پورتال مشاوره پارسه

موسسه آموزش عالی آزاد پارسه ( پرسپولیس )

مدیر انجمن: rosa_127

ارسال پست
نمایه کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
پست: 834
تاریخ عضویت: شنبه 23 تیر 1386, 10:51 pm
محل اقامت: Tehran
تماس:

پورتال مشاوره پارسه

پست توسط rosa_127 » پنج شنبه 29 اسفند 1387, 3:23 pm

در پورتال مشاوره اطلاعاتي از قبيل آشنايي با رشته و گرايش‌هاي آن تحت عنوان گرايش‌ها و ابعاد اين رشته در كارشناسي، آشنايي با زمينه‌هاي اشتغال هر رشته، آشنايي با مواد امتحاني و ضرايب دروس در كنكور كارشناسي، آشنايي با سرفصل‌هاي رشته، شناخت منابع آزمون جهت آمادگي براي كنكور كارشناسي و اطلاع يافتن از ظرفيت پذيرش دانشگاه‌هاي كشور به تفكيك رشته، گرايش و دانشگاه قرار دارد.

بخش اطلاعات تحصيلي كه به دو مقطع كارشناسي ارشد و كارشناسي تقسيم شده است، اطلاعاتي را در رابطه با رشته‌هاي دانشگاهي در اين دو مقطع تحصيلي در اختيار شما قرار مي‌دهد. در اين بخش هر رشته شامل اطلاعاتي نظير گرايش‌ها و ابعاد مختلف اين رشته، زمينه‌هاي اشتغال، مواد امتحاني و ضرايب، سرفصل‌هاي رشته، منابع آزمون ارشد و ظرفيت پذيرش دانشگاه‌ها است.

اتاق‌هاي مشاوره که شامل دو بخش اتاق مشاوره من و مباحثه درسي است. شما با مراجعه به هر يك از اين دو بخش مي‌توانيد سوالات تحصيلي و سوالات درسي خود را از مشاوران پارسه پرسيده و جواب بگيريد. اتاق مشاوره من مخصوص پرسيدن سوالات تحصيلي است و همه مي توانند پس از پر كردن فرم عضويت و دريافت شناسه‌ي كاربري و رمز عبور از امكانات آن استفاده كنند اما بخش مباحثه‌ي درسي كه مخصوص پرسيدن سوالات درسي است، فقط مختص دانش‌پذيران پارسه است.

در بخش دانشگاه‌هاي جهان نيز با معرفي بهترين‌ دانشگاه‌ههاي جهان در هر قاره شما را با بخش‌هاي مختلف هر دانشگاه و خدماتي كه ارائه مي دهند، آشنا مي‌كنيم.

علاوه بر اين‌ها آمار قبولي‌هاي پارسه در هر رشته و تجربه‌هاي تحصيلي رتبه‌هاي برتر نيز از جمله بخش‌هايي هستند كه شما با مراجعه به آن‌ها مي‌توانيد هم پارسه را بهتر بشناسيد و هم با شيوه‌هاي درس خواندن افراد موفق بيشتر آشنا شويد.

http://moshavereh.parsehportal.com/Site ... 1412111217
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران