منابع برای کنکور دولتی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
ghahreman
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: منابع برای کنکور دولتی

پست توسط ghahreman » سه‌شنبه 24 شهریور 1388, 11:36 am

چرا مي خندي؟ :mrgreen:

آواتار کاربر
saeidengman
محل اقامت: زیر آسمان آبی
تماس:

پست توسط saeidengman » دوشنبه 30 شهریور 1388, 7:02 pm

:?: سلام بچه ها. اگه ممکنه یه منبع درست و حسابی برای درس سی پلاس پلاس معرفی کنین که برای کنکور کافی باشه.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » دوشنبه 30 شهریور 1388, 10:32 pm

saeidengman نوشته شده: :?: سلام بچه ها. اگه ممکنه یه منبع درست و حسابی برای درس سی پلاس پلاس معرفی کنین که برای کنکور کافی باشه.

سلام
با یه منبع اگه می خوای بری جلو زیاده
هم کتاب آقای طورانی خوبه هم مقسمی.
مدرسان هم خوبه فقط یکم گنگه.
واسه تست اگر پارسه رو تونستی بگیری خوبه.
وگرنه کتاب 30 آزمون مقسمی و عادلی نیا خیلی عالیه.

کتاب زیاده عزیز.
متاسفانه تک و توک غلط هم دارند.
پس بهتره به کتاب اکتفا نکنی.
حتی جزوه اساتید.
فقط کامپایلر

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
saeidengman
تماس:

پست توسط saeidengman » شنبه 4 مهر 1388, 11:59 am

سلام.خیلی ممنون از راهنماییت. یه سوال کلی تر ازت داشتم.به نظرت من الان و همچنین نزدیکای کنکور(ایام عید) چه کتابها یا درسهایی رو بخونم بهتره؟ راستی یه سوال دیگه: میدونی سهمیه بومی تو کنکور 89 چند درصده؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 4 مهر 1388, 9:18 pm

saeidengman نوشته شده:سلام.خیلی ممنون از راهنماییت. یه سوال کلی تر ازت داشتم.به نظرت من الان و همچنین نزدیکای کنکور(ایام عید) چه کتابها یا درسهایی رو بخونم بهتره؟ راستی یه سوال دیگه: میدونی سهمیه بومی تو کنکور 89 چند درصده؟
سلام
اصلا من به هیچ کس نمی گم چی بخونه و چی نخونه.
ولی باید اول تخصصی ها رو همه رو با هم تموم کنی.
بشینی به تست زدن.
بعد بری سراغ عمومی ها.
البته شما که کلی وقت داری پس فرقی نمی کنه.
واسه بومی هم فقط اینو بدون که سنجش داره میره سمت بومی سازی.
اما اینکه چیکار کنه معلوم نیست.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
saeidengman
تماس:

پست توسط saeidengman » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 2:11 pm

آقا خیلی ممنون. به نظرت من که اهل ارومیه هستم و تو شهر ما کارشناسی نیست, چقدر شانس قبولی دارم؟ من فقط میخوام از بیرجند قبول بشم. به نظرت چه رتبه ای نیاز دارم؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 5 مهر 1388, 5:38 pm

saeidengman نوشته شده:آقا خیلی ممنون. به نظرت من که اهل ارومیه هستم و تو شهر ما کارشناسی نیست, چقدر شانس قبولی دارم؟ من فقط میخوام از بیرجند قبول بشم. به نظرت چه رتبه ای نیاز دارم؟
سلام
دولتی بیرجند روزانه؟
الان یادم نیست باید تو تاپیک های رتبه ها نگاه کنم.
شما خودتم می تونی مگاه کنی.
اما فکر کنم زیر 500 باید باشی .
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
saeidengman
تماس:

پست توسط saeidengman » شنبه 11 مهر 1388, 1:40 pm

سلام. خیلی ممنون از جواب های واضح و کاملت. به نظرت برای درس ساختمان داده ها چی بخونم. یکی از دوستام که ساختمان رو خونده , میگه اگه وقت زیادی داری از کتابهای مرجع مثل لیپ شوتز بخون اما اگه اینطور نیست کتاب انتشارات گسترش علوم پایه بهتره. راستی من خودم هم کتاب مدرسان شریف رو یه ماه پیش گرفتم ولی چون دیدم خیلی پیچیده توضیح داده بی خیال شدم. حالا به نظرت من چیکار کنم. cuf:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 11 مهر 1388, 10:23 pm

saeidengman نوشته شده:سلام. خیلی ممنون از جواب های واضح و کاملت. به نظرت برای درس ساختمان داده ها چی بخونم. یکی از دوستام که ساختمان رو خونده , میگه اگه وقت زیادی داری از کتابهای مرجع مثل لیپ شوتز بخون اما اگه اینطور نیست کتاب انتشارات گسترش علوم پایه بهتره. راستی من خودم هم کتاب مدرسان شریف رو یه ماه پیش گرفتم ولی چون دیدم خیلی پیچیده توضیح داده بی خیال شدم. حالا به نظرت من چیکار کنم. cuf:
دوست عزیز کتاب لیپ شوتز کتاب کاملی هستش ولی کاملا کنکوری نیست. اگه خیلی با این درس مشکل داری از همین منبع استفاده کن تا کاملا مفهومی درس و درک کنی و گرنه کتاب درس و کنکور انتشارات علوم پایه در درس ساختمان داده ها کتاب بسیار خوبی هستش و همون به نهایی می تونه کافی باشه.
من که خودم فقط همین کتاب و استفاده کردم و کاملا هم راضی بودم.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

shiva_abbasi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز

پست توسط shiva_abbasi » چهارشنبه 15 مهر 1388, 1:13 pm

سلام خدمت تمام دوستان كنكوري .من دانشجوي ترم 4 هستم . اين ترم هم 13 واحد بيشتر ندارم كه اونها هم برنامه نويسي و پايگاه داده و ... است . مي خواستم از پير كارداني و دوستاني كه در زمينه كنكور كارشناسي موفق بودند بپرسم كه از الان شروع كنم يا از اسفندماه؟
راستي كلاس كنكور و آزمون در شهر اهواز كدام موسسه بهتر؟

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » چهارشنبه 15 مهر 1388, 10:27 pm

shiva_abbasi نوشته شده:سلام خدمت تمام دوستان كنكوري .من دانشجوي ترم 4 هستم . اين ترم هم 13 واحد بيشتر ندارم كه اونها هم برنامه نويسي و پايگاه داده و ... است . مي خواستم از پير كارداني و دوستاني كه در زمينه كنكور كارشناسي موفق بودند بپرسم كه از الان شروع كنم يا از اسفندماه؟
راستي كلاس كنكور و آزمون در شهر اهواز كدام موسسه بهتر؟
ترم 4 منظورت اینه که ترم آخری؟
اگه ترم آخری ذار درسات تموم بشه از اسفند شروع کن به خوندن اما اگه هنوز یه ترم دیگه داری از حالا شروع کن با یه برنامه ریزی که در کنار درس هایه دانشگاه روزی 2-3 ساعت هم درسایه کنکور رو مرور کنی
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
saeidengman
تماس:

پست توسط saeidengman » پنج‌شنبه 16 مهر 1388, 9:33 am

با سلام خدمت همه دوستان عزیز. از همه دوستان باتجربه میخوام که راهنمایی کنن: راستش من یه کتاب ساختمان داده لیپ شوتز با ترجمه مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم چاپ دهم(1385) گرفتم ولی برنامه های توی کتاب به زبان پاسکال هست و زیاد هم قابل درک نیست,به نظرتون چه کتاب مرجع یا کنکوری رو بخونم بهتره؟باتشکر yes:
آخرین ویرایش توسط saeidengman در پنج‌شنبه 16 مهر 1388, 9:45 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » پنج‌شنبه 16 مهر 1388, 9:39 am

saeidengman نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان عزیز. از همه دوستان باتجربه میخوام که راهنمایی کنن: راستش من یه کتاب ساختمان داده لیپ شوتز با ترجمه مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم چاپ دهم(1385) گرفتم ولی برنامه های توی کتاب به زبان اسمبلی هست و زیاد هم قابل درک نیست,به نظرتون چه کتاب مرجع یا کنکوری رو بخونم بهتره؟باتشکر yes:
کتاب مرجع ، هورویتز (ترجمه ی علیخانزاده) که البته برای کاردانی به کارشناسی یه خورده سنگین و زیاده
کتاب کنکوری ، ساختمان داده ی مقسمی که خیلی عالی و مبسوط هم متن درس و هم تست ها رو توضیح داده.

shiva_abbasi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز

پست توسط shiva_abbasi » شنبه 18 مهر 1388, 10:36 am

سلام دوست من .
من ترم آخرم .
اما یه سوال چه اشکالی داره از الان شروع کنم به خواندن . به خاطر اینکه من متاهل هستم شاغل هستم و یک دختر دارم می ترسم وقت کم بیارم .
در ضمن خواهش می کنم به من بگید که در اهواز کدام موسسه برای آزمون بهتره؟

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » شنبه 18 مهر 1388, 1:36 pm

SJJ نوشته شده:
saeidengman نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان عزیز. از همه دوستان باتجربه میخوام که راهنمایی کنن: راستش من یه کتاب ساختمان داده لیپ شوتز با ترجمه مهندس حسین ابراهیم زاده قلزم چاپ دهم(1385) گرفتم ولی برنامه های توی کتاب به زبان اسمبلی هست و زیاد هم قابل درک نیست,به نظرتون چه کتاب مرجع یا کنکوری رو بخونم بهتره؟باتشکر yes:
کتاب مرجع ، هورویتز (ترجمه ی علیخانزاده) که البته برای کاردانی به کارشناسی یه خورده سنگین و زیاده
کتاب کنکوری ، ساختمان داده ی مقسمی که خیلی عالی و مبسوط هم متن درس و هم تست ها رو توضیح داده.
در ادامه صحبت دوست خوبمون جناب SJJ اضافه کنم کتاب ساختمان پارسه هم خیلی خوب و کامله
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

قفل شده