فنی حفره ای!!!!!!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
mido
کاربر ساده
کاربر ساده

فنی حفره ای!!!!!!!!

پست توسط mido » دوشنبه 1 مهر 1392, 8:42 pm

با سلام خدمت دوستان. امروز رفتم دبیرستان که یعنی دیپلممو بگیرم برا ثبتنام دانشگاه با این جواب شوکه کننده که هنوز فنی حرفه ای اهواز جواب استعلام رو نفرستاده و نمیتونیم بت دیپلم بدیم به همین راحتی و با خون سردی جواب میدن .به مسئول گفتم بابا جون من یه سال زحمت کشیدم درس خوندم این همه منتظر شدم که آخرش هیچی.... خیلی عصابم خورده کمک کم دارم به رفتن دانشگاه نا امید میشم اینم بگم برج 1 من مدراکو برا استعلام فرستادم ولی......چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فنی حفره ای گـــ...... سر سبد سازمان های nar
از دوستان اگه کسی با همچین مشکلی برخورد کرده از قبل و راه حل میدونه لطفا کمک کنه
خیلی اشتباه کردم اومد فنی ثبتنام کردم با همون مدرک دیپلم تجربی ادامه میدادم خیلی بهتر بود
آخه کجای دنیا اون سازمان خودشون امتحان میگیرن خودشون هم تصحیح میکنن مدرک خودشون صادر میکنن تو سیستم کامپیوتر دبیرستان هم ثبت میکنن ولی باید دوباره مهارت ها رو بفرستی استعلام جای سوال و استفهام بر قوانین این سازمان هستش.. من نمیدونم اون کسی که این اساس نامه و عملکرد تصویب کرده چقدر زحمت کشیده به مغزش فشار اورده. ger متأسفم برا خودم که وقتی نمراتمو تو سیستم دبیرستان دیدم کمترین نمره 16.5 بود خیلی بهم ریختم...

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: فنی حفره ای!!!!!!!!

پست توسط lalaya » سه‌شنبه 2 مهر 1392, 9:28 pm

زود تند سریع از گواهینامه هات یه کپی دیگه بگیر ببر هنرستانت بگو درخواست استعلام مدارکت رو ضمیمه کنن بهش و بدن بهت تا بجای پست کردن خودت ببری تحویلشون بدی. بعد میفرستنت اداره آموزش و پرورش شهرتون تا از دبیرخونه و رئیس اداره مهر و امضا بگیری و بعد گواهینامه و درخواست استعلامت رو میذارن تو یه پاکت نامه و میدن بهت تا دستی ببیریش برای تایید. آدرس اداره کل فنی و حرفه ای استانتون رو باید از اداره آموزش و پرورش بگیری و بری مرکز استان. نامه رو تحویل بدی به متصدی این کار و تاکید کنی که فوری بهشون نیاز داری. وظیفه دارن تو کمتر از 2 هفته(مال من یک هفته ای اومد تاییدش) تاییدش کنن و جوابش رو به اداره آموزش و پرورش استانتون پست کنن. بعد تایید استعلام ظرف 2 ساعت میتونی مدرک دیپلم موقت بگیری! اگه آشنایی تو آموزش و پرورش یا فنی و حرفه ای داری حتما برای تسریع کارت از واسطه شدنشون کمک بگیر. ناامید نباش فقط پیگیر باش. موفق باشی.

Just SMILE..it WORKS :)

mido
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mido » چهارشنبه 3 مهر 1392, 1:56 pm

با تشکر از راهنماییتون ...با توکل بخدا میرم پیگیر میشم .ولی اگه بعد از 2 هفته جواب استعلام بیاد دانشگاه تا اون موقع قبول میکنه منو ثبتنام کنه؟

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 3 مهر 1392, 7:09 pm

باید زودتر برای اینکار اقدام میکردین. امیدوارم جواب استعلامتون زودتر بیاد چون همون روز که همه ثبت نام میکنن باید به همراه همه مدارک به دانشگاه قبولی برای ثبت نام برید مگراینکه قبولی تون برای نیمسال دوم باشه! البته بند پ میگه که اگه آشنایی تو دانشگاه قبولی داشته باشین، احتمالش هست که قبولیتون رو به نوبت دوم انتقال بدن. یکی از همکلاسی های من همچین شرایطی داشت و براش چنین ترفندی زدند ولی بهرحال این کار غیر قانونی و در حالت عادی غیر قابل اجراست.

Just SMILE..it WORKS :)

mido
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mido » چهارشنبه 3 مهر 1392, 9:05 pm

خوشبختانه 6 مهارت جواب استعلام اونا اومده ولی خیلی عجیبه که مهارت کاربر رایانه که تاریخ ارسالش 91/1/30 هنوز جوابش نیومده من که احتمال میدم هوز تو دبیرستان مونده چون متصدی تو دفترت ثبت دببیرخونه گشت اسم منو پیدا نکرد شنبه دوباره میرم آموزش پرورش بعد اهواز بلکه فرجی شه ولی الان امیدوارتر شدم.
اینم بگم امروز نتیجه رو دیدم اروندان خرمشهر قبول شدم ولی نمیدونم این کارنامه هار و کی میدن؟

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”