***سوالات و مباحث مربوط به ثبت نام در کنکور کاردانی پیوسته 9

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

hasan_00x

***سوالات و مباحث مربوط به ثبت نام در کنکور کاردانی پیوسته 9

پست توسط hasan_00x » پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1392, 1:38 pm

سلام.
همونطور که میدونید ثبت نام برای کنکور کاردانی پیوسته سال 92 از امروز یعنی 19/2/92 شروع میشه و تا 26/2/92 ادامه خواهد داشت.
کسانی که تو پروسه ی ثبت نام براشون سوال یا مساله ای پیش اومده,اون سوال رو تو این تاپیک مطرح کنن و کسانی که اطلاعات کاملتری دارند یا سابقه ی ثبت نام رو دارن لطف کنن و جواب بدن.ممنون. goll
اولین سوال رو خودم میپرسم:
آیا امسال معدل دیپلم تو کنکور تاثیر داره یا نه؟توی دفترچه که چیزی درموردش ننوشته ولی چند روز پیش رئیس سازمان سنجش میگفت که از امسال 25 درصد تاثیر داره.درسته؟یا نه فقط برای رشته های نظریه؟

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: ***سوالات و مباحث مربوط به ثبت نام در کنکور کاردانی پیوس

پست توسط sadegh-king » پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1392, 1:53 pm

سلام
تا اونجایی که من میدونم معدل در کنکور فنی و حرفه ای تاثیری نداره !
معدل فقط در کنکور های نظری تاثیر داره !

آواتار کاربر
afshin.m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afshin.m2 » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 12:44 pm

سلام به تموم بچه های کنکوری گل...!! من دومین ساله کنکورمه rooz ،امسال بجز رشته نرم افزار رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات و سخت افزار هم به رشته های دانشگاه ها اضافه شده cuf: ، لطفا هرکی اطلاتی در مورد این رشته ها داره بگه من و بچه های دیگه استفاده کنیم bale ،کدوم بهتره؟؟؟ fekr fekr fekr

آواتار کاربر
arviiin

پست توسط arviiin » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 4:02 pm

آقا من متولد بهمن 72 هستم پارسال دیپلم گرفتم دانشگاه هم نرفتم ... فقط یه برگه معافیت تحصیلی گرفتم.
امسال بخوام شرکت کنم مشکلی ندارم ؟

hasan_00x

پست توسط hasan_00x » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 5:47 pm

afshin.m2 نوشته شده:سلام به تموم بچه های کنکوری گل...!! من دومین ساله کنکورمه rooz ،امسال بجز رشته نرم افزار رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات و سخت افزار هم به رشته های دانشگاه ها اضافه شده cuf: ، لطفا هرکی اطلاتی در مورد این رشته ها داره بگه من و بچه های دیگه استفاده کنیم bale ،کدوم بهتره؟؟؟ fekr fekr fekr
من خودم امسال اولین کنکورمه(و امیدوارم اخرینش هم باشه! dan )با توجه به رشته های موجود به نظرم همون رشته ی نرم افزار بهترین انتخاب باشه چون رشته ی پخته تریه و حسابی مبانیش تو کشور جا افتاده و اینکه تعداد دانشکده هایی هم که این رشته رو پوشش میدن,طیف زیادی رو شامل میشن.شاید یه نسبت 1-10 یا یه همچین چیزی باشه.البته این که کتاب ها و مباحثی که قراره تو این دوتا رشته تدریس بشه خودش یه موضوع دیگس که خب من ازش بی خبرم ولی فکر کنم امکان اینکه این دو رشته یا شاخه های دیگه ای از کامپیوتر رو بشه تو کارشناسی یا ارشد دنبالشون کرد وجود داره.
arviiin نوشته شده:آقا من متولد بهمن 72 هستم پارسال دیپلم گرفتم دانشگاه هم نرفتم ... فقط یه برگه معافیت تحصیلی گرفتم.
اگه از نظر نظام وظیفه مشکلی نداشته باشی که خب میتونی ثبت نام کنی.برای توضیحات بیشتر حتما دفترچه کنکور رو بخون.

آواتار کاربر
arviiin

پست توسط arviiin » جمعه 20 اردیبهشت 1392, 7:42 pm

arviiin نوشته شده:آقا من متولد بهمن 72 هستم پارسال دیپلم گرفتم دانشگاه هم نرفتم ... فقط یه برگه معافیت تحصیلی گرفتم.
اگه از نظر نظام وظیفه مشکلی نداشته باشی که خب میتونی ثبت نام کنی.برای توضیحات بیشتر حتما دفترچه کنکور رو بخون.[/quote]

مرسی از پاسخ ، شک من در زمینه نظام وظیفه هست ، باید برم پلیس +10 بپرسم

vahidjoon
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط vahidjoon » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 2:34 am

afshin.m2 نوشته شده:سلام به تموم بچه های کنکوری گل...!! من دومین ساله کنکورمه rooz ،امسال بجز رشته نرم افزار رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات و سخت افزار هم به رشته های دانشگاه ها اضافه شده cuf: ، لطفا هرکی اطلاتی در مورد این رشته ها داره بگه من و بچه های دیگه استفاده کنیم bale ،کدوم بهتره؟؟؟ fekr fekr fekr
از نظر من همون نرم افزار بهتره . چون واقعا به عمق مباحث کامپیوتر تو هر زمینه ای ( وب ، برنامه نویسی ، سخت افزار ، گرافیک ، مالتی مدیا و .....) رو پوشش میده . البته از بحثای سخت افزار و فناوری ارتباطات در دانشگاه زیاد اطلاعی ندارم ولی چون توی هنرستان هم بیشتر بحثا روی نرم افزار بود ، به نظرم تو همین نرم افزار بیشتر بتونیم موفق شیم
حتی دنباله ی این رشته تو دوره کارشناسی بحثای خیلی گشترده تری داره نسبت به بقیه و در کل کاربردی تره
بازم بگم اینا فقط نظر منه
شاید دوستای دیگه نظرای بهتری دارن
منتظر جواب اونا باشین

vahidjoon
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط vahidjoon » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 3:57 am

دوستان گلم
منم برای خودم یه سوال پیش اومد . الان که برای مثال دانشکده چمران رشت تو توضیحات یکیش مربوط به رشته سخت افزار گذاشته ، ینی ما اینو بزنیم یراست میریم واسه سخت افزار ؟؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه اینو نزنیم
حالا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه ، پس این دانشکده (همون چمران رشت) ورودی روزانه نوبت دوم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باز یه سوال دیگه ، این دانشگده های غیر انتفاعی چطوری هستن ؟؟؟؟؟؟ ینی ارزش داره داره اونهمه هم بخوایم شهریه بدیم ؟؟؟ یا همون شبانه رفتن بهتره ؟؟؟ حالا منظورم فقط از بابت شهریه نیست ، کلا به لحاظ سطح دانشگاهی؟؟؟؟
ببخشید زیاد سوال کردم
ولی ممنون میشم جواب همشو بدین

vahidjoon
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط vahidjoon » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 4:40 am

دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی کنید ، درسای تخصصی سال دوم کامپیوتر چاپ 90 که برای سال تحصیلی 90-91 هستش چه تغییراتی نسبت به سالای قبلی کرده؟؟
کتابای سال دوم من واسه فبل سال 90 هستش !!!! کتابای سال سوم که واسه 91-92 هستش تغییراتش چیاس نسبت به سالای قبل؟
طبق این گفته :

(لازم به ذكر است سؤال هاي مربوط به عناوين آزمون ، سال دوم از محتوي آموزشي كتاب هاي چاپ سال 1390 و سال سوم از محتو اي آموزشي كتاب هاي چاپ سال 1391 نظام سالي واحدي طراحي خواهد شد.)

چیکار باید بکنیم ؟ ینی تغییرات کتابا در چه حد بوده ؟

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » شنبه 21 اردیبهشت 1392, 10:15 am

vahidjoon نوشته شده:دوستان گلم
منم برای خودم یه سوال پیش اومد . الان که برای مثال دانشکده چمران رشت تو توضیحات یکیش مربوط به رشته سخت افزار گذاشته ، ینی ما اینو بزنیم یراست میریم واسه سخت افزار ؟؟؟؟؟
حالا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه سوال دیگه ، پس این دانشکده (همون چمران رشت) ورودی روزانه نوبت دوم نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باز یه سوال دیگه ، این دانشگده های غیر انتفاعی چطوری هستن ؟؟؟؟؟؟ ینی ارزش داره داره اونهمه هم بخوایم شهریه بدیم ؟؟؟ یا همون شبانه رفتن بهتره ؟؟؟ حالا منظورم فقط از بابت شهریه نیست ، کلا به لحاظ سطح دانشگاهی؟؟؟؟
ببخشید زیاد سوال کردم
سلام
1-اگه در کنار توضیحات دانشگاه مورد نظرتون نوشته باشه سخت افزار درصورت قبولی در اون دانشگاه ، شما در مقطع کاردانی فقط سخت افزار می خوانید!
دانشگاه هایی در توضیحات کنارشون هیچی ننوشتند ، یعنی نرم افزار هستند

2- دانشگاه شهید چمران رشت ، روزانه ، نیمه دوم نداره!!

3-غیر انتفایی هم یک جور دانشگاه هست که باید پول بدید و قبول شدن در آن بسیار آسان است و مدرک معتبری هم نداره و به راحتی هم مدرکتون رو می گیرید! کلا تو غیر انتفایی همه چیز رو آسان می گیرند ! به نظر من شبانه خیلی از غیر انتفایی بهتره !

vahidjoon
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط vahidjoon » یک‌شنبه 22 اردیبهشت 1392, 4:16 am

sadegh-king نوشته شده:
vahidjoon نوشته شده:دوستان گلم
حالا چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید زیاد سوال کردم
سلام
1-اگه در کنار توضیحات دانشگاه مورد نظرتون نوشته باشه سخت افزار درصورت قبولی در اون دانشگاه ، شما در مقطع کاردانی فقط سخت افزار می خوانید!
دانشگاه هایی در توضیحات کنارشون هیچی ننوشتند ، یعنی نرم افزار هستند

2- دانشگاه شهید چمران رشت ، روزانه ، نیمه دوم نداره!!

3-غیر انتفایی هم یک جور دانشگاه هست که باید پول بدید و قبول شدن در آن بسیار آسان است و مدرک معتبری هم نداره و به راحتی هم مدرکتون رو می گیرید! کلا تو غیر انتفایی همه چیز رو آسان می گیرند ! به نظر من شبانه خیلی از غیر انتفایی بهتره !

حالا یه سوال دیگه
اگه بخوایم همین مثلأ دانشگاه چمران رشت رو اول روزانه نرم افزار و بعد دومی رو روزانه سخت افزار بزنیم و با فرض اینکه به دومی قبول شیم ، آیا با هماهنگی همون دانشگاه ، این امکان وجود داره که با اولی جا به جا کنه ؟ ینی از سخت افزار ببرتمون به نرم افزار ؟

آواتار کاربر
hamid.1
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamid.1 » یک‌شنبه 22 اردیبهشت 1392, 9:12 am

سلام

دوستان من 2 سال پیش از هنرستان فرغ التحصیل شدم . الان هم دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم (رشته نرم افزار) ولی میخوام انصراف بدم و سراسری شرکت کنم.

حالا سوال من اینه : چون برای شرکت تو کنکور پیام نور مجبور شدم مدرک پیش دانشگاهی بگیرم (ریاضی)
با توجه به این چیزی که تو دفتر چه گفته ( عکسش رو هم ضمیمه کردم) من اجازه ثبت نام ندارم ؟؟!!!

فکر میکنم منظورش کسانی هستن که از ابتدا تو شاخه ی نظری درس خوندن، نه من که دیپلم فنی دارم ؛ درسته آیاا ؟؟؟؟ !!

تصویر

fekr fekr fekr
پیوست‌ها
nokte.jpg
دوستانی که شمسی پور قبول شدن بیان اینجا:
viewtopic.php?f=2&t=14117

hasan_00x

پست توسط hasan_00x » یک‌شنبه 22 اردیبهشت 1392, 1:41 pm

vahidjoon نوشته شده:دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی کنید ، درسای تخصصی سال دوم کامپیوتر چاپ 90 که برای سال تحصیلی 90-91 هستش چه تغییراتی نسبت به سالای قبلی کرده؟؟
کتابای سال دوم من واسه فبل سال 90 هستش !!!! کتابای سال سوم که واسه 91-92 هستش تغییراتش چیاس نسبت به سالای قبل؟
طبق این گفته :

(لازم به ذكر است سؤال هاي مربوط به عناوين آزمون ، سال دوم از محتوي آموزشي كتاب هاي چاپ سال 1390 و سال سوم از محتو اي آموزشي كتاب هاي چاپ سال 1391 نظام سالي واحدي طراحي خواهد شد.)

از بین کتاب های تخصصی فقط سخت افزار تغییر اساسی کرده که باید نسخه ی سال 91 رو بخری.بقیه ی درس ها هیچ تغییر خاصی نسبت به قبلشون نداشتن. bale

vahidjoon
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط vahidjoon » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 3:17 am

hamid.1 نوشته شده:سلام

دوستان من 2 سال پیش از هنرستان فرغ التحصیل شدم . الان هم دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم (رشته نرم افزار) ولی میخوام انصراف بدم و سراسری شرکت کنم.

حالا سوال من اینه : چون برای شرکت تو کنکور پیام نور مجبور شدم مدرک پیش دانشگاهی بگیرم (ریاضی)
با توجه به این چیزی که تو دفتر چه گفته ( عکسش رو هم ضمیمه کردم) من اجازه ثبت نام ندارم ؟؟!!!

فکر میکنم منظورش کسانی هستن که از ابتدا تو شاخه ی نظری درس خوندن، نه من که دیپلم فنی دارم ؛ درسته آیاا ؟؟؟؟ !!

تصویر

fekr fekr fekr

به نظر من اینجا گفته " افراد دارای گواهینامه پیش دانشگاهی هستن" خب شما هم که پی دانشگاهی داری چه بعدا گرفته باشی چه ادامه رشته های نظری باشه . میتونین از خود دانشکده های فنی هم سوال کنین

آواتار کاربر
hamid.1
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamid.1 » دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 9:47 am

hasan_00x نوشته شده:
vahidjoon نوشته شده:دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی کنید ، درسای تخصصی سال دوم کامپیوتر چاپ 90 که برای سال تحصیلی 90-91 هستش چه تغییراتی نسبت به سالای قبلی کرده؟؟
طبق این گفته :

از بین کتاب های تخصصی فقط سخت افزار تغییر اساسی کرده که باید نسخه ی سال 91 رو بخری.بقیه ی درس ها هیچ تغییر خاصی نسبت به قبلشون نداشتن. bale

کتابهای سال سوم به جز سخت افزار که تغییرات اساسی داشته . شبکه های کامپیوتری و بانک اطلاعاتی هم عوض شده، پس باید چاپ جدید یا 91-92 رو برای سال سوم تهیه کنید bale
دوستانی که شمسی پور قبول شدن بیان اینجا:
viewtopic.php?f=2&t=14117

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”