ثبت نام دوره های پودمانی (بدون آزمون) دانشگاه علمی کاربردی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: یه جایی زیر این اسمون آبی(البته شب ها زیر آسمون مشکی)
تماس:

Re: ثبت نام دوره های پودمانی (بدون آزمون) دانشگاه علمی کاربر

پست توسط mojtaba4270 » پنج‌شنبه 11 شهریور 1389, 10:21 am

fatemi نوشته شده:
mojtaba4270 نوشته شده:حالا معدل 15 یا 16 خوبه؟
اصلا با این معدل میتونم شهر های بزرگ مثل شیراز یا اصفهان قبول بشم؟یا باید فکر شهر های کوچیک باشم.

موفق باشی.
حالا شما چه رشته ای هستی؟
سال گذشته یکی از دوستای من با معدل 14 در شیراز نرم افزار کامپیوتر و سخت افزار و it رو زد که هیچ کدوم قبول نشد . بیشتر به فکر شهرهای کوچیک باش
من رشته مکانیک هستم.
آرامتر سکوت کن
صدای بی تفاوتی هایت آزارم میدهد . . .

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 11 شهریور 1389, 12:49 pm

من رشته مکانیک هستم.
سلام
رشته مکانیک هم خیلی سخته ، با معدل 14 - 15 بعید میدونم مراکز استان قبول شی ، شهرهای دیگه رو بزن

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » پنج‌شنبه 11 شهریور 1389, 1:43 pm

fatemi نوشته شده:
من رشته مکانیک هستم.
سلام
رشته مکانیک هم خیلی سخته ، با معدل 14 - 15 بعید میدونم مراکز استان قبول شی ، شهرهای دیگه رو بزن
البته رشته مکانیک ماشین آلات کشاورزی هستما.
بعدش من شنیدم برای پودمانی علمی کاربردی اگه دانشگاه قبول بشی معافیت تحصیلی شاملمون نمیشه. khk:
میدونی جریانش چیه؟ :?:
آرامتر سکوت کن

imanlavasani
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط imanlavasani » پنج‌شنبه 11 شهریور 1389, 7:13 pm

سلام
من معدلم بالای 18 هست yes:
رشتم هم نقشه کشی معماری
تهران قبول میشم ؟
تدریسش خوبه ؟ درست حسابی درس میدن یا نه ؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 11 شهریور 1389, 8:30 pm

البته رشته مکانیک ماشین آلات کشاورزی هستما.
بعدش من شنیدم برای پودمانی علمی کاربردی اگه دانشگاه قبول بشی معافیت تحصیلی شاملمون نمیشه.
میدونی جریانش چیه؟
سلام
اگر یک بار پست اول من رو خونده بودی . اینقدر نیاز نبود سئوال بپرسی . طبق بند3 شما برای ورود به دانشگاه باید کارت پایان خدمت یا کارت معافیت داشته باشید . و دانشگاه پودمانی علمی کاربردی معافیت تحصیلی نمیده .
من معدلم بالای 18 هست
رشتم هم نقشه کشی معماری
تهران قبول میشم ؟
تدریسش خوبه ؟ درست حسابی درس میدن یا نه ؟
احتمال بسیار بالا یکی از مراکز استان رو قبولید البته اگه کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشید .
در کل دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه معتبری هست . میتونید خودتون به دانشگاه مربوطه شهرتون مراجعه کنید و سطح علمی دانشگاه رو از دانشجوهای دیگه بپرسید . در ضمن توی انجمن های مختلف هم در موردش صحبت زیاد شده فقط سرچ کنید .

imanlavasani
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط imanlavasani » پنج‌شنبه 11 شهریور 1389, 11:22 pm

سلام من شنیدم که اصلا کلاس برگذار نمیشه درسته ؟ باید خودمون بخونیم آیا کلاس داره ؟

Amirz_007
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Amirz_007 » جمعه 12 شهریور 1389, 1:14 am

سلام شرمنده ها من متولد 72 هستم تازه امسال دیپلم گرفتم یعنی نمیتونم شرکت کنم؟ بعدشم من 3تا درس 2واحدی ادبیات 2 که قبول شدم 12 شدم تاریخ معاصر ایران هم 8.5 شده بودم تک ماده زدم کاروزی بودش قبول شدم. همه اینا که قبول نشده بودم معدل کل 14.11 بودش من کامپیوتر گرایش طراحی صفحات وب البته کاردانش میخونم که به امید خدا امسال تموم کردمش.
ار کسانی که از من متنفرند سپاس آنها مرا قویتر می کنند.

از کسانی که مرا دوست دارند ممنونم آنان قلب مرا بزرگتر می کنند.

از کسانی که مرا ترک می کنند متشکرم آنان به من می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست.

از کسانی که با من می مانند سپاسگذارم آنان به من معنای دوست داشتن واقعی را نشان می دهند.

niyosha
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط niyosha » جمعه 12 شهریور 1389, 2:52 am

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان
دوستان از لحاظ مدرك خيالتون راحت باشه.مدركش هيچ كم و كسري نداره و آخرش توسط وزارت علوم تاييد ميشه، مانند تمام مدارك دانشگاه ها.
در ضمن درسته بدون كنكور وآزمون بر اساس شرط معدل وارد دانشگاه مي شويد ،اما در پايان همان كنكوري را كه بايد در اول از شما گرفته ميشد را در پايان مي گيرند ،به نظر من كه خيلي خوبه براي كسي كه دوست نداره به هيچ عنوان پشت كنكور بمونه ،و ديگر اينكه شما در حين تحصيل در اين دانشگاه بعد از به پايان رساندن تمام دروس ، معرفي مي شويد براي آزمون، كه از بين درسهايي كه خوانديد از شما امتحان گرفته مي شود كه همانند تمام كنكورهاست.
پس با اعتماد به نفس و بدون اينكه بگوييد مدركش ارزش داره ،چه فايده اي داره آخرش امتحانه ،وارد اين دانشگاه بشيد بعدش مي بينيد كه تا خودتان تجربه نكنيد متوجه نمي شويد خوبه يا نه.
اگر نظر بنده رو بخواهيد ، اگر حوصله درس خواندن براي كنكور را نداريد اين بهترين گزينه است چون با درس خواندن مغز شما آماده امتحان پاياني مي شود كه نامش امتحان جامع است و هيچ ترسي هم ندارد.خيلي از دوستان بنده نيز با اينكه بچه هاي فعالي بودند به خاطر اينكه وقتشان تلف نشه و پشت كنكور نمانند وارد اين دانشگاه شدند والان از من هم جلوتر هستند فكر كنم سال ديگر براي ارشد بخواهند امتحان دهند.

در ضمن اين را هم ياد آور شوم كه مانند تمام دانشگاهها كلاس برگزار مي شود ،غير حضوري نيست كه كلاس نداشته باشد تماما كلاسها حضوري برگزار مي شود و از لحاظ علمي مي تونم بگم اگر رشته كامپيوتر مي خواهيد ،دانشگاه علمي كاربردي داده پردازي و صنايع و معادن د رتهران سطح علمي خيلي بالايي دارند،البته دانشگاههاي ديگر هم هستند كه بنده با آنها آشنايي ندارم ولي در كل همانند دانشگاههاي غير انتفاعي است . و جاي هيچ گونه نگراني نيست.
اميدوارم مفيد واقع شده باشه.
موفق باشيد
در پناه حق yes: ktb:
من تو را دوست دارم..
دیگری تو را دوست دارد..
دیگری دیگری را دوست دارد..
و این چنین است که ما تنهاییم..

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 12 شهریور 1389, 4:52 am

سلام من شنیدم که اصلا کلاس برگذار نمیشه درسته ؟ باید خودمون بخونیم آیا کلاس داره ؟
سلام عزیز
برای تمامی دروس کلاس برگزار میشه ، دانشگاه علمی کاربردی با یک دانشگاه روزانه هیچ تفاوتی نداره
سلام شرمنده ها من متولد 72 هستم تازه امسال دیپلم گرفتم یعنی نمیتونم شرکت کنم؟ بعدشم من 3تا درس 2واحدی ادبیات 2 که قبول شدم 12 شدم تاریخ معاصر ایران هم 8.5 شده بودم تک ماده زدم کاروزی بودش قبول شدم. همه اینا که قبول نشده بودم معدل کل 14.11 بودش من کامپیوتر گرایش طراحی صفحات وب البته کاردانش میخونم که به امید خدا امسال تموم کردمش.
سلام عزیز
دوست عزیز شما دیپلمتون هیچ مشکلی نداره ، ولی متأسفانه شما اجازه شرکت ندارید . شرط ورود شما کارت پایان خدمت یا کارت معافیت هست .
آخرین ویرایش توسط fatemi در جمعه 12 شهریور 1389, 4:58 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 12 شهریور 1389, 4:55 am

niyosha نوشته شده:با عرض سلام خدمت تمامي دوستان
دوستان از لحاظ مدرك خيالتون راحت باشه.مدركش هيچ كم و كسري نداره و آخرش توسط وزارت علوم تاييد ميشه، مانند تمام مدارك دانشگاه ها.
در ضمن درسته بدون كنكور وآزمون بر اساس شرط معدل وارد دانشگاه مي شويد ،اما در پايان همان كنكوري را كه بايد در اول از شما گرفته ميشد را در پايان مي گيرند ،به نظر من كه خيلي خوبه براي كسي كه دوست نداره به هيچ عنوان پشت كنكور بمونه ،و ديگر اينكه شما در حين تحصيل در اين دانشگاه بعد از به پايان رساندن تمام دروس ، معرفي مي شويد براي آزمون، كه از بين درسهايي كه خوانديد از شما امتحان گرفته مي شود كه همانند تمام كنكورهاست.
پس با اعتماد به نفس و بدون اينكه بگوييد مدركش ارزش داره ،چه فايده اي داره آخرش امتحانه ،وارد اين دانشگاه بشيد بعدش مي بينيد كه تا خودتان تجربه نكنيد متوجه نمي شويد خوبه يا نه.
اگر نظر بنده رو بخواهيد ، اگر حوصله درس خواندن براي كنكور را نداريد اين بهترين گزينه است چون با درس خواندن مغز شما آماده امتحان پاياني مي شود كه نامش امتحان جامع است و هيچ ترسي هم ندارد.خيلي از دوستان بنده نيز با اينكه بچه هاي فعالي بودند به خاطر اينكه وقتشان تلف نشه و پشت كنكور نمانند وارد اين دانشگاه شدند والان از من هم جلوتر هستند فكر كنم سال ديگر براي ارشد بخواهند امتحان دهند.

در ضمن اين را هم ياد آور شوم كه مانند تمام دانشگاهها كلاس برگزار مي شود ،غير حضوري نيست كه كلاس نداشته باشد تماما كلاسها حضوري برگزار مي شود و از لحاظ علمي مي تونم بگم اگر رشته كامپيوتر مي خواهيد ،دانشگاه علمي كاربردي داده پردازي و صنايع و معادن د رتهران سطح علمي خيلي بالايي دارند،البته دانشگاههاي ديگر هم هستند كه بنده با آنها آشنايي ندارم ولي در كل همانند دانشگاههاي غير انتفاعي است . و جاي هيچ گونه نگراني نيست.
موفق باشيد
سلام
ممنون از وقتی که گذاشتید . توضیحات خیلی خوبی بود . :)

آواتار کاربر
mojtaba4270
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mojtaba4270 » جمعه 12 شهریور 1389, 10:59 am

niyosha نوشته شده:با عرض سلام خدمت تمامي دوستان

موفق باشيد
توضیحات شما کاملا صحیح. ولی فرقی که شما دخترا با ما پسرا دارین اینه که شما مشکل سربازی ندارین khk: khk:
آرامتر سکوت کن

r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط r e z a » جمعه 12 شهریور 1389, 2:07 pm

سلام !

حتماً بايد يكي از سه شرط نظام وظيفه رو داشته باشيم؟!

من متولد 71 هستم ، ميتونم براي نظام وظيفم اقدام كنم ؟
- كارت پايان خدمت.
2- كارت معافيت دايم كفالت يا پزشكي دايم و يا فرم كامپيوتري زمان صلح.

3- حكم كارگزيني و گواهي اشتغال به كار براي شاغلين نيروهاي مسلح كه گذراندن دوره نظام وظيفه براي آنان ضرورت ندارد.
* داوطلبان مرد بايد وضعيت نظام وظيفه خود را صرفاً با يكي از اعداد 1 تا 3 مشخص نموده و آن را در تقاضانامه ثبت¬نام درج نمايند.
amuz: :cry:

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 12 شهریور 1389, 4:29 pm

حتماً بايد يكي از سه شرط نظام وظيفه رو داشته باشيم؟!

من متولد 71 هستم ، ميتونم براي نظام وظيفم اقدام كنم ؟
سلام
بله ، حتما باید یکی از سه شرط نطام وظیفه رو داشته باشید .
منظورتون از اقدام برای نظام وظیفه چی هست ؟ اگه منظورتون اینه میخواین دفترچه اعزام به خدمت رو ارسال کنید و برین خدمت که هیچ مشکلی ندارین و میتونید اقدام کنید ولی اگه منظورتون اینه که با ارسال دفترچه اجازه ورود به دانشگاه پودمانی علمی کاربردی رو پیدا کنید باید بگم شما در حال حاضر اصلا نمیتونید وارد این دانشگاه بشید .

r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط r e z a » شنبه 13 شهریور 1389, 12:14 pm

سلام
بله ، حتما باید یکی از سه شرط نطام وظیفه رو داشته باشید .
منظورتون از اقدام برای نظام وظیفه چی هست ؟ اگه منظورتون اینه میخواین دفترچه اعزام به خدمت رو ارسال کنید و برین خدمت که هیچ مشکلی ندارین و میتونید اقدام کنید ولی اگه منظورتون اینه که با ارسال دفترچه اجازه ورود به دانشگاه پودمانی علمی کاربردی رو پیدا کنید باید بگم شما در حال حاضر اصلا نمیتونید وارد این دانشگاه بشید .
پس علمي و كاربردي براي كساني هست كه خدمت رو تموم يا معاف از خدمت هستن !‌؟
چقدر بد ! :(

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » شنبه 13 شهریور 1389, 1:56 pm

پس علمي و كاربردي براي كساني هست كه خدمت رو تموم يا معاف از خدمت هستن !‌؟
چقدر بد !
دوست عزیز دوره های پودمانی فقط اینجوریه . دوره های کاردانی و کارشناسی نیازی به کارت پایان خدمت نیست . ثبت نام این دوره ها معمولا توی دی ماه یا بهمن ماه هست .
موفق باشی

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”