دانشجوی ترم آخر با واحدهای پاس نشده و بلا تکلیف

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mohandes92

دانشجوی ترم آخر با واحدهای پاس نشده و بلا تکلیف

پست توسط mohandes92 » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 10:51 am

سلام
من دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار ترمی دانشگاه علمی-کاربردی هستم
الان ترم آخرم 14 واحد گرفتم.

3 درس یعنی 7 واحد از ترمهای قبل افتادم
این سه تا درس را نه دانشگاه خودمون نه دانشگاه های دیگه تو این 2 سال ارائه ندادن که بگیرم.
چون من ورودی 90 هستم در سال 91 رشته نرم افزار ترمی از دفترچه حذف شد.

حالا سوال من اینکه آیا میتونم این درسهارا در دانشگاه های دیگه مثل آزاد یا پیام نور بگذرونم یا راهی هست من اینا رو پاس کنم یا باید چندسال بنشینم ببینم کی و کدوم دانشگاه ارائه میده nar

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

Re: دانشجوی ترم آخر با واحدهای پاس نشده و بلا تکلیف

پست توسط rafael957490 » دوشنبه 8 مهر 1392, 12:08 am

mohandes92 نوشته شده:سلام

این سه تا درس را نه دانشگاه خودمون نه دانشگاه های دیگه تو این 2 سال ارائه ندادن که بگیرم.

حالا سوال من اینکه آیا میتونم این درسهارا در دانشگاه های دیگه مثل آزاد یا پیام نور بگذرونم یا راهی هست من اینا رو پاس کنم یا باید چندسال بنشینم ببینم کی و کدوم دانشگاه ارائه میده nar
سلام

قانونا اگر دروسی در دانشگاهی به علت دوره جدید حذف و ارائه نشود می توان به دروس جدید ارائه داد.
اگر باز امکان نداشته باشد می توان مهمان به مناطق دیگر اعم از علمی کاربردی . ازاد و غیرانتفاعی انجام داد
اگر باز نشد کمیسیون خاص دانشگاه می تواند غیرحضوری ارائه دهد
اگر باشما موافقت نکردند با کارشناسان علمی کاربردی مرکز در تهران که خاص منطقه شما هست تماس بگیرید و ارائه طریق بخواهید. البته پیوسته باید تماس بگیرید تا گوشی بردارند

http://www.uast.ac.ir/Amozesh/SitePages/default.aspx

وارد ادرس فوق شوید و از سمت راست قسمت ارتباط با کارشناسان را دنلود کنید و مسئول مورد نظر را انتخاب کنید
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

mohandes92

Re: دانشجوی ترم آخر با واحدهای پاس نشده و بلا تکلیف

پست توسط mohandes92 » جمعه 12 مهر 1392, 11:35 am

rafael957490 نوشته شده:
mohandes92 نوشته شده:سلام

سلام

قانونا اگر دروسی در دانشگاهی به علت دوره جدید حذف و ارائه نشود می توان به دروس جدید ارائه داد.
اگر باز امکان نداشته باشد می توان مهمان به مناطق دیگر اعم از علمی کاربردی . ازاد و غیرانتفاعی انجام داد
اگر باز نشد کمیسیون خاص دانشگاه می تواند غیرحضوری ارائه دهد
اگر باشما موافقت نکردند با کارشناسان علمی کاربردی مرکز در تهران که خاص منطقه شما هست تماس بگیرید و ارائه طریق بخواهید. البته پیوسته باید تماس بگیرید تا گوشی بردارند

http://www.uast.ac.ir/Amozesh/SitePages/default.aspx

وارد ادرس فوق شوید و از سمت راست قسمت ارتباط با کارشناسان را دنلود کنید و مسئول مورد نظر را انتخاب کنید
بسیار ممنونم از پاسختون
آیا امکان مهمان شدن در دانشگاه پیام نور هم هست؟یا فقط آزاد و غیر انتفاعی

قفل شده