نظر سنجی درباره موسسات

معرفی و تحلیل عملکرد موسسات آموزش عالی و کلاسهای کنکور

مدیر انجمن: rosa_127

بهترین موسسه از نظره شما کدام است ؟

کاوشگران ( مقسمی )
18
26%
اندیشه اساتید ( عادلی نیا )
3
4%
شیر افکن
7
10%
پارسه
26
37%
ماهان
4
6%
مدرسان شریف
9
13%
سیمیا
1
1%
پاسارگاد
1
1%
سنجش تکمیلی
0
بدون رأی
مجتمع فنی
1
1%

مجموع رأی ها: 70

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: نظر سنجی درباره موسسات

پست توسط baadbadakbaaz » جمعه 23 مهر 1389, 9:06 pm

MTP_MTP نوشته شده:سلام
بچه ها من رشتم صنايعه، ولي واسه كارشناسي ميخوام كامپيوتر كنكور بدم.
خواهشا منو راهنمايي كنيد كه كدوم موسسه برم تا يه چيزي ياد بگيرم.ممنون
اندیشه ی اساتید.
به شرطی که خودتم پایه ی درس خوندن باشی.
من پارسال رفتم و راضی هم بودم. bil: bil: bil: bil: bil:
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » جمعه 23 مهر 1389, 9:14 pm

آقا موسسه فقط موسسه ی استاد عادلی نیا.
من پارسال رفتم و امسال کنکور قبول شدم و خیلیییییییییییی راضی بودم.تنها نقطه ضعفی که دیدم کنکور آزمایشی بود که سوال هاش یه مقدار با سطح سوال های کنکور فرق داشت اما اونا هم مفید بودند چون جو رقابتی بین بچه ها ایجاد می کردند.
با وجود این که استاد مقسمی به کارشون وارد هستند اما از دوستان شنیده ام که از لحاظ بذله گویی به گرد پای استاد عادلی نیا هم نمی رسن و یه مقدار بد اخلاق تشریف دارن(شنیده ام،ندیده ام!).از طرفی کلاس های استاد عدلی نیا خلوت هستن و مثل کلاس های استاد مقسمی شلوغ نیستند.من اندیشه ی اساتید رو پیشنهاد می کنم و بتون قول می دم اگه اهل درس خوندن باشید می تونید یه رتبه ی عالی کسب کنید! bil:
راستی،یه سوالی.از کجا می تونیم مطمئن باشیم کسانی که از موسسه ی استاد شیر افکن تعریف می کنن واقعاً راست می گن و اون جا رفتن واسه کنکور؟من که یه مقدار مشکوکم به این قضیه! amuz:
يـــــــــــــادگـاري

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » چهارشنبه 28 مهر 1389, 9:09 am

دوست عزیز تو نظر سنجی قلم چی کدومه؟؟

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 7 آبان 1389, 8:57 pm

samadblaj نوشته شده:دوست عزیز تو نظر سنجی قلم چی کدومه؟؟
دوست عزيز، با توجه به اينكه اين موسسه فعاليتش و استقبال داوطلبان از آن در كنكور اين مقطع كمتر از اكثر موسسات مذكور مي باشد در نظرسنجي شركت داده نشده است؛ در كل شما مي توانيد نظرات و تجربه هاي خود را در مورد اين موسسه ذكر نماييد.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

پست توسط rain girl68 » جمعه 7 آبان 1389, 9:42 pm

من توی اهواز موسسه ی علوم پزشکی رفتم. خود موسسه بسیاااااااااااااااااااار گنده و مدیرش خیلی افتضاحه اما استادای خوبی داره به خصوص برای ارشد.
من از کلاس ساختمان داده که با استاد نجابتی بود خیلی راضی ام. و هم چنین از کلاس ذخیره که با استاد صفایی بود. هر دو عالی در حد 20.
اما آزمون ، آزمونهای ماهان رو شرکت کردم که افتضاح بود. سوالات واقعا افتضاح و غیر استاندارد بود. توی آزمون جامع آخر هم کارنامه ی من اشتباه شده بود و همه ی درصدامو برام پایین یا منفی زده بودن که وقتی کارنامش اومد من کپ کردم و گفتم دیگه قید کنکورو بزنم بهتره. یه هفته طول کشید تا برام درستش کردن. مسئولین موسسه هم خیلی گند بودن. اما استادش توی اهواز خیلی استاد خوبیه. آقای مومن زاده.
درکل تجربه به من ثابت کرد که اگه آدم خودش بشینه بخونه میتونه رتبه 1 هم بشه. اصلا هم لازم نیست خودشو تیکه پاره کنه و بی خوابی بکشه. کنکور کاردانی به کارشناسی زیاد قبولیش مشکل نیست.
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
thomas edison

پست توسط thomas edison » شنبه 6 آذر 1389, 11:52 am

سلام به دوستان و مدیر این قسمت
به نظرم جای موسسه ی نصیر تو نظرسنجی کمه
موسسه ای که هم ارزون باشه هم کیفیتش خوب باشه هم استاداش واردو معروفن نسبت به بچه هایی که ثبت نام می کنند و در مقایسه با آموزشگاه های دیگه درصد قبولیش بالاتره به نظرم نصیر هست می تونید یه تحقیق ساده بکنید موسسات دیگه الکی اسم گنده کردند و می خواند پول بگیرند
هر جور دوست دارید یه سری هم به سایت نصیر بزنید
همتون رو دوست دارم
به عشق بچه کنکوریا

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 7 آذر 1389, 11:37 am

دوست عزيز، انجمنهاي فعلي تاكنون براي مقطع كارداني به كارشناسي نرم افزار فعاليت كرده است به همين دليل موسسه نصير ذكر نشده است.
ممنون از اظهار نظرتان.

آواتار کاربر
ARASH66
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ARASH66 » یک‌شنبه 8 اسفند 1389, 4:01 pm

دوستان عزیز

میخواستم بدونم استاد درس ساختمان داده موسسه کاوشگران و پارسه چه استادی می باشد؟
و شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟
اگر برف می دانست کره خاکی چقدر کثیف است هرگز هنگام فرود آمدن لباس سفید به تن نمیکرد.
کنفوسیوس
http://www.iranianshop.ir

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 12 اسفند 1389, 5:43 pm

ARASH66 نوشته شده:میخواستم بدونم استاد درس ساختمان داده موسسه کاوشگران و پارسه چه استادی می باشد؟
دوست عزيز استاد ساختمان داده كاوشگران ترم دوم كه از فروردين شروع مي‌شود دكتر رضواني و پارسه مهندس هوشياري هستند. اطلاعي كه من از فيدبك هر دو كلاس دارم، اكثراً راضي بودند.
اگر دوستاني كه در كلاس‌هاي اين دو موسسه شركت كردند تجربه‌هايشان (مثل هميشه صادقانه) را اطلاع بدهند دوستان زيادي در تصميم‌گيري راهنمايي مي‌شوند.
در آخر پيشنهاد شخصي من به شما كلاس‌هاي مهندس هوشياري از حيث مجرب بودن و ميزان رضايت داوطلبان از كلاس‌هايشان است.

آواتار کاربر
ARASH66
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ARASH66 » شنبه 14 اسفند 1389, 11:20 am

rosa_127 عزیز واقعا ممنونم
درسته مهندس هوشیاری در پارسه درس می دهد، پارسه آموزشگاه خوبیه منتها در مقایسه با کاوشگران که آقای رضوانی هست دو به شک هستم.
اگر برف می دانست کره خاکی چقدر کثیف است هرگز هنگام فرود آمدن لباس سفید به تن نمیکرد.
کنفوسیوس
http://www.iranianshop.ir

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 14 اسفند 1389, 11:51 am

rosa_127 نوشته شده:
ARASH66 نوشته شده:میخواستم بدونم استاد درس ساختمان داده موسسه کاوشگران و پارسه چه استادی می باشد؟
دوست عزيز استاد ساختمان داده كاوشگران ترم دوم كه از فروردين شروع مي‌شود دكتر رضواني و پارسه مهندس هوشياري هستند. اطلاعي كه من از فيدبك هر دو كلاس دارم، اكثراً راضي بودند.
اگر دوستاني كه در كلاس‌هاي اين دو موسسه شركت كردند تجربه‌هايشان (مثل هميشه صادقانه) را اطلاع بدهند دوستان زيادي در تصميم‌گيري راهنمايي مي‌شوند.
در آخر پيشنهاد شخصي من به شما كلاس‌هاي مهندس هوشياري از حيث مجرب بودن و ميزان رضايت داوطلبان از كلاس‌هايشان است.
البته رزا خانوم من تو دانشکده با استاد هوشیاری داشتم ولی چیز خاصی ندیدم ازشون

استاد عادلی نیا و مقسمی محبوب ترین مدرسان کامپیوتر هستند
و کلا موسسه هاشونم کادرفنی قوی دارند. حضور خودشون به همراه جمعدار - سلامی - رضوانی کافیه که آدم به سراغ این موسسات بره
منم الان اندیشه اساتیدم.
به نظرم رو دست عادلی نیا رو ساختمان و برنامه نویسی و ذخیره نیست.
این 3تا درسو ایشون درس می ده فوق العادس.

آزمون این 2 تا هم مشترکه با هم.

کلا اندیشه اساتید و کاوشگران کادر قوی دارند

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » شنبه 14 اسفند 1389, 3:07 pm

منتها در مقایسه با کاوشگران که آقای رضوانی هست دو به شک هستم.
دوست عزيز، ضمن ارايه پيشنهاد شخصي خودم، عرض كردم كه براي تصميم‌گيري بعد از تحقيق كردن در مورد اساتيد، از توصيه دوستاني كه تجربه شركت در كلاس‌هاي اساتيد مذكور را داشتند استفاده نماييد.

به كاربر عزيز Moh3n.Cinema
ممنون از اينكه تجربه مفيدتون را اطلاع داديد؛
هدف از اين ايجاد تاپيك‌هاي مربوط به موسسات كنكوري هم ايجاد يك فضاي باز هست تا به دور از تبليغات موسسات با گردآوري نظرات داوطلباني كه نتيجه ديدند امكان راهنمايي داوطلبان جديد را فراهم كنيم.
اينكه بهترين استاد (مسلط‌ترين، مجرب‌ترين و شايد خوش‌اخلاق‌ترين) كيست، با توجه به اينكه معيارهاي انتخاب متعدد هست، طبيعتاً تعدادي از اساتيد شايسته اين عناوين هستند؛ و بديهي است كه هر داوطلب با توجه به ميزان شناخت خود و تجربه‌اي كه داشته اظهار نظر شخصي مي‌كند.

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » شنبه 14 اسفند 1389, 7:43 pm

rosa_127 نوشته شده:
منتها در مقایسه با کاوشگران که آقای رضوانی هست دو به شک هستم.
دوست عزيز، ضمن ارايه پيشنهاد شخصي خودم، عرض كردم كه براي تصميم‌گيري بعد از تحقيق كردن در مورد اساتيد، از توصيه دوستاني كه تجربه شركت در كلاس‌هاي اساتيد مذكور را داشتند استفاده نماييد.

به كاربر عزيز Moh3n.Cinema
ممنون از اينكه تجربه مفيدتون را اطلاع داديد؛
هدف از اين ايجاد تاپيك‌هاي مربوط به موسسات كنكوري هم ايجاد يك فضاي باز هست تا به دور از تبليغات موسسات با گردآوري نظرات داوطلباني كه نتيجه ديدند امكان راهنمايي داوطلبان جديد را فراهم كنيم.
اينكه بهترين استاد (مسلط‌ترين، مجرب‌ترين و شايد خوش‌اخلاق‌ترين) كيست، با توجه به اينكه معيارهاي انتخاب متعدد هست، طبيعتاً تعدادي از اساتيد شايسته اين عناوين هستند؛ و بديهي است كه هر داوطلب با توجه به ميزان شناخت خود و تجربه‌اي كه داشته اظهار نظر شخصي مي‌كند.
بله ممنون درسته
خود منم اول راهه و ر طی این راه تجربیاتمو در اختیار می گذارم.
ولی چون تو دانشکده با استاد عادلی نیا بودمو خیلی هم رفیق بودیم و با توجه نام بزرگ اساتیدش این موسسه رو انتخاب کردم که اکثر بچه ها هم که رفته بودن نتیجه دیدن.
(مسلط‌ترين، مجرب‌ترين و شايد خوش‌اخلاق‌ترين)
دقیقا نکته خوبی است . کاملا اینا با استاد عادلی نیا همخونی داره و با برخی دیگر اساتید

آواتار کاربر
Meti
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: tabriz
تماس:

پست توسط Meti » چهارشنبه 30 شهریور 1390, 3:56 pm

اینجور که من دیدم انگار برا منی که تبریزم پارسه بهتره چون فقط میخوام آزمون شرکت کنم
فنی 2 تبریز-> ucna -> ؟

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 6 مهر 1390, 9:03 pm

برای داوطلبان تهرانی منحصرا پسر فقط اندیشه اساتید با مدیریت استاد عادلی نیا پیشنهاد می شود...

این موسسه با حضور 3 استاد مسلط و برتر یعنی استاد عادلی نیا - جمعدار و سلامی نتیجه عالی رو به بار آورده...

طبق آمار این موسسه در سال 90 در بین این همه موسسه صاحب 3 رتبه تک رقمی - بیش از 10 رتبه زیر 200 شده است تنها از بین 45 نفر.

استاد عادلی نیا با شناختی مه از این کنکور رو داره بهترین مشاوره ها رو می ده به دوستان.
کلاس ها از اسفند شروع خواهد شد...

داریم تلاش می کنیم امسال استاد برای خانوم ها هم کلاس بگذارند

قفل شده

بازگشت به “موسسات آموزشی و کلاسهای کنکور”