زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 92 و مشاهده کارنا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 92 و مشاهده کارنا

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 20 شهریور 1392, 9:18 am

سلام بر همه ی دوستان کنکوری 92
یه صفحه رو دیدم که زمان اعلام نتایج رو نوشته
این هم لینکش
http://www.qazvin.us/news-20520.html
همونطور که خوندید ، انتشار این خبر در تاریخ 19 شهریور بوده و گفته یه هفته دیگه یعنی همون 26 و27 میاد
ولی به نظرم این طور نمیشه
براساس تجربیات قبل این رو میگم
مثلا همین کنکور 91 ، 3 شهریور برگزار شد ======= 5 مهرماه نتایج اولیه
کنکور 90 هم ، 25 مرداد ==============3 مهر ماه نتایج اولیه
البته اصل کار ، که باید اعلام نتایج کنه ، همین سازمان سنجش هستش
من یه خبر اتفاقی توی یه سایت پیدا کردم
گفتم بزارم بد نباشه
نظر دوستان چیه در مورد نتایج اولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق و پایدار باشید goll
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
nasim1
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 92 و مشاهده ک

پست توسط nasim1 » چهارشنبه 20 شهریور 1392, 11:11 am

khk: منم فک میکنم مهر بیاد fekr
همه دنیا در حکم یه دوربین عکاسی است، لطفالبخند بزنید !!

Kardani 92

پست توسط Kardani 92 » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 7:14 am

نامردا برای کنکور سراسری چند هفته قبل از اعلام نتایج کلی تبلیغ میکنند که 21 نتیجه میاد و دقیقا همون زمان هم نتایجشون میاد و شاید 1 ساعت هم تاخیر نداشته باشه ولی برای ما هیچ خبری نمیدهند و زمانی هم که خودشون اعلام میکنند سرکاریه و با کلی تاخیر منتشر میشه؟! nar:
البته من شنیده بودم که برای کنکور 91 نتایج اولیه 3 مهر اومد و نتایج نهایی 5 یعنی دقیقا یک ماه بعد از کنکور.
امیدوارم حداقل امسال مثل ادم 25 یا حداکثر دو روز بعد یا حداقل تا اخر شهریور بیاد!

mohammadkral13

پست توسط mohammadkral13 » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 11:12 am

سلام من سوم کامپیوتر هستم میشه بگین نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای کی میاد khk:

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 3:04 pm

سلام محمد خان
ممنون بابت خبرتون goll
من همین الان زنگ زدم سازمان سنجش و ازشون پرسیدم که نتایج کی میاد ؟
در جواب بهم گفتن که آخرای شهریور یعنی هفته بعد نتایج میاد
ازشون پرسیدم که ممکن هست که نتایج مهر ماه اعلام بشه ؟ در جواب گفت خیر
ولی امیدوارم مثل سال پیش نشه !!! امیدوارم !

Kardani 92

پست توسط Kardani 92 » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 5:10 pm

ولی این21 روز یه ور و این چند روز باقی مانده تا اعلام نتایج یه ور دیگه!
همه از ادم میپرسند که نتیجه چی شد خیلی ادم دل شوره داره!
واقعا این چند روز تا اعلام نتایج سخت میگذره مخصوصا که مثل ادم نمیگن که چه روزی اعلام میکنند؟!

hamedpmc
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedpmc » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 5:15 pm

احتمالاً تا آخر هفته بعد نتیجه ها میاد دیگه

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 6:29 pm

sadegh-king نوشته شده:سلام محمد خان
ممنون بابت خبرتون goll
من همین الان زنگ زدم سازمان سنجش و ازشون پرسیدم که نتایج کی میاد ؟
در جواب بهم گفتن که آخرای شهریور یعنی هفته بعد نتایج میاد
ازشون پرسیدم که ممکن هست که نتایج مهر ماه اعلام بشه ؟ در جواب گفت خیر
ولی امیدوارم مثل سال پیش نشه !!! امیدوارم !
سلام دادش صادق عزیز و با آرزوی موفقیت شما
هر ساله ، همین رو میگن بعد از اون تاریخی که سنجش بهتون اعلام کرده ، نگاه می کنید هنوز خبری از اعلام نتایج نیست ، بعدش مثلا شما زنگ میزنی همون کارمند سازمان سنجش میگه به یه مشکل برخوردیم ha: ha: ha: ha: ، هفته اول مهرماه انشالله میاد نتایج
منم مثله شما امیدوارم زود نتایج بیاد که بالاخره هم دوستان انجمن کاردانی پیوسته و هم پسر عمویم از بلاتکلیفی در بیاید
موفق و پایدار باشید goll goll
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

Yas_kh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Yas_kh » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 8:05 pm

بچه ها منم امیدوارم اینطور که گفتن باشه ولی خوب هیچ حسابی سر این سازمان سنجش نمیشه کشید دیگه از این بلاتکلیفی خسته شدیم والا gsg

Kardani 92

پست توسط Kardani 92 » پنج‌شنبه 21 شهریور 1392, 10:16 pm

ما که انتظار نداریم که نتایج رو حالا زودتر از یک ماه منتشر کنند(که البته با توجه به تعداد شرکت کننده ی کم میشود) ولی انصافا توی صفحه اول سنجش رو نگاه که میکنه ادم از همه ی ازمون های سازمان سنجش خبر نوشته شده الا فنی ها!

hodare

پست توسط hodare » جمعه 22 شهریور 1392, 6:29 am

نمی دانم از کجا شروع کنیم؟! یا بهتر بگم ، پیش چه کسی این اعتراض و دل گیری خودمان را بکنیم ! حرف من، حرف همه بچه های فنی و حرفه ای است، بچه هایی که آیندشون دست خودشون نیست .
برای اینکه بهتر با دلگیری ما آشنا بشید بهتره یک اشاره کنم به خاطره یکی از دوستام، که گفت «هنگام ثبت نام در دبیرستان بودم و انتخاب رشته ریاضی، که همزمان به من دانش آموز دیگری در حال بحث با مدیر آموزشگاه بود، دانش آموز از شرایط تحصیلی مناسبی برخودار نبود اما خواهان حضور در رشته ریاضی بود به همراه ولی خود ولی شرایط آموزشگاه این اجازه رو نمی داد که مشاور مدرسه از راه رسید و گفت برای تو بهتراست با توجه به نمراتت یک رشته فنی یا حرفه ای را انتخاب کنی! خب دوست من هنگام شنیدن این حرف و من هنگام شنیدن این توضیحات از دوستم دچار تعجب و حیرت فراوان شدیم و بعد از پاسخ دانش آموز که فرمود “اونجا برای تنبل هاست” دیگه به حدی تعجب کردیم که فکر کنم شاخ در سرمان ظاهر شد !
بله این داستان ماست “فنی ها” و “حرفه ای” ها دو شاخه از رشته های تحصیلی که همیشه با هم اطلاق می شوند که باید بگویم فنی به رشته هایی نظیر برق ، الکترونیک ، عمران و… اشاره دارد که بیشتر نیاز به فعالیت دست دارد و حرفه ای به رشته هایی نظیر کامپیوتر، گرافیک ، حسابداری و… اشاره دارد که بیشتر نیاز به فعالیت ذهن دارد.
خب این گوشه ای از بازی با فنی و حرفه ای هاست که در هر نقطه که به در بسته می خورند می گویند راهی فنی و حرفه ای بشوید. اما همین جا میتونم واستون قسم بخورم که فعالیت ذهنی و دغدغه هایی که فنی و حرفه ای ها دارند به مراتب بیشتر و سخت تر از رشته های نظری مانند علوم تجربی و ریاضی است.
از اشکالات فاحش کتب درسی، نبود یک مرجع پاسخگو، نبود مشاور متخصص و اختصاص ندادن صدا و سیما به فنی و حرفه ای ها تا برگزاری نا منظم کنکور و اعلام نتایج آن بغضی است که در گلوی دانش آموزان فنی و حرفه ای باقی مانده و هست .
چند سال پیش یکی از مدیران ارشد در وزارت علوم عنوان کرده بود که دانش آموزان شاخه های فنی و حرفه ایی و کاردانش فقط برای ورود به بازاد کار تربیت شده اند و این آموزشکده های فنی و حرفه ایی که ما برای ادامه تحصیل این قشر آماده کرده ایم، در واقع لطف ما به فنی هاست! سالها گذشت و آمار شرکت کننده گان کنکور کاردانی پیوسته به 700 هزار نفر و کارشناسی ناپیوسته به حدود 500 هزار نفر افزایش پیدا کرد ولی همچنان تمامی فکر و انرژی مسئولین ذکر شده فقط روی کنکور سراسری ( نظری ) بوده و هست.
اما بهتره بدونید 90% درصد کسایی که به رشته فنی و حرفه ای می آیند قصد دارن تحصیل کنند، دانش بیاموزند و این نکته رو از اما قبولی کارشناسی ارشد می توانید درک کنید که قبولی اکثریت دانش آموختگان فنی و حرفه ای بر دانش آموختگاه نظری غلبه می کند.
خب در اینجا ما کار نداریم کتب درسی ما پر اشتباه ترین کتب درسی در میان رشته های مختلف است البته این اشتباه نه اشتباه چاپی است نه اندازه گیری اشتباه ذهنی ناشی از بی توجهی جایی که اشاره می شود آسمان صورتی است (البته این یک شبه مثال برای درک حد اشتباهات است).
کنکوری که ما می دهیم نتیجه 12-13 سال تحصیل و هزینه کردن می باشد، واسه کسایی که نمی دونند بگم که کنکور ما بصورت سراسری و پیوسته برگزار می شوند و ما وارد دانشکده فنی و حرفه ای می شویم، ابتدا در هنگام ثبت نام اولویت های خودمون رو ثبت می کنیم. و سپس با یک تا دو ماه اختلاف نسبت به رشته های نظری کنکور خودمون رو می دهیم.کنکوری که همه 40 رشته آن در یک روز باید بشینند سر جلسه البته خوبیش اینه که در نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.
جدا از این بچه هایی که در رشته کاردانش درس میخوانند باید کتابهایی که دانش آموزان فنی و حرفه ای در طی دو سال تحصیلی خوانده را برای کنکور خود مطالعه کنند.آن هم همزمان با دروس تحصیلی خود برای امتحانات پایان سال و در مدت کوتاه کنکور این امر امکان ناپذیر است.
خب ما امسال کنکور دادیم فقط هم شب قبل کنکورمون اخبار حدود 5 ثانیه اعلام کرد که فردا کنکور کاردانی پیوسته برگزار می شود .
البته حرف من این ها چیزی نیست که باعث شد بغض ما بترکد یا مثلا هیچ برنامه ای در صدا و سیما به مشاوره ای نداد یا موقع انتخاب اولویت وقتی تازه در سن 16-17 سالگی متوجه می شدیم اولیویت چیست و باید چطور انتخاب کنیم کسی نبود مشاوره ای دهد و خودِ خودمان به تنهایی انتخاب اولیویت کردیم.
دلیل اینکه کنکور ما سوم شهریور برگزار شد همزمان شدن مرداد ماه با ماه مبارک رمضان بود. از نکات و حواشی کنکور رو بخواهم براتون تعریف کنم. هرکی هر زمان که دوست داشت از سر جلسه خارج می شد، ماشین حساب با اینکه برای تمام رشته ها آزاد بود در بعضی حوزه ها ممنوع بود. خب باز هم اینا مشکل اساسی ما نبود می تونستیم با دست محاسبات کنیم میتونیستیم با سر و صدا هم به سختی تمرکز کنیم.
اما…
در دفترچه ثبت نام، در اطلاعیه سازمان سنجش، در گفت گوی حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش، در دفترچه ثبت نام، در پاسخ های تلفنی و سیستم پاسخگوی سازمان سنجش اعلام شد نتایج کنکور کاردانی پیوسته دهه آخر شهریور اعلام می شود البته آقای توکلی هم اعلام کرد بطور دقیق 28 تا 30 شهریور ماه اعلام می شود.
دهه آخر شهریور شد، شهریور دیگه داشت تموم می شد و همچنان پاسخ همان دهه آخر شهریور بود تا اینکه امروز صبح 28 تمام دانش آموزان فنی و حرفه ای که منتظر اعلام نتایج بودند با نا امیدی متوجه شدند نتایج سوم مهر ماه می آید.
بله، وقتی زنگ زدیم گفتند سوم مهر ماه نتایج شما می آید، اعلام کردم که مگر قرار نبود دهه آخر شهریور اعلام بکنیم؟ فرمودند که بله، ولی به یک تاخیر برخوردیم! گفتم اگر ما رشته نظری بودیم هم این اتفاق می افتاد ؟ شخص پاسخگو گفت حالا شده! شما ببخشید. من که گفتم خدانگهدار .
+یکی دیگر از دانش اموزان نیز که وقتی تماس گرفت به او اعلام کردند همینه نمیشه کاریش کرد باید صبر کنی ولی اخه صبر هم حدی داره این همه تبعیض بس نیست …
اما خب این حقه ما هستش؟چرا تبعیض قائل می شوند؟ چرا با آینده ما بازی می شود؟ چرا هیچ سازمان و ارگانی پاسخگوی ما نیست؟
این بعض مایه، بازی گرفته می شویم!
آینده ما، آینده ایران و چرخ پیشرفت ایران در حال پیشرفت نیست! حداقل با این بی توجهی ها به جایی نمی رسیم که هیچ ! افت هم خواهیم داشت! در چند سال آینده نشانه این ظلم و بی توجهی دیده خواهد شد. مطمئن باشید ایران عزیز از آن کشور آرمانی و موفق دور خواهد شد.
چرا که چرخ کشور به دست نیروی کار و اقتصاد کشور پیش میرود و نیروی فنی و حرفه ای کشور نیز جزء مهمی از تشکیل این بازار است .
• رو نوشت، سازمان سنجش، آموزش و پرورش، سازمان فنی و حرفه ای، وزارت علوم، و…

با تشکر از آقای مهدی دستمرد

منبع: damavandsoft.com/vb

9861763895

پست توسط 9861763895 » جمعه 22 شهریور 1392, 9:58 pm

سلام راست میگید اعلام نتایج هفته اینده میاد
eqbal

mohammadkral13

پست توسط mohammadkral13 » شنبه 23 شهریور 1392, 10:25 am

goll ممنون که خبردارم کردین

hosseinha

پست توسط hosseinha » یک‌شنبه 24 شهریور 1392, 9:39 am

لعنت بهشون.دوباره زمانو تغییر دادن gsg

» اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی نظام‌ جدید فنی‌و‌حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی هفته اول مهر

فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام‌ جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی سال 92 در هفته اول مهرماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بر اساس برنامه زمانی تعیین شده، فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام‌ جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی سال 92 در هفته اول مهرماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. بنابراین گزارش، این آزمون با ظرفیت پذیرش دانشجوی 194 هزار و 236 نفر در 41 کد رشته امتحانی در روز جمعه 25 مرداد ماه در 143 شهرستان مختلف برگزار شد.
پذیرفته شدگان نهایی آزمون مذکور ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت قرار داده می‌شود با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به روز رسانی : یکشنبه ۲۴ شهریور
منبع :آرشیو اخبار سنجش3

آواتار کاربر
nasim1
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط nasim1 » یک‌شنبه 24 شهریور 1392, 11:13 am

hosseinha نوشته شده:لعنت بهشون.دوباره زمانو تغییر دادن gsg

» اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی نظام‌ جدید فنی‌و‌حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی هفته اول مهر

فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام‌ جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی سال 92 در هفته اول مهرماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بر اساس برنامه زمانی تعیین شده، فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام‌ جدید دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای و موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی سال 92 در هفته اول مهرماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد. بنابراین گزارش، این آزمون با ظرفیت پذیرش دانشجوی 194 هزار و 236 نفر در 41 کد رشته امتحانی در روز جمعه 25 مرداد ماه در 143 شهرستان مختلف برگزار شد.
پذیرفته شدگان نهایی آزمون مذکور ضرورت دارد بر اساس برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی بر روی سایت قرار داده می‌شود با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به روز رسانی : یکشنبه ۲۴ شهریور
منبع :آرشیو اخبار سنجش3
nar دوباره باروحیه ما بازی کردن bale خععلی کچلن ha:
همه دنیا در حکم یه دوربین عکاسی است، لطفالبخند بزنید !!

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”