یه سوال مهم ترو خدا هرکی میدونه جوابمو بده ......!!!!!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: یه سوال مهم ترو خدا هرکی میدونه جوابمو بده ......!!!!!!

پست توسط mehdi-dardesar » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 8:29 pm

setare_shab نوشته شده:سلام
من رفتم انتخاب واحد کردم گفتن از هفته ی اینده بیاین کلاس ولی کتابی چیزی ندادن کتاب باید خودمون بگیریم یا اونا میدن dan dan
دوست عزیز مدرسه که نیست
شما هفته دیگه سر کلاس میری به نظر استاد بستگی داره بعضیاشون فقط از جزوه سر کلاس امتحان میگیرن
بعضی هم از جلسه اول بهتون کتاب معرفی می کنند که بخرید
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

آواتار کاربر
mooli50
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mooli50 » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 9:13 pm

سلام افشین جان . تبریک میگم قبولیتو . شما کدوم هنرستانی ؟ مجتمع فنی میدان نفت ؟ منم مشکل شمارو داشتم سال 86 حلش کردم اونموقع . اول بگو ببینم بچه کرمانشاهی همشهری تا راهنماییت کنم dd:
رفتنی میره ...

setare_shab
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط setare_shab » سه‌شنبه 11 مهر 1391, 9:44 pm

پس اون موقع موقع کنکور از کدوم منابع امتحان میگیرن

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » چهارشنبه 12 مهر 1391, 12:31 am

setare_shab نوشته شده:سلام
من رفتم انتخاب واحد کردم گفتن از هفته ی اینده بیاین کلاس ولی کتابی چیزی ندادن کتاب باید خودمون بگیریم یا اونا میدن dan dan

ستاره جای دیگه این حرفو نزنی بت میخندن ها
مگه دبیرستانه ؟
چند تا برگه آچار ببر ی بهت جزو میگن یا کتاب معرفی میکنن
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

آواتار کاربر
afshin.m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afshin.m2 » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 9:44 am

mooli50 نوشته شده:سلام افشین جان . تبریک میگم قبولیتو . شما کدوم هنرستانی ؟ مجتمع فنی میدان نفت ؟ منم مشکل شمارو داشتم سال 86 حلش کردم اونموقع . اول بگو ببینم بچه کرمانشاهی همشهری تا راهنماییت کنم dd:
سلام آره بچه کرمانشاهم ولی شهرستانی (سرپل ذهاب) ! ترو خدا اگه راهی هست بگو به خدا دارم میمیرم !! من از این میترسم که میگن 93 کنکور حذفه وگرنه وای میستادم واسه اون موقع میخوندم واسه رتبه !! جون مادرت بگو اگه راهی هست !!!
nar nar nar nar nar
من خیلی واسه این کنکور زحمت کشیدم فک میکردم مرخصی میدن تا دی ماه تقریبا یه هفته قبل جواب کنکور فهمیدم بدون دیپلم مرخصی نمیدن هرکاری کردم معلمم بهم نمره نداد !!! ger ger ger ger

karimi2409
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط karimi2409 » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 2:12 pm

آقا افشین اولا شما میتونی کنکور سال آینده رو شرکت کنی! وقتی یه سال روزانه قبول بشی و نری برای ثبت نام ، سازمان سنجش برای شرکت در آزمون سال آینده ازت دلیل موجه میخاد و فک میکنم داشتن تجدید دلیل موجه هستش! زنگ بزنید از سنجش سوال کنید. خیلی راحت
دوما احتمال تکمیل ظرفیت بسیار هستش. همچنین من برای یه مورد مشابه با یکی از آموزشکده ها تماس گرفتم و گفتن ممکنه تا چند روز آینده امکان پذیرش کسایی که تجدید دارن و پذیرش مهر بودن بوجود بیاد. پس حتما با آموزشکده محل قبولیت در تماس باش
امیدت به خدا باشه goll

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nasserak » پنج‌شنبه 13 مهر 1391, 5:11 pm

karimi2409 نوشته شده:آقا افشین اولا شما میتونی کنکور سال آینده رو شرکت کنی! وقتی یه سال روزانه قبول بشی و نری برای ثبت نام ، سازمان سنجش برای شرکت در آزمون سال آینده ازت دلیل موجه میخاد و فک میکنم داشتن تجدید دلیل موجه هستش! زنگ بزنید از سنجش سوال کنید. خیلی راحت
دوما احتمال تکمیل ظرفیت بسیار هستش. همچنین من برای یه مورد مشابه با یکی از آموزشکده ها تماس گرفتم و گفتن ممکنه تا چند روز آینده امکان پذیرش کسایی که تجدید دارن و پذیرش مهر بودن بوجود بیاد. پس حتما با آموزشکده محل قبولیت در تماس باش
امیدت به خدا باشه goll
تایید نمیشه
به هر دلیلی که روزانه قبول شی نری ، سال بعد محرومی
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

behnam123

پست توسط behnam123 » شنبه 15 مهر 1391, 1:54 am

ما یکی از دوستامون همین قضیه براش پیش اومد رفت دی ماه اومد ولی شبانه میشی
ناراحت نباش درس میشه

behnam123

پست توسط behnam123 » شنبه 15 مهر 1391, 1:59 am

afshin.m2 نوشته شده:من امسال روزانه کرمانشاه نیمسال اول قبول شدم danesh ولی متاسفانه دیپلمم آماده نیست nar امروز رفتم گفتند دی ماه ثبته نامم نمیکنن ger یعنی دیگه هیچ راهی ندارم؟؟ fekr یعنی کنکور سال بعد محرومم؟؟ ger تروخدا اگه راهی هست بگید دارم سکته میکنم ؟؟!! nar ger
میگن سال 93 کنکور حذفه !! آیا راسته؟؟
تروخدا هرکی میدونه جوابمو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ger ger ger ger ger ger ger ger
همین قضیه برای یکی از دوستام پیش اومد رفت دی ماه اومد ولی شبانه شد

آواتار کاربر
afshin.m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afshin.m2 » دوشنبه 17 مهر 1391, 3:52 pm

karimi2409 نوشته شده:آقا افشین اولا شما میتونی کنکور سال آینده رو شرکت کنی! وقتی یه سال روزانه قبول بشی و نری برای ثبت نام ، سازمان سنجش برای شرکت در آزمون سال آینده ازت دلیل موجه میخاد و فک میکنم داشتن تجدید دلیل موجه هستش! زنگ بزنید از سنجش سوال کنید. خیلی راحت
امیدت به خدا باشه goll
خدا از دهنت بشنوه اینجوری باشه از خوشحالی بال در میارم shad فردا میرم از آموزشکده میپرسم !!
ممنون واسه راهنماییاتون !!! goll goll goll goll goll goll goll
اگه به قول دوستمون شبانم شد اشکال نداره میرم فقط سال بعد محروم نششششششششم !!! bale bale bale bale

salam110313

پست توسط salam110313 » چهارشنبه 19 مهر 1391, 11:53 am

afshin.m2 نوشته شده:ببخشید مث اینکه درست متوجه نشدید میگم یکی ازدوستام پارسال رشته حسابداری نیم سال اول فبول شد ولی دیپلمش آماده نبود ثبتنام نکرد! بعد اخبار اعلام کرد اونایی که ثبته نام نکردن ترم دوم برای تکمیل ظرفیت برن ثبتنام!!
من خودم کامپیوترم !! به نظرتون امکان داره امسالم اگه ظرفیت تکمیل نشه بازم ترم دوم ثبته نام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
امکان داره در موسسات آموزشی غیر انتفاعی ثبت نام کرده باشه پارسال من هم همین مشکل شما را داشتم و می سوختم که پذیرفته شدگان غیر انتفاعی ها و مردودیهای کنکور می توانند ثبت نام کنند اما من نه
شما باید بری سنجش اگه ورودی شبانه بهمن دانشگاه کرمانشاه دارد درخواست بنویسی از روزانه منتقل بشی به شبانه بهمن که با موافقت سنجش حله مشکلی نیست. ولی پارسال از شانس بد ما همه ورودی های روزانه و شبانه مهر بود امسال این طوری نیست.
اگه موافقت نکردند باید بری تقاضا بنویسی دوباره سال دیگر شما مجاز به دادن کنکور دولتی کنند و تازه 2 روز قبل از کنکور بری سنجش باجه رفع نقص نامه موافقتت رو بدی که مثل من الآن آس و پاس نباشی بزنی بگه هی مردود به دلیل قبولی روزانه پارسال

آواتار کاربر
afshin.m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afshin.m2 » چهارشنبه 19 مهر 1391, 3:36 pm

salam110313 نوشته شده:
afshin.m2 نوشته شده:ببخشید مث اینکه درست متوجه نشدید میگم یکی ازدوستام پارسال رشته حسابداری نیم سال اول فبول شد ولی دیپلمش آماده نبود ثبتنام نکرد! بعد اخبار اعلام کرد اونایی که ثبته نام نکردن ترم دوم برای تکمیل ظرفیت برن ثبتنام!!
من خودم کامپیوترم !! به نظرتون امکان داره امسالم اگه ظرفیت تکمیل نشه بازم ترم دوم ثبته نام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
امکان داره در موسسات آموزشی غیر انتفاعی ثبت نام کرده باشه پارسال من هم همین مشکل شما را داشتم و می سوختم که پذیرفته شدگان غیر انتفاعی ها و مردودیهای کنکور می توانند ثبت نام کنند اما من نه
شما باید بری سنجش اگه ورودی شبانه بهمن دانشگاه کرمانشاه دارد درخواست بنویسی از روزانه منتقل بشی به شبانه بهمن که با موافقت سنجش حله مشکلی نیست. ولی پارسال از شانس بد ما همه ورودی های روزانه و شبانه مهر بود امسال این طوری نیست.
اگه موافقت نکردند باید بری تقاضا بنویسی دوباره سال دیگر شما مجاز به دادن کنکور دولتی کنند و تازه 2 روز قبل از کنکور بری سنجش باجه رفع نقص نامه موافقتت رو بدی که مثل من الآن آس و پاس نباشی بزنی بگه هی مردود به دلیل قبولی روزانه پارسال
ممنون واسه راهنماییت دوست عزیز ولی من بدتر گنگ شدم من حاضرم هزار تا نامه بدم فقط سال بعد محروم نشم میتونی بیشتر توضیح بدی ؟ کجا برم سازمان سنجش ؟ چطوری باهشون تماس بگیرم ؟ آیا اگه درخواست بدم محروم نمیشم؟؟؟؟؟

mr javan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mr javan » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 8:34 pm

سلام و خسته نباشید من یک سوال داشتم من کنکور کاردانی دولتی امسال شرکت کردم و قبول نشدم خواستم بدون امسال دیگه هیچ کنکور کاردانی نیست هم دولتی هم نیمه دولتی هم ازاد لطفا به من زود جواب بدید ممنون goll :?:

آواتار کاربر
afshin.m2
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط afshin.m2 » دوشنبه 24 مهر 1391, 10:00 am

بازم سلام !!!! از سازمان سنجش پرسیدم گفتند احتمالا تکمیل ظرفیت میدن ، خواستم ببینم تکمیل ظرفیت چطوریه یعنی باید چیکار کنیم ، ملاک قبولیشون چیه ؟؟ باید بازم بین دانشگاه هایی که دانشجو میخوان انتخاب رشته کنیم ؟؟؟؟ لطفاً هرکی خبر داره میشه توضیح بده تکمیل ظرفیت چطوریه؟؟؟؟؟؟
fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr fekr

آواتار کاربر
elimri
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گرگان
تماس:

پست توسط elimri » دوشنبه 24 مهر 1391, 11:31 am

hppilot نوشته شده:دوستان مگه کسی که روزانه قبول بشه و نره دوسال از کنکور محروم نیست؟

به نظرم بهترین کار همینه که دوست عزیزمون گفت...شما باید یه ترم مرخصی تحصیلی بگیری

منم دقیقا همین مشکلو داشتم ولی چون شبانه بودم ثبت نامم کردن البته 30 دی dan
ولی کسی که روزانه هستو ثبت نام نمیکنن
و سال بعد هم نمیشه شرکت کرد
تا بوده همین بوده
هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی nar:
مـــــن شبـــ و روز درس میـــــ خونم تــــا پشـــــت کنکـــــــــــور نمــــــونمـ

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”