اونایی که کنکور کامپیوتر 93شرکت میکنن بیان اینجا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
reza ahmadi

اونایی که کنکور کامپیوتر 93شرکت میکنن بیان اینجا

پست توسط reza ahmadi » جمعه 5 اردیبهشت 1393, 4:13 pm

سلام دوستان
من رضا احمدی اشنالله امسال کنکور دارم در رشته کامپیوتر از شما و همه افرادی ک این مرحله سخت رو رد کردن به ما هم کمک کنن ن تنها من بله همه دوستان ک کنکور دارن واقعا بدون تجربه دیگران سخته ر چی که اطلاعات دایرد یا تجربه د راختیار ما بزارید تا انشالله ما هم بتونم به خوبی این مراحل از زندگی رو رد کنیم

reza ahmadi

Re: اونایی که کنکور کامپیوتر 93شرکت میکنن بیان اینجا

پست توسط reza ahmadi » جمعه 5 اردیبهشت 1393, 4:17 pm

اقایون من پارسال با یکی کلاس داشتم به من پیشنهاد کرد کتاب نکته به نکته مهندس علی یگانه رو بخونم منم خریداری کردم و دیدم همش اون نکته هایی ست که در کتاب های ما وجود داره کسایی که ازین کتاب تجربه دارن لطفا به ما هم که در تلاشیم کمک کنن ممنون

farzad20

پست توسط farzad20 » شنبه 13 اردیبهشت 1393, 12:49 pm

reza ahmadi نوشته شده:اقایون من پارسال با یکی کلاس داشتم به من پیشنهاد کرد کتاب نکته به نکته مهندس علی یگانه رو بخونم منم خریداری کردم و دیدم همش اون نکته هایی ست که در کتاب های ما وجود داره کسایی که ازین کتاب تجربه دارن لطفا به ما هم که در تلاشیم کمک کنن ممنون
البته فقط همون خلاصه شده کتابه(کپی پیست کرده).
برای قبول شدن خوبه اما برای رتبه زیر 300 نه(یعنی قبولی در بهترین دانشکده های فنی)، بعضی از نکته های مهم رو جا انداخته.
در کل برای صرفه جویی در وقت خوبه.
کتاب دیگه ای برای کامپیوتر پیدا نکردم، فک میکنم فقط قلم چی داشته باشه

آواتار کاربر
e.g_band
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط e.g_band » یک‌شنبه 14 اردیبهشت 1393, 10:48 pm

دوستان من در دانشگاه شمسی پور تحصیل می کنم و به زودی میام اینجا و کمکتون می کنم. bil:

فقط 2 تا نکته رو بگم:دانشگاه انتخابیتون حتما حتما و حتما در شهر خودتون باشه و اصلا از دانشگاه شمسی پور یه غول نسازید .کسی که از تبریز یا اصفهان میاد تهران برای شمسی پور داره اشتباه بزرگی رو انجام می ده.

نکته دیگه اینکه:درس هاتون رو همین الان یه جوری بخونید که برای کنکور فقط نیاز به مرور داشته باشید....برای مثال:من درس های شبکه و بانک اطلاعاتی طوری توی طول ترم خوندم که برای کنکور اصلا نخوندم اما درصد خیلی بالایی از اون ها رو جواب دادم .
کنکوری های 93 اگه کتاب با 40 درصد تخفیف می خواید حتما یه سری به لینک زیر بزنید.

viewtopic.php?f=3&t=14233

vahidjoon
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط vahidjoon » یک‌شنبه 21 اردیبهشت 1393, 3:04 am

دوستای گلم سلام

من دانشجوی دانشگاه فنی چمران رشت هستم . هر سوالی داشتید در خدمتتون هستم و هر شب ساعت 12 به هبعد میام اینجا و به همه سوالاتون جواب میدم
موفق باشید .....

hsdn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hsdn » سه‌شنبه 6 خرداد 1393, 9:46 am

من دانشجوی کاردانی کامپیوتردانشکده امام جعفرصادق استانه اشرفیه هستم هرسوالی بود درخدمتم
ورودی مهر92هم هستم به نظرمن فقط تست بزنید اصلا کتاب هارونخونیدمن که اصلا لای کتاب هاروبازنکردم فقط روی شانس قبول شدم رتبمم 4030شد

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”