سوال در مورد ورود به دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
Ali.Hami
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

سوال در مورد ورود به دانشگاه آزاد

پست توسط Ali.Hami » یک‌شنبه 7 آبان 1391, 1:42 pm

با سلام

من بازم انگاری به مشکل بر خوردم . دانشگاه سراسری و آزاد کامپیوتر قبول شدم. اما نه دیپلم فنی و حرفه ای ، کارودانش دارم نه متوسطه. البته چند تا درس از متوسطه مونده که دارم میخونم تا دی بگیرم دیپلمشو و از پارسال هم دارم مهارت های کامپیوتر واسه کارودانش هم میگیرم که 2 دیپلمه بشم. من سما مشهد قبول شدم مهر رفتیم اونجا واحد آموزش گفتم تا بهمن دیپلم متوسطه (علوم تجربی) بیارم قبول هست واسه ورود به دانشگاه گفتن آره . بهمن دیپلم تجربی رو بیارید . بعد همون موقع هم جهت تکمیل ظرفیت در مقطع کاردانی دارندگان کلیه دیپلم های نظری-فنی و حرفه ای و کاردانش تعداد محدودی دانشجو بدون آزمون برای ترم اول می پذیره.

خلاصه گفتم که بهمن دیپلم نظری رو بیارم مورد نداره؟ گفت نه شما با آزمون قبول شدید جایگاه شما تا بهمن محفوظ هست بهمن باید شهریه ثابت رو پرداخت کنید..

تا دیشب که من تو سایت دانشگاه آزاد دیدم نوشته ثبت نام دانشجویان در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته برای ترم دوم

متنش هم به اینصورت بود

ثبت نام دوره کاردانی پيوسته بدون آزمون سال 1391

(ويژه دارندگان مدرك ديپلم دوره های فنی وحرفه ای، كاردانش و متوسطه نظام جديد و هنرستان نظام قديم)
ثبت نام دوره کاردانی ناپيوسته بدون آزمون سال 1391

(ويژه دارندگان ديپلم كامل نظام قديم و يا پيش دانشگاه نظام جديد متوسطه)

-------------------------
من یک لحظه شک کردم دیدم واسه کاردانی ناپیوسته چرا گواهی پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه. بعد زنگ زدم امروز به تهران روابط عمومی دانشگاه آزاد ماجرا رو گفتم و گفتم که کنکور کاردانی پیوسته دادم و قبول شدم با واحد پذیرفته شده صحبت کردم که واسشون دیپلم تجربی رو ببرم بهمن ماه بعد داخل سایت دانشگاه آزاد گفته کاردانی ناپیوسته گواهی پیش دانشگاهی میخواد. بعد من گفتم اخه من آزمون دادم بعد گفتم با آزمون و بدون آزمون حتماً گواهی پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه میخواد؟ گفت آره .

حالا من موندم اگه گفته آره پس چرا واحد سما گفت با دیپلم تجربی می تونید برید دانشگاه دیگه حرفی از گواهی دوره پیش دانشگاهی نزدند.

دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

با تشکر

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”