خسته از دانشگاه

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

Re: خسته از دانشگاه

پست توسط hppilot » چهارشنبه 12 مهر 1391, 9:27 pm

Reza.SaT نوشته شده:
برادر من اون قانونی که شما ازش دم میزنی تو ایران اجرا نمیشه
کی گفته اجرا نمیشه ؟
برادر من شما یاس گوش کن ببین چی میگه ( چرا اون با یقه بسته و ته ریش بره تو .. همینا میتونه جونای مارو پیر کنه ..........)
اگه میخوای موفق باشی ریش بزار یقه بالا رو ببند ببین چطور میفتی رو غلتک
ایران = بسیجی
این ها رو من خودم میدونم .... و کاملا هم با حرف شما موافقم ، آهنگ های یاس هم خودم همشو حفظم
بحث رو نمیخواد سیاسی کنید
من فقط حرفم اینه به فرزندان شهید و شاهد هرچی بدند کم دادند ....
بقیه رو موافقم
کسی که سایه پدر بالا سرش نیست ، یا کسی که پدرش جانباز و یا اسیر هست و ممکنه از اعصاب و روان خوبی برخوردار نباشه با کسی که پدرش به راحتی به تحصیلات ادامه داند قطعا با هم فرق دارند.

من الان کسی رو میشناسم که پدرش 8 سال اسیر بوده و الان پدرش موجی هست و هر روز تو خونشون جنگ و دعوا هست ، صدای داد های پدرش محل رو بر میداره و ....
حالا این شخص ، با من که دارم به خوبی و خوشی تو خانوادم زندگی میکنم و پدرم الان تحصیلات عالیه داره نباید فرق داشته باشیم ؟
شاید اگه پدر این شخص هم به جنگ نمیرفت الان خیلی وضعش بهتر از این بود .... و اصن فرزندش نیاز به سهمیه نداشت .....
آیا فقط این افراد مشکل دارند؟؟؟

آیا افرادی که در سرما و گرما درس میخوانند راحت زندگی میکنن و بشکن میزنن؟

آیا پدری که بهش بخاطر زیرآب زنی های بعضی ها کار نمیدن میکن تو مشکل داری باید پنهان بمونه؟

آیا کسی که پدرش را در دوم ابتدایی از دست داده و الان دانشگاه روزانه قبول شده و میگه بخاطر اوضاع نامناسب مالی نمیتونم برم زجرآور نیست؟؟(یکی از رفیقای دوران دبستان این شرایط رو داره)

فقط زندگی برای این افراد سخته؟؟بقیه آدم نیستن مگه؟چرا از اونا پشتیبانی نمیشه؟

کسی رو میشناسم که هم سن منه...یقه بالا بسته و بسیجی فعال و دارای ریش..الان هیچی نشده رفته تو اداره سپاه...مطمئن باشید چند سال دیگه ایشون فرمانده سپاه میشه...

البته خیلی از افراد اینطوری رفتن سرکار...

باور کنید اگه پولی دم دستم بود یه دقه هم ایران نمی موندم..من عاشق ایرانم ولی نه با این وضع..البته اول سربازی باید برم.
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

Reza.SaT
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Reza.SaT » چهارشنبه 12 مهر 1391, 9:33 pm

شما مطمئنی فقط و فقط یکی دونفر هستند...

درسته ولی هستن فرزند شهیدایی که دم از حمایت از پدراشون میزنن ولی از پشت به ایران و نظامتون خنجر میزنن...

عدالت,, نگاه کردن همه افراد از یک دیده..نه عده خاصی

در ضمن عرب ها هم یه طوری به ایران رخنه کردن..چرا چون ما بهشون رو دادیم و قدرت جسارت بهشون دادیم..مثل قضیه خلیج فارس...رو بشکه نفت نشستن فک کردن خبریه..

یاد شعری از فردوسی افتادم که البته ایرانیان دلسوز برای حمایت از برادران عرب اینو از شاهنامه حذف کردن...

عرب هرکه باشد به من دشمن است***که بد خوی و کژاندیش و اهریمن است

و دکتر شریعتی عزیز که ما قدرشو ندوسنتیم یعنی ندونستن.این جمله شو دست و پا شکسته حفظم..

من در کشوری زندگی میکنم که آن را پارس نامند ولی چون در ادبیات عرب پ را ف تلفظ میکنن آن را فارس میخوانیم...اصل جمله اینه ولی شاید بعضی جاهاش فرق کنه...این زبان عربی نیست؟؟

در ضمن این عربا چشم ندارن مارو ببینن.. ولی ما اینگار وظیفه داریم بهشون کمک کنیم..ولی مطمئن باشید پاش برسه همین ها شما رو و البته همه ما رو دودستی خفه میکنن.

اینو ما دیر متوجه شدیم که اجازه جسارت بهشون دادیم.

در ضمن شما میدونی آمریکا 117 هواپیمای ایرانی رو بخاطر کمک به سوریه تحریم جدی کرده؟؟

حالا اگه یکی بخواد بره خارج میدونید چه سختی هایی باید بکشه؟چرا چون ما بهشون سلاح دادیم در حالی که مردم مون رو فراموش کردیم...

شما میدونی آمریکا به عراق دستور داده هر هواپیمای ایرانی بخواد بره سوریه اول باید عراق اونو بازرسی کنه؟؟چرا چون آمریکا دستور داده..اینه برادری با عرب ها؟؟؟

خفت و خواری از این بدتر..ما در واقع الان هم زیر دست عرب ها شدیم و هرچی گفتن باید بگیم چشم..اطاعت میشه...
درسته ولی هستن فرزند شهیدایی که دم از حمایت از پدراشون میزنن ولی از پشت به ایران و نظامتون خنجر میزنن...
شما خودتون جواب خودتون را دادید
فرزند شهیدایی که از پشت به ایران و نظام خنجر میزنن
جوابش هم دادید ، عدالت نگاه کردن به همه افراد هست نه عده ای خاص
در ضمن چرا بحث رو به عرب ها کشوندید ، ما الان حرفمون سره عرب و ... نیست ، با حرف های شما موافقم ...

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hppilot » چهارشنبه 12 مهر 1391, 9:37 pm

Reza.SaT نوشته شده:

اگه پدران همین جانباز ها و آزاده ها و شهیدها نبودند الان باید به زبان عراقی باید کنکور میدادیم
بخاطر همین حرف های شما...

خواستم بگم که الانم ما نوکر عرب ها هستیم..فقط در ظاهر ابراز قدرت میکنیم..در حالی که حرف آخر حرف اوناست

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » چهارشنبه 12 مهر 1391, 9:40 pm

Reza.SaT نوشته شده:
شما مطمئنی فقط و فقط یکی دونفر هستند...

در ضمن عرب ها هم یه طوری به ایران رخنه کردن..چرا چون ما بهشون رو دادیم و قدرت جسارت بهشون دادیم..مثل قضیه خلیج فارس...رو بشکه نفت نشستن فک کردن خبریه..

یاد شعری از فردوسی افتادم که البته ایرانیان دلسوز برای حمایت از برادران عرب اینو از شاهنامه حذف کردن...

عرب هرکه باشد به من دشمن است***که بد خوی و کژاندیش و اهریمن است

و دکتر شریعتی عزیز که ما قدرشو ندوسنتیم یعنی ندونستن.این جمله شو دست و پا شکسته حفظم..

من در کشوری زندگی میکنم که آن را پارس نامند ولی چون در ادبیات عرب پ را ف تلفظ میکنن آن را فارس میخوانیم...اصل جمله اینه ولی شاید بعضی جاهاش فرق کنه...این زبان عربی نیست؟؟

در ضمن این عربا چشم ندارن مارو ببینن.. ولی ما اینگار وظیفه داریم بهشون کمک کنیم..ولی مطمئن باشید پاش برسه همین ها شما رو و البته همه ما رو دودستی خفه میکنن.

اینو ما دیر متوجه شدیم که اجازه جسارت بهشون دادیم.

در ضمن شما میدونی آمریکا 117 هواپیمای ایرانی رو بخاطر کمک به سوریه تحریم جدی کرده؟؟

حالا اگه یکی بخواد بره خارج میدونید چه سختی هایی باید بکشه؟چرا چون ما بهشون سلاح دادیم در حالی که مردم مون رو فراموش کردیم...

شما میدونی آمریکا به عراق دستور داده هر هواپیمای ایرانی بخواد بره سوریه اول باید عراق اونو بازرسی کنه؟؟چرا چون آمریکا دستور داده..اینه برادری با عرب ها؟؟؟

خفت و خواری از این بدتر..ما در واقع الان هم زیر دست عرب ها شدیم و هرچی گفتن باید بگیم چشم..اطاعت میشه...
شما خودتون جواب خودتون را دادید
فرزند شهیدایی که از پشت به ایران و نظام خنجر میزنن
جوابش هم دادید ، عدالت نگاه کردن به همه افراد هست نه عده ای خاص
در ضمن چرا بحث رو به عرب ها کشوندید ، ما الان حرفمون سره عرب و ... نیست ، با حرف های شما موافقم ...
آقا قبول ما میگیم رفته جنگیده زحمت کشیده ، خدا حفظش کنه بهش حقوق که میدن تسهیلات هم همه جا دارن هر اداره ای که برن راحت کارشون راه میفته
اما نیاید اون بدبختی که داره تو روستا درس میخونه به امید اینکه روزانه قبول شه و خرجش کم در بیاد ایشون بیاد جاشو بگیره این انصافه ؟
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

Reza.SaT
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Reza.SaT » چهارشنبه 12 مهر 1391, 9:56 pm

آیا فقط این افراد مشکل دارند؟؟؟
آیا افرادی که در سرما و گرما درس میخوانند راحت زندگی میکنن و بشکن میزنن؟
آیا پدری که بهش بخاطر زیرآب زنی های بعضی ها کار نمیدن میکن تو مشکل داری باید پنهان بمونه؟
آیا کسی که پدرش را در دوم ابتدایی از دست داده و الان دانشگاه روزانه قبول شده و میگه بخاطر اوضاع نامناسب مالی نمیتونم برم زجرآور نیست؟؟(یکی از رفیقای دوران دبستان این شرایط رو داره)
فقط زندگی برای این افراد سخته؟؟بقیه آدم نیستن مگه؟چرا از اونا پشتیبانی نمیشه؟
خوب درسته اینا هم مشکل دارند ، اما این ها مشکل از خودشون هست ، اگه کمی تلاش کنند و پشتکار داشته باشند میتونند مشکلات رو رفع کنن ... کوتاهی یا اشتباهی از خودشان هست

اما شهدا و جانبازان و اسرا که این مشکلات رو قبلش نداشتند ، بصورت داوطلبانه به جنگ رفتند و حالا هم داره بهشون کمک میشه ، که شاید جبران گذشته بشه
کسی رو میشناسم که هم سن منه...یقه بالا بسته و بسیجی فعال و دارای ریش..الان هیچی نشده رفته تو اداره سپاه...مطمئن باشید چند سال دیگه ایشون فرمانده سپاه میشه...
البته خیلی از افراد اینطوری رفتن سرکار...
باور کنید اگه پولی دم دستم بود یه دقه هم ایران نمی موندم..من عاشق ایرانم ولی نه با این وضع..البته اول سربازی باید برم.
تایید میشه
اما نیاید اون بدبختی که داره تو روستا درس میخونه به امید اینکه روزانه قبول شه و خرجش کم در بیاد ایشون بیاد جاشو بگیره این انصافه ؟
خوب درسته ، جواب رو بالا دادم ، خوب اینم میتونه بیاد شهر درس بخونه ... یا بیشتر تلاش کنند ، کوتاهی از خودشون هست ، اما شهیدان و جانبازان بصورت داوطلبانه به جنگ رفتند و قبلش مشکلی نداشتند
اما اینا جا کسی رو نمیگیردند ، سهمیه ظرفیت هست
تازه فکر کنم سهمیه مناطق هم داشته باشیم ، سهمیه برا روستایی ها و ... هم هست

Reza.SaT
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Reza.SaT » چهارشنبه 12 مهر 1391, 10:05 pm

سهمیه مناطق محروم : حداقل 40 درصد از ظرفیت هر یک از کدرشته های ناحیه ای، قطبی و کشوری دوره روزانه دانشگاه ها
سهمیه داوطلبان شهرستان های بم، زرند، دورود و بروجرد
سهمیه داوطلبان شهرستان های جنوب استان کرمان (جیرفت، عنبر آباد، کهنوج، رودبار، قلعه گنج و منوجان )
سهمیه داوطلبان شهرستان ابوموسی در استان هرمزگان
سهمیه بهیاران
سهمیه آموزگاران
سهمیه کارمندان

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hppilot » چهارشنبه 12 مهر 1391, 10:08 pm

ببخشیدا ولی چطور بیاد شهر با چه تضمینی و با چه پشتیبانی؟؟؟

مگه مریضی پدر و مادرش دست بچه بود که باید مثل....صبح تا شب کار کنه...خواهشا از این حرفا نزن دوست عزیز من..

افرادی بودن که رفتن جنگ فقط واسه اینکه نشون بدن که مردن..تا یه دختر بهشون بدن یا چیزای دیگه...الانم جانبازا دارن کیف میکنن..حد اقل یه تومن هر ماه تو حسابشون هست..

پول تو این دور و زمونه حرف اول رو میزنه

این که هیچی سلامتی نمیشه و جانبازا سلامتی ندارن همش حرفه..مگه کسی که صبح تا شب کار میکنه و غرق میریزه سلامتی داره؟؟؟تازه انواع خطرات هم تهدیدش میکنه...

ولی این افراد به قول دوستمون آقا ناصر هر جا برن بهشون کار میدن..احترامشون سر جاست..مالیات نمیدن..حقوق که میگیرن..سهمیه دانشگاه که دارن...دیگه چی از خدا میخوان؟؟

امیدوارم منو ببخشند..اینقدر دلم از بعضی ها پره که اعصابم میریزه بهم

Reza.SaT
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Reza.SaT » چهارشنبه 12 مهر 1391, 10:26 pm

افرادی بودن که رفتن جنگ فقط واسه اینکه نشون بدن که مردن..تا یه دختر بهشون بدن یا چیزای دیگه...
درسته ، خیلی ها برای این کارها رفتند ، اما خط هفتم و هشتم جبهه بودند .... درست نیست به شهید ها این حرف رو بچسبونیم
این که هیچی سلامتی نمیشه و جانبازا سلامتی ندارن همش حرفه..مگه کسی که صبح تا شب کار میکنه و عرق میریزه سلامتی داره؟؟؟تازه انواع خطرات هم تهدیدش میکنه...
این حرف چیه .... کسی که جونش را داده یا سال ها زیر انواع شکنجه بوده سلامتی داره ؟؟
کسی که صبح تا شب کار میکنه وعرق میریزه داره حقوق و پاداشش رو میگره ، کسی هم که جونش را داده باید پاداش بگیره
ولی این افراد به قول دوستمون آقا ناصر هر جا برن بهشون کار میدن..احترامشون سر جاست..مالیات نمیدن..حقوق که میگیرن..سهمیه دانشگاه که دارن...دیگه چی از خدا میخوان؟؟
نه اونجوری ها هم که فکر میکنید احترامشون سرجاش نیست ، الان طوری شده که دیگه اکثرا با اینجور آدم ها لج هستند و خیلی باهاشون بد برخورد میکنند ...

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 12 مهر 1391, 10:42 pm

سلام بر همه
آره منم موافقم
اصلا سهمیه یعنی چه ؟؟؟؟
خب پدرش رفته جنگ شهید شده یا جانباز شده اجرش با خدا
نه اینکه بیان اینجا حق من و تو رو بگیرن
من یکی رو میشناسم واقعا گفت فقط 40 تست از کل عمومی و اختصاصی زده و با استفاده از سهمیه 50% درصدی جانبازی پدرش راحت میره همون دانشگاهی که اصلا حق اش نیست و هم کلاسی من و تو میشه
حتی با همین درصد جانبازی برگ پاسخنامه کنکور رو سفید بدن بازم قبول می شوند حتی امکان داره روزانه
به نظر من سهمیه بنیاد شهید و جانبازان = ضایع کردن حق انسان های دیگر
قرآن کریم نوشته که آقا خدا از حق خودش می گذره و از حق مردم نه
راستی کسی می دونه کارنامه ها رو کی می زنن؟؟؟؟؟؟/
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

Reza.SaT
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Reza.SaT » چهارشنبه 12 مهر 1391, 10:56 pm

rafael957490 نوشته شده:سلام بر همه
آره منم موافقم
اصلا سهمیه یعنی چه ؟؟؟؟
خب پدرش رفته جنگ شهید شده یا جانباز شده اجرش با خدا
نه اینکه بیان اینجا حق من و تو رو بگیرن
من یکی رو میشناسم واقعا گفت فقط 40 تست از کل عمومی و اختصاصی زده و با استفاده از سهمیه 50% درصدی جانبازی پدرش راحت میره همون دانشگاهی که اصلا حق اش نیست و هم کلاسی من و تو میشه
حتی با همین درصد جانبازی برگ پاسخنامه کنکور رو سفید بدن بازم قبول می شوند حتی امکان داره روزانه
به نظر من سهمیه بنیاد شهید و جانبازان = ضایع کردن حق انسان های دیگر
قرآن کریم نوشته که آقا خدا از حق خودش می گذره و از حق مردم نه
راستی کسی می دونه کارنامه ها رو کی می زنن؟؟؟؟؟؟/
حق کسی خورده نمیشه عزیز ، سهمیه ظرفیت هست

آواتار کاربر
Hoodlums
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Hoodlums » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 1:36 am

Reza.SaT نوشته شده: نه اونجوری ها هم که فکر میکنید احترامشون سرجاش نیست ، الان طوری شده که دیگه اکثرا با اینجور آدم ها لج هستند و خیلی باهاشون بد برخورد میکنند ...
افرین دوست من خودت جوابه خودت رو دادی...همین تبعیض ها باعث شده که مردم نسبت به اینجور افراد ذهنیت پیدا کنند و حرمتشون رو نگه ندارن...

کسی که تا بوق سگ جوون میکنه واسه 1 لقمه نون نمیتونه تحمل کنه یکی بخاطر اینکه 20 سال پیش رفته از وطنش دفاع کرده الان بدون هیچ تلاشی پول و امتیاز بگیره! یا فرزنداش که شاید هیچ ارتباطی هم با ارمان های پدرشون نداشتن الان بدون تلاش به دانشگاه برن؟

یا منی که 3ماه شب و روز ندارم واسه اینکه دانشگاه مورد علاقه ام قبول شم اما در اخر میبینم یکی با یک پنجم سواد من وارد اون دانشگاه میشه نباید سرمو بکوبم به دیوار؟

اصلا مگه ایثار رو میشه با پول خرید؟ مگه اینا واسه ی این امتیاز ها رفتن جنگیدن؟ هیم کارارو میکنیم بعد میگیم امریکا فلان اروپا فلان..

والله اون کسایی که جونشون رو دادن حاضر نیستن الان حق کسی خورده بشه اما یه سری ها این وسط کاسه ی داغ تر از آش شدن!

یه موقع هست کشور اونقدر انسجام و توانایی و ظرفیت داره که میتونه علاوه براحقاق ابتدایی ترین حقوق شهرونداش به یک سری افراد خاص هم امتیازاتی بده و هیچ ایرادی بهش وارد نیست زیرا مردم دغدغه ای ندارند اما مایی که میلیون ها کودک و دختر خیابونی داریم میلیون ها افراد بیکار داریم امید به زندگی زیر 20 ساله حتی نمیتونیم ارزش ارز خودمون رو حفظ کنیم و هنوز ابتدایی ترین حقوق شهروندامون که یه زندگیه اروم و بی دغدغه هست رو فراهم کنیم ایا جایی واسه امتیاز دادن داریم؟

بیایم با مسائل ریشه ای برخورد کنیم ایا همه چیز من و تو الان تکمیله فقط حقوق جانبازامون مونده؟

دولت با این افراط و تفریط ها جز گسترش تنفر ها دستاوردی نداره.. همونطور که بخاطر پافشاری در مسائل مذهبی خیلی اعتقادات از بین رفته این هم به همون صورت...
این کارها جز با دست خود تیشه به ریشه زدن نیست..

حالا بگذریم به قول شاعر

اصلا من گوسفند بزار چشامو ببندم.. من اهل سیاست نیستم! ببخش شرمندم..!
Reza.SaT نوشته شده: حق کسی خورده نمیشه عزیز ، سهمیه ظرفیت هست
بنده گمان میکنم شما خودت با استفاده از سهمیه وارد دانشگاه شدی که به این صورت حمایت کورکورانه رو در دستور کار خود قرار دادید...

زیرا هر فرد عادی که در این شرایط سخت زندگی دست و پنجه نرم کرده باشد هرگز چنین سخنانی بر زبان نمیراند مگر اینکه خود از جنس این مردمان نباشد!

گویا برای این افراد باید در شعر استاد سعدی هم اندکی تصرف نمود و گفت : مزد آن گرفت جان برادر که لابی کرد!

همیشه در ذهن خود جایی برای تجدید نظر بگذارید زیرا اگر همیشه مانند گذشته فکر کنید در خود میپوسید و فسیل میشوید!

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”