مشکل در رابطه با دیپلم لطفا کمک کنید

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
آواتار کاربر
sevensar
کاربر ساده
کاربر ساده

مشکل در رابطه با دیپلم لطفا کمک کنید

پست توسط sevensar » دوشنبه 10 مهر 1391, 1:46 am

سلام به همگی من دانشگاه روزانه شهید رجایی کاشان قبول شدم . رشته ی من کارودانش رشته تصویرسازی است که 7 تا مهارت تخصصی داره که من همه را پاس کردم (2 تاش با آزمون ادواری - 2 تاش مرکز فنی حرفه ای - 3 تاش هم از طریق آموزشگاه آزاد ) و گواهینامه ی همه را گرفتم . ولی حالا که به مدرسه میرم برای گرفتن دیپلم موقت یا همون گواهی پایان دوره ی متوسطه ، طرف میگه این کار غیره ممکنه و نمیشه! به نظر شما راست میگه یا واقعا نمیشه ؟ یعنی من که همه ی مهارت های تخصصی و عمومی را پاس کردم ولی برای صادر شدن دیپلمم اقدام نکردم نمیتونم برم دانشگاه ؟ خواهش میکنم منا راهنمایی کنید.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: مشکل در رابطه با دیپلم لطفا کمک کنید

پست توسط peyman » دوشنبه 10 مهر 1391, 2:02 am

قبلا دیپلم دیگه ای گرفته بودید ؟
باید دروس عمومی رو هم پاس کنید که انجام این مراحل خودش چندین ماه زمان میبره به این راحتی ها نیست که فوری به شما دیپلم بدند
...

آواتار کاربر
sevensar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sevensar » دوشنبه 10 مهر 1391, 9:49 am

خیر دیپلم دیگه ای ندارم . من تمام عمومی ها را پاس کردم و هیچ درسی برام نمونده . آیا حداقل میتونم گواهیه موقت برای ثبت نام بگیرم ؟

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » دوشنبه 10 مهر 1391, 11:49 am

sevensar نوشته شده:خیر دیپلم دیگه ای ندارم . من تمام عمومی ها را پاس کردم و هیچ درسی برام نمونده . آیا حداقل میتونم گواهیه موقت برای ثبت نام بگیرم ؟
باید این مدارکو که گرفتید تطبیق میزدید
که همین چند ماه طول میکشه تا بره آموزش و پرورش برگرده تایید شه
راهی نداره به شما دیپلم موقت بدن
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

Ali.Hami
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Ali.Hami » دوشنبه 10 مهر 1391, 11:56 am

دوست عزیز شما باید مهارت هاتون رو یک ماه قبل از پایان هر ترم بگیرید و ارائه بدید. تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که شما یک نامه مهر شده از مدیر مدرسه بگیرید ببرید ناحیه آموزش و پرورش خودتون اونا استعلام میگیرن از سازمان فنی و حرفه ای که بازم چند روز طول میکشه مگر اینکه تو سازمان فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش آشنا داشته باشید تا سریع تر کار شمارو راه بندازن بعد از آمدن جواب استعلام . آموزش و پرورش باید به شما نامه ای محرمانه و پلمپ شده که فکر کنم داخلش تاییده مهر شده هست رو بهت میدن و میبری مدرسه . اونجا باز باید دنبال کار هات باشی.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » دوشنبه 10 مهر 1391, 1:58 pm

حذف شد
آخرین ویرایش توسط lalaya در دوشنبه 10 مهر 1391, 2:27 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » دوشنبه 10 مهر 1391, 2:26 pm

sevensar نوشته شده:خیر دیپلم دیگه ای ندارم . من تمام عمومی ها را پاس کردم و هیچ درسی برام نمونده . آیا حداقل میتونم گواهیه موقت برای ثبت نام بگیرم ؟
اگه دروس عمومی رو پاس کردین پس چطور میگین که برای دیپلم اقدام نکردین؟!
بعد از اقدام برای اخذ دیپلم کارودانش ؛ تازه باید دروس عمومی و اختیاری رو انتخاب واحد کنین و تو دی یا خرداد یا شهریور امتحان بدین. دروس عمومی مثل عربی ، فارسی ، زبان خارجه ، قانون کار، بهداشت و ایمنی کار، کارآفرینی... و دروس اختیاری که میتونین 5-4 تا درس 3 واحده از رشته های ساده مثل کودکیاری(مثلا بهداشت روانی یا مراقبت و نگهداری از کودک یا روانشناسی عمومی و...) رو بردارین (14-15 واحد اختیاری دارین)
اگه ورودی بهمن باشین میتونین همین الان واسه ثبت نام به آموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنین تا شمارو به یه هنرستان کاردانش بزرگسال معرفی کنن و دروسی که لازمه رو دی ماه پاس کنین و تا آخر دی دیپلم موقت بگیرین. البته اگه تعداد واحدهای باقیمونده تون خیلی بیشتر از یک ترم نباشه.
رشته تصویر سازی رایانه ای بجز دروس سال اول دبیرستان 50 واحد (عمومی + اختیاری) داره...

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
sevensar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sevensar » دوشنبه 10 مهر 1391, 7:42 pm

ممنون از پاسخ هاتون . آیا راهی داره دانشگاه قبول کنه که دیپلم را دی ماه ارائه بدم ؟ چون شنیدم بعضی ها چک گرو میزارن و حتی بعضی ها چند تا از درساشون مونده ولی تو دانشگاه دارن درس میخونن.
مدرسه به من گفت میتونی مرخصی بگیری ولی فکر نکنم قبل از ثبت نام مرخصی بدن. اگه راهی داره لطفا راهنماییم کنید ؟

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » دوشنبه 10 مهر 1391, 11:53 pm

sevensar نوشته شده:ممنون از پاسخ هاتون . آیا راهی داره دانشگاه قبول کنه که دیپلم را دی ماه ارائه بدم ؟ چون شنیدم بعضی ها چک گرو میزارن و حتی بعضی ها چند تا از درساشون مونده ولی تو دانشگاه دارن درس میخونن.
مدرسه به من گفت میتونی مرخصی بگیری ولی فکر نکنم قبل از ثبت نام مرخصی بدن. اگه راهی داره لطفا راهنماییم کنید ؟
اون دانشگاه آزاد سفته میزارن ولی اونم فک کنم واسه مدرک پیش دانشگاهی میزارن که اونم واسه رشته های نظریه
دانشگاه دولتی هیچ راهی نداره
بله دوست عزیز تا ثبت نام نکنی مرخصی نمیدن
بعدشم ترم اول اصلا مرخصی نمیدن
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

آواتار کاربر
sevensar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sevensar » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 4:22 pm

ممنون از پاسخ شما.