یه سوال درباره ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
bita68
کاربر ساده
کاربر ساده

یه سوال درباره ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

پست توسط bita68 » یک‌شنبه 3 شهریور 1392, 7:14 pm

من یه سوال دارم من برای علمی کاربردی کاردانی ثبت نام کردم ولی توی تاییده ی انتخاب رشته اسم کد اومده ودرسته ولی اسم رشته ی انتخابی نیامده به جاش اسم مرکز علمی کاربردی مورد نظر اومده نمیدونم کاردانی این جوریه یا باید میامده ؟ در ضمن به عنوان شاغل ثبت نام کردم ؟ چه کار کنم؟

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

Re: یه سوال درباره ثبت نام کاردانی علمی کاربردی

پست توسط mahmod » یک‌شنبه 3 شهریور 1392, 9:09 pm

bita68 نوشته شده:من یه سوال دارم من برای علمی کاربردی کاردانی ثبت نام کردم ولی توی تاییده ی انتخاب رشته اسم کد اومده ودرسته ولی اسم رشته ی انتخابی نیامده به جاش اسم مرکز علمی کاربردی مورد نظر اومده نمیدونم کاردانی این جوریه یا باید میامده ؟ در ضمن به عنوان شاغل ثبت نام کردم ؟ چه کار کنم؟
با سلام.شما کاملا درست ثبت نام کردید.سوال دوم اگر برادر شاغل مرتبط با همان و در انجایی که کار می کند و آن ارگان رشته مورد تقاضا باشد درسته ولی در غیر این صورت باید رشته ای انتخاب شودمه مربوط به مشاغل ازاد باشد.بیکاره.کارمند نیست.مثلا دانشگاه فولاد اهواز رشته ههایی که کارمندان انها در ان کار می کنند می پذیره.
موفق و موید باشید.
..................................................... امضا نداریم .....................................................

bita68
کاربر ساده
کاربر ساده

تشکراز جوابتون

پست توسط bita68 » یک‌شنبه 3 شهریور 1392, 11:00 pm

ممنونم از اینکه سوالم رو جواب دادی آره برادرمن شاغله و اون دانشگاه تعریفش ازشاغل کاملا مطابق با شغل برادرم هست پس دیگه خیالم راحت شد البته عصرهم رفتم باز پرسیدم ولی باز ازت ممنونم که جوابو برام نوشتی به امید دیدار bale

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”