نظر سنجی درباره موسسات

معرفی و تحلیل عملکرد موسسات آموزش عالی و کلاسهای کنکور

مدیر انجمن: rosa_127

بهترین موسسه از نظره شما کدام است ؟

کاوشگران ( مقسمی )
18
26%
اندیشه اساتید ( عادلی نیا )
3
4%
شیر افکن
7
10%
پارسه
26
37%
ماهان
4
6%
مدرسان شریف
9
13%
سیمیا
1
1%
پاسارگاد
1
1%
سنجش تکمیلی
0
بدون رأی
مجتمع فنی
1
1%

مجموع رأی ها: 70

azad88
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: نظر سنجی درباره موسسات

پست توسط azad88 » دوشنبه 20 مهر 1388, 3:41 pm

واقعا برایه این موسسه های کنکور متاسفم همشون از صدقه سره

همین دانشجوها نون میخورن بعد امسال اکثرا اطلاعاتشونو برایه کمک به انتخابه رشته رو

نکردن سایته کاوشگران که هر سال تراز هارو میذاشت که امسال هیچی نذاشته تازه

شنیدم خوده مقسمی هم برایه 15 دقیقه مشاوره 10000 تومن میگیره یه سری از موسساتم

به اسمه مشاوره رایگان اطلاعاته شخصیه بجه هارو میگیرن تا بعدا از کارنامه هاشون استفاده کنن

تو سایته طورانیم که دیدم گفتن نتونستن اجازه انتشاره ترازه همه شهر هارو بدن فقط 41

شهرو تراز دادن !!!!! حتما بقیه هم برایه سوگلیا کنار گذاشتن ddn: خلاصه من

نمیدونم این تراز ماله باباشونه که نمیدن ؟!!! آخه این درسته که میخوان از آبم کره بگیرن

کاشکی این داوطلبا انقدر ترسو نبودن و هیچ کسی کلاس کنکور نمیرفتو خودش میخوند

اونوقت میدیدیم همین موسسه ها که امروز برایه ما کلاس میذارن فردا دنباله تک تکه

داوطلبا میوفتن و التماس میکنن که بریم موسسشون یه تاهار مهمونشون باشیم

لعنت به هر چی موسسه کنکوره

MTP_MTP
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MTP_MTP » یک‌شنبه 22 آذر 1388, 2:53 pm

سلام
بچه ها من رشتم صنايعه، ولي واسه كارشناسي ميخوام كامپيوتر كنكور بدم.
خواهشا منو راهنمايي كنيد كه كدوم موسسه برم تا يه چيزي ياد بگيرم.ممنون

parmina

پست توسط parmina » چهارشنبه 2 دی 1388, 10:54 am

سلام
من برای آزاد 88 کلاس کنکور رفتم ولی کلی اعصابم خورد شدش. به خاطر بی نظمی، به خاطر به درد نخوردن کلاسها و ...
هر جا کلاس می خواهید برید برید ولی شیر افکن نرید. اگرم دوست دارید می توانید امتحان کنید ،با شخصیت دورو و مذخرف استد شیرافکن آشنا می شید.

Adolph

پست توسط Adolph » شنبه 26 دی 1388, 2:54 pm

سلام دوسته من از اطلاع رسانیت درباره موسسه شیر افکن ممنونم البته با اینکه بیشتر حالته

تبلیغ داشت اما اگرم واقعا نظرت اینه و دانشجویه ایشون بودی باید یه چیزیرو بدونی که حتی از نظره

منطقی تو دوره کارشناسی ناپیوسته هیچ استادیو نمیتونی پیدا کنی که بتونه تو همه مباحث تسلطه

100 % داشته باشه چون اگه توانایی و هوششم داشته باشه زمان بهش اجازه نمیده که بتونه دائما رو

چندین درس مطالعه داشته باشه در صورتی که آقایه شیر افکن تمامه درسهایه تخصصی + برنامه

نویسی + مدار منطقی + آمار و گاهی ریاضیو درس میده و برنامه کلاساش از بالا تا پایین شیر افکن

نوشته ام و حالا خیلی از کاری رو که کردم راضی هستم برعکس دوستان دیگه yes:

K_Kashefi

پست توسط K_Kashefi » شنبه 26 دی 1388, 6:08 pm

من کلاس استاد شیرافکن رو پیشنهاد میکنم البته باید بگم بعد از تجربه یه موسسه دیگه این حرف رو میزنم دلیلش هم اینه که ازرو کتاب های خودش درس میده وهمه درسهای تخصصی رو هم مسلطه و اینکه شمارو تا آخرش درگیر با درس نگه میداره
برای سیستم عامل کنکور دولتی هم تنها کسی که با بچه ها فهیمی کار کرده ایشونه و اگر اانصاف داشته باشید میبینید کتابای تخصصیش عالیه

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 26 دی 1388, 6:17 pm

خدا روزیه بنده خطاکارش رو نمیبره من کیم که این کارو بکنم فقط دعا میکنم خدا وجدان هایه خواب رو بیدار کنه
آخرین ویرایش توسط yazdanfar در یک‌شنبه 27 دی 1388, 12:56 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

Nikoo

پست توسط Nikoo » شنبه 26 دی 1388, 10:22 pm

man dar konkure kardani be karshenasi 88 sherkat kardam va rotbam 12 shod. dar hale hazer ham tu daneshgahe shahid rajai dars mikhunam. age nazare mano bekhain behtarin moasese, moasese aghaye SHIR AFKANe, nemikham tablighat konam, chon jaryane man ba hamatun fargh mikone. man aval modaresan sharif miraftam, vali az shanse khubam, aghaye shir afkan un term, C va sakhteman dade tu modaresan dars midadan, va vaghti didam ke ishun enghadr khalesane dars midan raftam moasese khodeshun. sadeghane begam ke age ishun nabudan man hamchin rotbei nemiovordam. hazeram ghasam bokhoram... chon ghablesh na az C chizi saram mishod na az system amel, vali ba komake ishun tunestam tu konkur, C ro 45% bezanam va takhasosi ro 40%.
...hala khod danid!!!

parmina

پست توسط parmina » یک‌شنبه 27 دی 1388, 9:13 am

سلام
شیر افکن درسته که خوب درس می ده البته بعضی از درس هارو، ولی خیلی از سر و ته کلاساش میزنه. بعدشم چون خیلی بی نظم و عصبی، باعث تنش زیاد میشه. کنکور که خودش استرس داره کلاس هاس آقای شیرافکنم آخر استرس و تنش هستش حلا خود دانی.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 27 دی 1388, 3:18 pm

yazdanfar نوشته شده:خدا روزیه بنده خطاکارش رو نمیبره من کیم که این کارو بکنم فقط دعا میکنم خدا وجدان هایه خواب رو بیدار کنه
دوست عزیز درباره این موضوع قبلتر هم صحبت کردیم؛ بدیهی است که هدف از ایجاد تاپیکهای مربوطه که پیشنهاد من به آقا پیمان بود، منسجم کردن نظرات صادقانه (مثبت و منفی) و تجربیات خود کاربران هست و نه امکانی که اساتید با استفاده از نام کاربریهای متفاوت به تبلیغ از خودشون بپردازند؛ بنابراین تذکر شما که حذفش کردید بجا بود و مدیریت هم جلوی این تبلیغات نادرست را می گیرد.
اساتیدی که مایل به معرفی کلاسها، کتب و ... خود هستند می توانند به مدیر سایت آقای حبیبیان اطلاع بدهند تا به شیوه متعارف و صحیح اطلاع رسانی شود.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

blackeye0072002

پست توسط blackeye0072002 » یک‌شنبه 27 دی 1388, 10:07 pm

سلام به همه دوستان
دیدم بحث در مورد کلاس کنکوره حیفم اومد از تجربه با ارزشی که دارم محرومتون بذارم.
به نظر من کلاسهای جناب مهندس شیر افکن بهترین کلاسهای موجود در کلاسهای کاردانی به کارشناسیه. به چند دلیل زیر :
1- کلاساش جمعیتش کمه وبه تمام سوالاتون جواب داده می شه وبررسی کامل می شه.
2-در تمام مدت کلاسها ذهنتون فقط مشغوله درسه و نکات جانبیه کلاس تقریبا صفره
3- جناب مهندس کاملا به درسا مسلط هستن و تمام دروس تخصصی روخودشون تدریش میکنن
4- این کلاسا احتیاج به دانش قبلی نداره و بنای استاد بر اینه که شما هیچ چیز بلد نیستید.

و دهها نکته دیگه که باید برید و خودتون قضاوت کنید.
من که همیشه دعاش میکنم .راستی خودشم خیلیه باحال و دلسوزه .
اگه دوست داشتید بهم MAIL بزنید.
به امید قبولی همتون
خداحافظ

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » دوشنبه 28 دی 1388, 8:26 am

blackeye0072002 نوشته شده:سلام به همه دوستان
دیدم بحث در مورد کلاس کنکوره حیفم اومد از تجربه با ارزشی که دارم محرومتون بذارم.
به نظر من کلاسهای جناب مهندس شیر افکن بهترین کلاسهای موجود در کلاسهای کاردانی به کارشناسیه. به چند دلیل زیر :
1- کلاساش جمعیتش کمه وبه تمام سوالاتون جواب داده می شه وبررسی کامل می شه.
2-در تمام مدت کلاسها ذهنتون فقط مشغوله درسه و نکات جانبیه کلاس تقریبا صفره
3- جناب مهندس کاملا به درسا مسلط هستن و تمام دروس تخصصی روخودشون تدریش میکنن
4- این کلاسا احتیاج به دانش قبلی نداره و بنای استاد بر اینه که شما هیچ چیز بلد نیستید.

و دهها نکته دیگه که باید برید و خودتون قضاوت کنید.
من که همیشه دعاش میکنم .راستی خودشم خیلیه باحال و دلسوزه .
اگه دوست داشتید بهم MAIL بزنید.
به امید قبولی همتون
خداحافظ
:lol: منم دعاش میکنم انشا الله کارو کاسبیش توپ بشه و یادشم

باشه سرمایش از جیبه خیلی از دانشجو هایی میاد که شاید بیش از یه بار فرصته موفقیت نداشته

باشن و با همین یه شکست مسیره زندگیشون به کلی عوض بشه درست مثل فیلمه Butterfly_effect

یا همون اثر پروانه ای

shokufeh

پست توسط shokufeh » جمعه 2 بهمن 1388, 9:21 pm

yazdanfar نوشته شده:خوب دوسته عزیز خوبه خودتم گفتی مدرسان شریف استاداش خوب نیستن فقط استاده آمارش

آقای دهکردی خوبه و زبانش استاد جوادی اما بقیه استادایه خوبش از بس موسسه گندیه از اونجا

خیلی وقته که رفتن یه زمانی عادلی نیا - وتر - سلامی - هوشیاری و خیلی از استادایه شاخ کارشونو

از این موسسه شروع کردن اما از وقتی موسسه افتاد تو کاره سیاه بازیو کلاهبرداری تازه نه

فقط از مشتریاش بلکه حتی از استاداشم ger: همه از اونجا رفتن

و وقتی امثاله تبریزیان طراحه سوالایه کنکوراش هستن پس اون آزمونشم از بیخ و بن

بی فایده هست حالا 10000000 نفر شرکت کننده داشته باشه اگه فقط به تعداده شرکت کنندست

آدم بره دو میدانی بهتر از مدرسانه ha: در ضمن زیادم به آمارایه مدرسان شریف اعتماد نداشته

باشید چون کلا خیلی خالی بند و شارلاتان هستن به نظره من هر کی بره مدرسان فقط

پولشو ریخته دور

خدمتتون عرض کنم من 2 ماه رفتم مدرسان الان هم با رتبه 7 انتخاب اولم قبول شدم!

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 3 بهمن 1388, 10:13 am

shokufeh نوشته شده:
yazdanfar نوشته شده:خوب دوسته عزیز خوبه خودتم گفتی مدرسان شریف استاداش خوب نیستن فقط استاده آمارش

آقای دهکردی خوبه و زبانش استاد جوادی اما بقیه استادایه خوبش از بس موسسه گندیه از اونجا

خیلی وقته که رفتن یه زمانی عادلی نیا - وتر - سلامی - هوشیاری و خیلی از استادایه شاخ کارشونو

از این موسسه شروع کردن اما از وقتی موسسه افتاد تو کاره سیاه بازیو کلاهبرداری تازه نه

فقط از مشتریاش بلکه حتی از استاداشم ger: همه از اونجا رفتن

و وقتی امثاله تبریزیان طراحه سوالایه کنکوراش هستن پس اون آزمونشم از بیخ و بن

بی فایده هست حالا 10000000 نفر شرکت کننده داشته باشه اگه فقط به تعداده شرکت کنندست

آدم بره دو میدانی بهتر از مدرسانه ha: در ضمن زیادم به آمارایه مدرسان شریف اعتماد نداشته

باشید چون کلا خیلی خالی بند و شارلاتان هستن به نظره من هر کی بره مدرسان فقط

پولشو ریخته دور

خدمتتون عرض کنم من 2 ماه رفتم مدرسان الان هم با رتبه 7 انتخاب اولم قبول شدم!

با این کنکوره آبکی که دانشگاه آزاد امسال گرفت نه شما نه مدرسان شریف هنره خاصی نکردید در ضمن یه نفر از اونهمه بنده خدایی که گوله مدرسان شریف و میخورن رتبه خوب بیاره دلیلی بر خوب بودنه موسسه نمیشه اون موسسه ای آمارش درسته که مثله اندیشه اساتید و کاروشگران از 150 تا دانشجوش تو کنکوره سراسری 110 تاشون قبول میشن لطف کن برایه اینکه پز بدی بقیه رو به اشتباه ننداز

parmina

پست توسط parmina » شنبه 3 بهمن 1388, 3:57 pm

قبول شدم. ولی اصلا خوشحال نیستم. دوست دارم هرچی موسسه هست و نیست و خراب کنم. همشون دنبال منافع خودشون هستن. من شیرافکن رفتم. به من گفت تو خنگی و باعث شد من تهران نزنم چون می خواست آمار قبولیش بالا بره. حالا با این ترازی که آوردم باید برم اطراف تهران. من که ازش راضی نیستم.به قول خودش من به هیچ کس نمی گم کجا بزنه. ولی با انرژی منفی که سر کلاس به بچه ها می داد خیلی کم انتخاب اولشون و تهران زدن.قبلا گفتم بازم می گم کارشناسی اصلا کاری نداره، بهترین کتاب و بخرید خودتون درس بخونید، پول به کتاب بدید ولی پول به این موسسه های دزد ندید.

bavi.hamid

پست توسط bavi.hamid » جمعه 12 شهریور 1389, 6:51 pm

من واسه آزاد 89 در موسسه ماهان ثبت نام کردم کتاباش نسبتا خوب بود مخصوصا عمومی اما مهمتر اینکه کلاساش واقعا عالیه استاد هم آقای مومن زاده است واقعا عالی درس میده قصده تبلیغ ندارم فقط چیزی که دارم رو می گم دوستانه اهوازی هم واسه شناخت ایشون می تونن یه روز بیان سر کلاس و اینکه یک روز در هفته واسه تدریس ++C به تهران تو موسسه مدرسان شریف میره!!
اما مهمتر اینکه میخوام لاهیجان در بیام! bil:

قفل شده

بازگشت به “موسسات آموزشی و کلاسهای کنکور”