برنامه ریزی و شرکت در کلاس ها برای کنکور 1390

موسسه آموزش عالی آزاد پارسه ( پرسپولیس )

مدیر انجمن: rosa_127

ارسال پست
zaza2z

برنامه ریزی و شرکت در کلاس ها برای کنکور 1390

پست توسط zaza2z » پنج‌شنبه 4 آذر 1389, 5:23 pm

سلام

من مدتی هست که در سایت پارسه جستجو می کنم برای اعلام زمان کلاسهای آمادگی کنکور 1390 دانشگاه آزاد - می خواهم به قول معروف از ب بسم الله در کلاسهای حضوری اش شرکت کنم چون کاردانی عمران خوندم و میخواهم کارشناسی معماری شرکت کنم لذا فکر می کنم باید در کلاسهای حضوری ثبت نام کنم ( البته نمی دونم این فکر اصلا صحیح است یا نه )

متاسفانه سایت پارسه بر خلاف ظاهرش تا حد زیادی بی نظم و با مشکل هست - تیتر ها غلط و عجیب است ( مثلا نوشته در سایت نوشته شده : کاردانید ؟ کارشناس ارشد شوید! . در صورتی که بعد از کاردانی باید نوشته شود کارشناس شوید ! ) و یا بعضی از لینک ها هم هنگام کلیک ارور می دهند. من هر جا رو گشتم هیچ تاریخی نداشت که ثبت نام برای آمادگی کنکور 90 کی هست - هیچ مبلغی برای هر کدام از کلاسهای دروس معماری ( و البته بقیه رشته ها ) عنوان نشده بود - نمی توان فهمید هزینه ی شرکت در کل کلاسها چقدر می شود.

با توجه به اینکه کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد چند روز دیگر برگزار و تمام می شود حتما دور جدید ثبت نام برای سال 1390 باید اعلام شده باشد اما خب کجا ، خدا می داند !

لطفا اهل فن راهنمایی بفرمایند - متشکرم

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

Re: برنامه ریزی و شرکت در کلاس ها برای کنکور 1390

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 4 آذر 1389, 6:56 pm

من مدتی هست که در سایت پارسه جستجو می کنم برای اعلام زمان کلاسهای آمادگی کنکور 1390 دانشگاه آزاد
دوست عزيز، طبق روال اكثر موسسات كنكوري پارسه نيز از چند ماه قبل از شروع كلاسها شروع به اطلاع رساني مي كند. امسال به دليل جابجايي موسسه فقط يك دوره از 13 شهريور داشتند.
چون کاردانی عمران خوندم و میخواهم کارشناسی معماری شرکت کنم لذا فکر می کنم باید در کلاسهای حضوری ثبت نام کنم ( البته نمی دونم این فکر اصلا صحیح است یا نه )
با توجه به اينكه اين فروم فقط در رشته كامپيوتر فعاليت مي كند اجازه بدهيد در مورد رشته شما اظهارنظر نكنيم؛ در كل داوطلباني كه قصد تغيير رشته/گرايش دارند مي توانند با استفاده از آموزشهاي حضوري فرايند كسب آمادگي براي كنكور را تسهيل و تسريع كنند؛ البته معيار قبولي شركت در كلاسهاي كنكوري نيست ولي با توجه به مزايايي كه كلاسهاي حضوري استاندارد دارد به داوطلباني با شرايط شما پيشنهاد مي شود.
تیتر ها غلط و عجیب است ( مثلا نوشته در سایت نوشته شده : کاردانید ؟ کارشناس ارشد شوید! . در صورتی که بعد از کاردانی باید نوشته شود کارشناس شوید ! )
تيترهاي عجيب طبيعتاً جلب توجه بيشتري مي كند! :wink:
viewtopic.php?f=37&t=8041[quote]

هیچ مبلغی برای هر کدام از کلاسهای دروس معماری ( و البته بقیه رشته ها ) عنوان نشده بود - نمی توان فهمید هزینه ی شرکت در کل کلاسها چقدر می شود. [/quote]
http://www.parsehportal.com/index.php?o ... temid=1611
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

zaza2z

پست توسط zaza2z » پنج‌شنبه 4 آذر 1389, 8:24 pm

ضمن سپاس از rosa_127 عزیز

تنها سوال بی پاسخ من فقط مورد زیر است که امیدوارم جواب واضح و دقیقی دریافت کنم چون ظاهرا شما نسبت به برنامه های این موسسه اشراف بیشتری دارید

دقیقا برنامه ی کلاسهای حضوری برای کنکور کارشناسی ناپیوسته ی آزاد - سال 1390 از چه زمانی آغاز می شود ؟ ( زمان ثبت زمان و شروع کلاسها )

مجددا سپاسگزارم

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 4 آذر 1389, 9:29 pm

دقیقا برنامه ی کلاسهای حضوری برای کنکور کارشناسی ناپیوسته ی آزاد - سال 1390 از چه زمانی آغاز می شود ؟ ( زمان ثبت زمان و شروع کلاسها )
زمان دقيقش از الان مشخص نيست و همانطور كه عرض كردم از چند ماه قبل از تشكيل اطلاع رساني مي كنند؛ اگر مشابه امسال فقط يك دوره برگزار كنند از حدود خردادماه با مراجعه به سايت و يا تماس مي توانيد از جزئيات اطلاع كسب نماييد.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
sarah_aster
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط sarah_aster » سه‌شنبه 26 بهمن 1389, 11:13 am

دوستان به نظرتون من که رشته ی کاردانیم نرم افزار نیست و بیشتر درس های تخصصی این رشته رو که برای کنکور هست اصلا نخوندم، اگه تو کلاسای پارسه شرکت کنم فایده ای داره؟ یا فقط این کلاسا حالت مرور کردن داره ؟ تصویر

ارسال پست