماری رو بدونم من طراحیم خوبه ومیخوام گرایشی رو که به طراحی در رشته معماری وجود داره رو انتخاب کنم وبازار کار هم داشته باشه لطفا کمکم کنید
fekr

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

Re: گرایش های معماری در کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط rafael957490 » سه‌شنبه 16 مهر 1392, 10:57 pm

سپیده ح نوشته شده:سلام من میخوام کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم و میخوام گرایشهای رشته ی معماری رو بدونم من طراحیم خوبه ومیخوام گرایشی رو که به طراحی در رشته معماری وجود داره رو انتخاب کنم وبازار کار هم داشته باشه لطفا کمکم کنید
fekr
سلام

در سطح کارشناسی ناپیوسته فقط با همین نام پذیرش انجام می شود و در ارشد هست که گرایش قرار داده خواهد شد
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

Re: گرایش های معماری در کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط mahmod » چهارشنبه 17 مهر 1392, 3:18 pm

rafael957490 نوشته شده:
سپیده ح نوشته شده:سلام من میخوام کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم و میخوام گرایشهای رشته ی معماری رو بدونم من طراحیم خوبه ومیخوام گرایشی رو که به طراحی در رشته معماری وجود داره رو انتخاب کنم وبازار کار هم داشته باشه لطفا کمکم کنید
fekr
سلام

در سطح کارشناسی ناپیوسته فقط با همین نام پذیرش انجام می شود و در ارشد هست که گرایش قرار داده خواهد شد
شما می توانید در گوگل سرچ کنید.بنده از رشته زیاد اطلاعات کافی ندارم.
..................................................... امضا نداریم .....................................................

قفل شده