تضمین قبولی در کنکور کاردانی پیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

abadollahzade

تضمین قبولی در کنکور کاردانی پیوسته کامپیوتر

پست توسط abadollahzade » دوشنبه 10 مهر 1391, 10:39 pm

سلام دوستان عزیز
من امسال در رشته نرم افزار آموزشگاه رازی اردبیل قبول شدم .
از قبل هم در است سایت فعالیت داشتم .
من در عنوان این پست گفتم تضمینیه .
اگه شما دوستان عزیز این برنامه منو پیش برین 100 درصد قبول میشین .
اول مطالعه نباید کمتر از سه ساعت باشه و بعد مطالعه در این مدت باید با حواس کامل انجام بشه .
دوستان عزیز من روش مطالعه طرح شبکه مغزی را به دوستان عزیز پیش نهاد می کنم .
خلاقيت و طرح شبكه اي مغز:اين روش بهترين شيوه براي يادگيري مطالب درسي است.در اين روش شما مطالب را مي خوانيد و بعد از درك حقيقي آنها،نكات مهم را به زبان خودتان و به صورت كليدي يادداشت مي كنيد و سپس كلمات كليدي را به روي طرح شبكه اي مغز مي نويسيد(در واقع نوشته هاي خود را به بهترين شكل ممكن سازمان دهي مي كنيد و نكات اصلي و فرعي را مشخص مي كنيد.)تا در دفعات بعد به جاي دوباره خواني كتاب فقط به طرح شبكه اي مراجعه كرده و با كلمات كليدي نوشته شده بر روي طرح شبكه اي مغز،آنها را خيلي سريع مرور كنيد."اين روش درصد موفقيت تحصيلي شما را تا حدود بسيار زيادي افزايش مي دهد و درس خواندن را بسيار آسان مي كند و بازده مطالعه را افزايش مي دهد.
روش های دیگری هم است که عبارت اند از :خواندن و نوشتن - خط کشیدن زیر نکات مهم - حاشیه نویسی و خلاصه نویسی -- کلید برداری -

من در چهار تست کانون شرکت داشتم و میانگین تراز من 5300 بود .

این اولین پست من است اگر دوستان سوالی داشتن با من در میان بگذارند .

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: تضمین قبولی در کنکور کاردانی پیوسته کامپیوتر

پست توسط nasserak » چهارشنبه 12 مهر 1391, 2:00 am

اخوی اینا که شما میگی درست
اما یه سری داستانا هست که باید بدونی

مهدی و ایوب در جریانه
من امسال هیچی نخوندم حتی یه روز ترازم 6200 شد
پارسال هم پنج روز خوندم ترازم 8000 شد
دولتی هم با همون پنج روز قبول شدم
اینا رو نگفتم که فک کنی ادعا دارم نه
خواستم وضعیتممو بدونی
قضیه اینه باید بدونی چطور درس بخونی
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 12 مهر 1391, 1:13 pm

nasserak نوشته شده:اخوی اینا که شما میگی درست

مهدی و ایوب در جریانه
خواستم وضعیتممو بدونی
تایید میکنم. اگه میخواین سوادتون بره بالا که اون یه قضیه ی دیگه س. ولی واسه کنکور این خبرا نیس که بیای روزی 3 ساعت بخوای زحمت بکشی!
طرف اگه راه و روشش رو بلد باشه ، با خودش شوخی نداشته باشه و 2 تا ! بله دوتا کتاب و منبع بدرد بخور داشته باشه ، با 2 ماه مطالعه میتونه تک رقمی شه! مخصوصا تو این کنکور بیخود!
راه واسه رفتن زیاده ، نباید هرچی انرژی و اشتیاق هست تو همین قدم اول تلف شه!

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » چهارشنبه 12 مهر 1391, 2:23 pm

lalaya نوشته شده:

مهدی و ایوب در جریانه
خواستم وضعیتممو بدونی
تایید میکنم. اگه میخواین سوادتون بره بالا که اون یه قضیه ی دیگه س. ولی واسه کنکور این خبرا نیس که بیای روزی 3 ساعت بخوای زحمت بکشی!
طرف اگه راه و روشش رو بلد باشه ، با خودش شوخی نداشته باشه و 2 تا ! بله دوتا کتاب و منبع بدرد بخور داشته باشه ، با 2 ماه مطالعه میتونه تک رقمی شه! مخصوصا تو این کنکور بیخود!
درسته...

من فقط یه هفته تازه اونم شب و روز نه..رفتم کتاب تست مهندس علی یگانه رو خریدم و کار کردم دقیقا همونا تو کنکور اومد و شبانه قبول شدم..تازه نصف هم نخوندم..اگه زودتر میخریدم الان روزانه بودم..

مهم نیست...

دوستان رشته کامپیوتر سریعتر برن این کتاب رو بخرن..ضرر نمیکنین.خوندن زیاد مهم نیست مخصوصا تو فنی ..باید بلد باشی فقط به سوالاتی که بلدی جواب بدی..البته این دیگه همه جاییه.

منفی نزنی قبولی...جدا این کتابه معجزه میکنه...در ضمن هم درسهای عمومی داره و هم تخصصی و هم تست های تخصصی کنکور سال قبلش.
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » چهارشنبه 12 مهر 1391, 9:05 pm

hppilot نوشته شده:
lalaya نوشته شده:

مهدی و ایوب در جریانه
خواستم وضعیتممو بدونی
درسته...

من فقط یه هفته تازه اونم شب و روز نه..رفتم کتاب تست مهندس علی یگانه رو خریدم و کار کردم دقیقا همونا تو کنکور اومد و شبانه قبول شدم..تازه نصف هم نخوندم..اگه زودتر میخریدم الان روزانه بودم..

مهم نیست...

دوستان رشته کامپیوتر سریعتر برن این کتاب رو بخرن..ضرر نمیکنین.خوندن زیاد مهم نیست مخصوصا تو فنی ..باید بلد باشی فقط به سوالاتی که بلدی جواب بدی..البته این دیگه همه جاییه.

منفی نزنی قبولی...جدا این کتابه معجزه میکنه...در ضمن هم درسهای عمومی داره و هم تخصصی و هم تست های تخصصی کنکور سال قبلش.
من تایید نمیکنم
به خدا منبع از کتاب درسیه نه چیزه دیگه اگه میخوای قبول شی باید اول کتابو بخونی بعدش از اونا به عنوانه کمک درسی استفاده کنی
فقط و فقط و فقط کتاب درسی من هیچ کتابیو جز این تایید نمیکنم چون منبع اینه نه کتاب قای یگانه یا امسال ایشون
اونا فقط پی این هستن یه پولی به جیب بزنن نه دلشون برا من میسوزه نه شما

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 4:12 pm

دانش آموز با دید بسته به مباحث تشریحی کتب درسی نگاه میکنه
یه استادی که میاد کتاب خلاصه نکات+تست تالیف میکنه دید بازتری نسبت به مباحث کتب درسی و سوالات احتمالی کنکور داره
کسی که به خلاصه نویسی خودش ایمان داره که هیچ؛ همون کتاب درسیشو بخونه، ولی کسی که خلاصه نویسیش معمولیه و میخواد تو کنکور کاردانی پیوسته با کمترین زحمت ممکن موفق باشه باید یه کتاب مجموعه خلاصه نکات ""طبقه بندی شده""! داشته باشه. اگه میخواد تک رقمی شه که چه بهتر کتاب درسی رو در کنار یه مجموعه طبقه بندی شده مرور کنه و نکاتی رو که احیانا تو کتاب غیر درسی نیست ، بهش اضافه کنه.

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 10:48 pm

سلام دوستان.من سال دیگه کنکور دارم.از تابستان شروع به مطالعه کردم.به نظر شما میتونم تو یه دانشگاه خوب(تهران) قبول بشم؟
میخواستم بدونم راز موفقیت شما در کنکور چی بوده؟
nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 11:16 pm

sadegh-king نوشته شده:سلام دوستان.من سال دیگه کنکور دارم.از تابستان شروع به مطالعه کردم.به نظر شما میتونم تو یه دانشگاه خوب(تهران) قبول بشم؟
میخواستم بدونم راز موفقیت شما در کنکور چی بوده؟
چرا نمیتونی کار نشد نداره
سه ماه بخونی قبولی
راز موفقیت فقط اعتماد به خودمون بود که میتونیم
جزییات خیلی زیاده چطوری بخونی کجاها بخونی و ................

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » یک‌شنبه 16 مهر 1391, 10:17 pm

من برای کنکور نصف این کتابهارو هم نخوندم...

تصویر

تصویر

تصویر

اگه درسی رو بلدین ؛ باید رو تست هاش کار کنین. بیشتر تست های کنکور از مباحث تکراری سالهای گذشته میان و به ندرت شکل تازه ای از سوال دیده میشه. قالب های سوال تکراریه ، باید با این قالب ها از طریق یکی دو تا کتاب تست آشنا بشین. همین!! من این کتابهای کمک درسی رو در کنار کتب درسی پیشنهاد میکنم. این سه جلد رو اگه خوب بخونین و درک کنین ممکن نیست 3 رقمی نشین! موفق باشین.

abadollahzade

پست توسط abadollahzade » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 10:46 pm

lalaya نوشته شده:

مهدی و ایوب در جریانه
خواستم وضعیتممو بدونی

دوست من منظور من همه است اين كه يه نفري شانسي يا از دوستاش بزنه اين نشد تست .
يا اين كه يه نفري مثل شما مخ كامپيوتر باشه و تنها روزي چند دقيقه بخونه و مثلاً در كنكور رتبه يك رقمي بياره .
فكر نكنم با اين مشخصات فردي داشته باشيم ، اگرم باشد رتبه اش زير 5000 نيست چون ما الان در كلاسمون با اين مشخصات داريم .
موفق باشيد

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 10:59 pm

abadollahzade نوشته شده:
lalaya نوشته شده:

مهدی و ایوب در جریانه
خواستم وضعیتممو بدونی

دوست من منظور من همه است اين كه يه نفري شانسي يا از دوستاش بزنه اين نشد تست .
يا اين كه يه نفري مثل شما مخ كامپيوتر باشه و تنها روزي چند دقيقه بخونه و مثلاً در كنكور رتبه يك رقمي بياره .
فكر نكنم با اين مشخصات فردي داشته باشيم ، اگرم باشد رتبه اش زير 5000 نيست چون ما الان در كلاسمون با اين مشخصات داريم .
موفق باشيد
بنظرم هرسال واسه کنکور کاردانی (حداقل تو رشته کامپیوتر) 1000 نفر هم با هم درست و حسابی رقابت نمیکنن! امسال که اینطوری بوده! از این به قول دوستان حدود 40000نفری که امسال کنکور کاردانی کامپیوتر دادن شاید 500نفر واقعا واسه کنکور خونده بودن! اگه غیر از این بود برای مثال من که رشته م اصلا یه چیز دیگه بود فقط و فقط با مطالعه نصفه و نیمه 3 جلد کتاب اونم تو یک ماه رتبه 194 کامپیوتر نمیشدم.
کنکور ما 4 ساعت و نیم بود و من نیم ساعت زودتر از پایان وقت برگه رو دادم. وقتی از حوزه رفتم بیرون اون اطراف جن پر نمیزد! 70% بچه ها تو همون 2 ساعت اول پاشدن رفتن! رو این حساب اصلا از رتبه م لذت نمیبرم چون دیدم رقبام بیشتر برای تفریح اومده بودن تا بدست آوردن یه هدف!
کسی که با خودش جدی باشه و یکم پشتکار داشته باشه با 2 ماه مطالعه مفید میتونه تک رقمی بشه تو این کنکور ساده و بیخود!

abadollahzade

پست توسط abadollahzade » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 11:17 pm

دوست من nasserak ، من حداقل يك دوره موفق كنكوري را داشتم من نمي گم بهترين روش روش من است اما تجربه من اين موضوع را براي من ثابت كرده اگر مي خواهيد قبول كنيد ،بكنيد و اگر نمي خواهيد نكنيد ، نكنيد و اينم بگم من دو كتب استاد يگانه را خوندم هم طبقه بندي شده و هم تستي و بيشتر از 3 بار هم خوندم و كتاب كنكور كامپيوتر انتشارات علم و فنون را هم خوندم به نظر من بهترين و جامعترين كتاب براي كنكور كامپيوتر است . goli goli goli goli goli

دوستان من
من در كنكور امسال 5 ماه خوندم و پايه ام تقريباً زير 14 بود در دو ماه يعني فروردين و ارديبهشت روزي 9 ساعت مي خوندم و همان روز از جاهايي كه مي خوندم تست مي زدم اولش خيلي بد بود مثلاً كل تخصصي را بالاي 13 درصد مي زدم اما بعد از دوماه تونستم درصد تخصصي را به بالاي 60 برسانم .
من هر روز بعد از دوساعت مطالعه نيم ساعت تست ميزدم و هر روز بالاي 200 تا تست ميزدم .

و كتاب هاي استاد يگانه بيشتر مطابق با تست هاي سال 88 است و اگر به تست سال 89 يا 90 نگاه كنيد هيچ گونه شباهتي ديده نمي شود .
بهترين روش براي خواندن براي كنكور استفاده از كتاب درسي است . بعد از اين كه مطالب درسي را خوب ياد گرفتيد و قادر بوديد مطالب در سي را تجزيه و تحليل كنيد بهترين روش استاده از خلاسه نويسي است كه با زبان خودتان مطالب ياد گرفته را ياد داشت كرده و بار ديگر هم از اين مطالب استفاده كنيد . rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 11:47 pm

abadollahzade نوشته شده:دوست من nasserak ، من حداقل يك دوره موفق كنكوري را داشتم من نمي گم بهترين روش روش من است اما تجربه من اين موضوع را براي من ثابت كرده اگر مي خواهيد قبول كنيد ،بكنيد و اگر نمي خواهيد نكنيد ، نكنيد و اينم بگم من دو كتب استاد يگانه را خوندم هم طبقه بندي شده و هم تستي و بيشتر از 3 بار هم خوندم و كتاب كنكور كامپيوتر انتشارات علم و فنون را هم خوندم به نظر من بهترين و جامعترين كتاب براي كنكور كامپيوتر است . goli goli goli goli goli

دوستان من
من در كنكور امسال 5 ماه خوندم و پايه ام تقريباً زير 14 بود در دو ماه يعني فروردين و ارديبهشت روزي 9 ساعت مي خوندم و همان روز از جاهايي كه مي خوندم تست مي زدم اولش خيلي بد بود مثلاً كل تخصصي را بالاي 13 درصد مي زدم اما بعد از دوماه تونستم درصد تخصصي را به بالاي 60 برسانم .
من هر روز بعد از دوساعت مطالعه نيم ساعت تست ميزدم و هر روز بالاي 200 تا تست ميزدم .

و كتاب هاي استاد يگانه بيشتر مطابق با تست هاي سال 88 است و اگر به تست سال 89 يا 90 نگاه كنيد هيچ گونه شباهتي ديده نمي شود .
بهترين روش براي خواندن براي كنكور استفاده از كتاب درسي است . بعد از اين كه مطالب درسي را خوب ياد گرفتيد و قادر بوديد مطالب در سي را تجزيه و تحليل كنيد بهترين روش استاده از خلاسه نويسي است كه با زبان خودتان مطالب ياد گرفته را ياد داشت كرده و بار ديگر هم از اين مطالب استفاده كنيد . rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz rooz
قرار بود دیگه نباشم اما چون خطاب به من گفتی پست دادم goli
اولا که درس خوندن داریم تا درس خوندن یکی یه بار میخونه میفهمه ، یکی ده بار ، یکی صد بار
دلیل نمیشه چون شما از روی این برنامه به موفقیت رسیدید حتما اگه مثه شما باشن قبول میشن
من نگفتم کتابای کمک آموزشی به درد نمیخوره ، من گفتم قبولش ندارم چون منبع خود کتابه
کمک آموزشیم وقتی خوبه که طرف درساشو کامل خونده باشه نه اینکه هیچی نخونده بره بشینه تست بزنه
در ضمن این رتبه و اعدادی که بچه ها میگن خیلی خوبه اما زمانی که وارد دانشگاه شدید باز هم همینجوری رتبه میارید؟
برای کنکور باید بدونید چطور بخونید اگه فقط رتبه میخواید و سوال امتحانی 30% کتابو بنداز دور
باید بلد باشی چطور بخونی نه این که زیاد بخونی

shide
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shide » شنبه 22 مهر 1391, 2:20 pm

سلام
اگه من روش خوندنمو بگم شما با این خوندنتون میگید تو دیگه کی هستی !
اینهمه هم لازم نیست بخونید من خودم شب امتحان یه جزوه دینی دانلود کردم و 11 درصد باهاش دینی زدم و زبان رو سوالای سال های پیشو دیدم سوالایی که تکرار شده قواعدشو درآوردم بعد با اینها +++13 درصد زدم ادبیاتو بگم میخندید فقط لغات و ترجمه شعر خوندم و 4 درصد زدم فیزیک که سوالاش خیلی مسخره بود 4 درصد زدم و شیمی هم که کامل خونده بودم 35 درصد و تخصصی 28 درصد خودم کف کردم زبان 13 درصد من کلا 2 تا جواب دادم نمیدونم چجوری 13 درصد شد البته فکر کنم به خاطر مدادم بود (مداد سیاه مداد رنگی روغنی(--))
راستی درسته قبول شدم ولی دانشگاه هو که دیگه نمیشه پیچوند اونجا دهنمون سرویسه
ریاضی - زبان - عربی خدا رحم کنه
تازه من خدمت رفتمو اومدم همشم یادم رفته
خوش باشید
بای

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » یک‌شنبه 23 مهر 1391, 3:30 pm

دوستان یه موضوع نمیدونم چرا عجیبه!
رتبه ی یکی زیر 400 شده بود(کامپیوتر)و تهرانی هم هست ولی تو دانشگاه تهران روزانه قبول نشده ! خیلی خیلی عجیبه!
چرا امسال اینجوری شده؟
پارسال تا رتبه 3100 هم تهران شبانه قبول می شد. gsg
به نظرتون ممکنه امسال هم اینطوری بشه؟

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”