کسانی که دیر شروع به خوندن میکنن ؟؟؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
beloved

کسانی که دیر شروع به خوندن میکنن ؟؟؟

پست توسط beloved » دوشنبه 8 خرداد 1391, 2:42 am

سلام لطفا منن رو راهنمایی کنید...
به نظرتون کسایی که مثل من دیر شروع به خوندن می کنن و دوست دارن قبول بشن باید از کجا شروع کنن و چیکار کنن که به بقیه برسن؟؟؟
من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی سال 91 شرکت کننم اما همش احساس میکنم خیلی دیر شده لطفا راهنماییم کنید؟
بنظرتون از الان خوندن دیره؟
من مشکلم اینه نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چی بخونم....

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: کسانی که دیر شروع به خوندن میکنن ؟؟؟

پست توسط mehdi-dardesar » سه‌شنبه 16 خرداد 1391, 3:05 pm

beloved نوشته شده:سلام لطفا منن رو راهنمایی کنید...
به نظرتون کسایی که مثل من دیر شروع به خوندن می کنن و دوست دارن قبول بشن باید از کجا شروع کنن و چیکار کنن که به بقیه برسن؟؟؟
من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی سال 91 شرکت کننم اما همش احساس میکنم خیلی دیر شده لطفا راهنماییم کنید؟
بنظرتون از الان خوندن دیره؟
من مشکلم اینه نمیدونم از کجا باید شروع کنم و چی بخونم....
سلام دوست عزیز
اگه بخونی که بهتره که اصلا نخونی
تجربه نشون داده اینا که دیر تر شروع میکنن موفق تر هستند
بعدشم اون به خود شما بستگی داره از کجا شروع کنید
موفق باشی
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

mr javan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mr javan » پنج‌شنبه 25 خرداد 1391, 12:15 am

با سلام و خسته نباشی من دیپلم کامپیوتر کار و دانش دارم وچندسال میشه دیپلم را گرفتم و امسال تصمیم گرفتم برای کنکور بخونم و اردیبهشت ماه امسال (سال 91) فهمیدم که دفترچه دولتی میاد و شهریور ماه ازمون هست و از اواخر اردیبهشت شروع کردم برای خوندن من الان فقط یک کتاب بنام مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور کامپیوتر مهندس علی یگانه میخونم به نظر شما کافیه فقط این کتاب را بخونم ؟ به نظر شما من میتونم تو کنکور قبول بشم یا نه من اهواز هستم و برام فرقی نمیکنه که شهر خودم هم نباشم ممنون میشم کمکم کنید لطفا من را راهنمایی کنید goli gsg fekr naj nar :| :?: :(

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » پنج‌شنبه 25 خرداد 1391, 2:16 am

mr javan نوشته شده:با سلام و خسته نباشی من دیپلم کامپیوتر کار و دانش دارم وچندسال میشه دیپلم را گرفتم و امسال تصمیم گرفتم برای کنکور بخونم و اردیبهشت ماه امسال (سال 91) فهمیدم که دفترچه دولتی میاد و شهریور ماه ازمون هست و از اواخر اردیبهشت شروع کردم برای خوندن من الان فقط یک کتاب بنام مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور کامپیوتر مهندس علی یگانه میخونم به نظر شما کافیه فقط این کتاب را بخونم ؟ به نظر شما من میتونم تو کنکور قبول بشم یا نه من اهواز هستم و برام فرقی نمیکنه که شهر خودم هم نباشم ممنون میشم کمکم کنید لطفا من را راهنمایی کنید goli gsg fekr naj nar :| :?: :(
سلام دوست عزیز کافی نیست
باید کتابهای تخصصی تهیه کنی بخونی یا آموزش نکته به نکته علی یگانه رو بگیر
چون کتاب تست حفظ میکنی سر کنکور یادت میره باید یاد بگیری
بستگی به ارادت داره به نظر من دیر نیست اگه تلاش کنی قبول میشی
سوالی داشتی در خدمتم goll
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

mr javan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mr javan » شنبه 27 خرداد 1391, 2:13 am

ممنون از اینکه منو راهنمایی کردی لطفا میشه بگید چه کتابهایی بخونم لطفا نام کتابها را بگویید من اهواز هستم از کجا میتونم تهیه کنم - کتاب نکته به نکته علی یگانه را هم دارم در ضمن بخاطر اینکه چند سال از درس فاصله گرفته بودم الان بعضی چیزها یادم رفتن امیدی هست که من قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا اسم کتابهای تخصصی را بگویید ممنون goll gld gsg khk: naj ger nar :? :| :?: :(

mr javan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mr javan » دوشنبه 29 خرداد 1391, 2:39 am

کسی جواب بده من الان دو روز سوال دیگه ی پرسیدم کسی نیست جواب بده من نا امید شدم لطفا کمک کنید تورو خدا gld nar ger :?: :|

somi66

پست توسط somi66 » دوشنبه 29 خرداد 1391, 5:56 pm

سلام من مدت یک ماه ونیمه که شروع کردم به خوندن کتاب های تخصصی رو تقریبا کامل خوندم و همه رو هم کتابهای مقسمی خوندم ولی از درس های عمومی هیچی نخوندم به نظر شما تو این فرصت باقی مانده می تونم دانشگاه روزانه قبول شم؟

oksian143

پست توسط oksian143 » پنج‌شنبه 19 مرداد 1391, 10:20 am

دو هفته ی دیگه وقت داری 14روز ،336ساعت20160دقیقه و1209600ثانیه سعی کن از ثانیه هات هم استفاده کنی واسه عمومی ها مدرسان بخون جامع وکامل گفته ان شاا... موفق میشی.

قفل شده