سر دو راهي؟؟؟

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
navidsky

سر دو راهي؟؟؟

پست توسط navidsky » شنبه 10 دی 1390, 12:15 pm

سلام من دانشجوي ترم اول نرم افزار روزانه ورودي 90هستم .اوايل از رشتم خوشم مي امد اما حالا نه.ميخام سال 92 كنور بدم معماري دولتي روزانه (رتبم سال 90 كنكور 12هزار شد البته مطمنم اگه دو باره كنكور بدم قبول ميشم)يا دانشگاه امام صادق.ترم اول رو فكر كنم مشروط بشم دروس زيادي به خاطر غيبت زيادحذف كردم.حالا با خودم كلنجار ميرم كه تو اين دو سال تا 92 دارم عمرم رو با اين رشته هدر ميدم.البته من تو زمينه شبكه علاقه زيادي دارم و كتابهاي مختلفي رو در موردش مطالعه ميكنم.دوستان كه ميگن تو اين دو سال كه عمرت رو هدر نميدي چون داري يه چيزي از كامپيوتر ياد ميگيري كه در اينده بدردت ميخوره.به نظر شما بايد نا اميد بشم.نظر شما چيه ؟دلسوزانه جواب بدين.راهنماييم كنيد.با تشكر nar ger ger

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: سر دو راهي؟؟؟

پست توسط siteman » شنبه 10 دی 1390, 1:41 pm

navidsky نوشته شده:سلام من دانشجوي ترم اول نرم افزار روزانه ورودي 90هستم .اوايل از رشتم خوشم مي امد اما حالا نه.ميخام سال 92 كنور بدم معماري دولتي روزانه (رتبم سال 90 كنكور 12هزار شد البته مطمنم اگه دو باره كنكور بدم قبول ميشم)يا دانشگاه امام صادق.ترم اول رو فكر كنم مشروط بشم دروس زيادي به خاطر غيبت زيادحذف كردم.حالا با خودم كلنجار ميرم كه تو اين دو سال تا 92 دارم عمرم رو با اين رشته هدر ميدم.البته من تو زمينه شبكه علاقه زيادي دارم و كتابهاي مختلفي رو در موردش مطالعه ميكنم.دوستان كه ميگن تو اين دو سال كه عمرت رو هدر نميدي چون داري يه چيزي از كامپيوتر ياد ميگيري كه در اينده بدردت ميخوره.به نظر شما بايد نا اميد بشم.نظر شما چيه ؟دلسوزانه جواب بدين.راهنماييم كنيد.با تشكر nar ger ger
شمرده شمرده بگو بینم مشکل چیه....
نرم افزاری الان؟اونم 12 هزار روزانه؟
از هنر خوشت میاد معماری میخای کنکور بدی؟
دانشگاه امام صادق تهران یا رشت؟
شبکه هم دوس داری؟
===================
من حالا یه راهنمایی هایی میکنم برادرانه....
اولان از اینکه اگه روزانه قبول شدی تا سال بعد که حق کنکور نداری...مگر شبانه غیر انتفاعی هاش...
دوما ببین چی دوس داری؟شبکه؟هنر؟کامپیوتر؟تکلیفت رو با خودت مشخص کن...زندگیت رو هدر نده بینم این 2سال چی میشه؟هیچی نمیشی چون علاقه ای نداری....
سوما اگه به شبکه علاقه داری برو بیرون دوره هاشو ببین که با اونا میتونی تو شرکتا کار کنی.....
اگرم به هنر علاقه داری بیخیاله مهندسی شو برو سراغ اون چیزی که دوس داری bale bale
================
حالا چرا از رشت بدت میاد dan
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

navidsky

پست توسط navidsky » یک‌شنبه 11 دی 1390, 4:12 pm

بابا من رو دريابيد.اولا شبانه كه نميخام برم.دوما شما يه راهنمايي كنيد كه تو اين دو سال عمرم رو هدر ندم. nar nar

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

پست توسط travian » یک‌شنبه 11 دی 1390, 6:41 pm

سلام دوست خوبم

ببین همونطور که دوست خودمون گفت سال 91 نمی تونی دولتی شرکت کنی ، پس اگه به فکر دوباره کنکور دادن هستی باید سال 92 کنکور بدی در اون صورت باید تازه از اول شروع کنی و خیلی عقب میفتی

متاسفانه تو دانشگاه ها اکثرا درس ها به صورت تئوری تدریس میشه ، مثلا همین مبحث شبکه یه دانشگاهی نیست که درست و حسابی شبکه رو به صورت عملی و کاربردی تدریس کنه

پس حتما برو دوره های شبکه رو تو آموزشگاه های بیرون و هم یه تخصصی بدست بیاری و هم به اون چیزی که علاقه داری برسی

بعد از این دو سال می تونی وارد اون رشته ای بشی که بهش علاقه داری ، تو این دو سال هم خاب خیلی چیزا یاد می گیری
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

قفل شده