تغییر رشته

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
moein95
کاربر ساده
کاربر ساده

تغییر رشته

پست توسط moein95 » یک‌شنبه 9 مهر 1391, 4:11 pm

سلام.من دیپلم دارم رشته کامپیوتر-نرم افزار و امسال کنکور دادم/میتونم تغییر رشته بدم برم حسابداری؟وسال بعد تو کنکور حسابداری شرکت کنم؟اگه میشه،باید چیکار کنم؟راهنمایی کنید

Ali.Hami
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

Re: تغییر رشته

پست توسط Ali.Hami » یک‌شنبه 9 مهر 1391, 7:57 pm

moein95 نوشته شده:سلام.من دیپلم دارم رشته کامپیوتر-نرم افزار و امسال کنکور دادم/میتونم تغییر رشته بدم برم حسابداری؟وسال بعد تو کنکور حسابداری شرکت کنم؟اگه میشه،باید چیکار کنم؟راهنمایی کنید
با سلام

من نمیدونم شما رشته فنی و حرفه ای هستید یا کارو دانش

اما من برای کارودانش رو که تا حدی اطلاع دارم میگم . شما میخوایید دیپلم مجدد بگیرید . تا اونجایی که من اطلاع دارم شما باید برای حسابداری مالی مهارت های تخصصی نیز کسب کنید . شیوه اینکار به صورت هست که شما باید برید اموزشگاه های آزاد/دولتی وابسته به سازمان فنی و حرفه ای کشور و همچنین دارای مجوز مراجعه کنید و ثبت نام کنید حدوداٌ برای حسابداری فکر کنم 6 تا هست و یک سری درس های کاروزی - قانون کار و....

لیست کاملش هم به همراه واحد هاش این باید باشه

تصویر

شما باید مهارت ها رو باید در آموزشگاه کسب کنید و در سازمان فنی و حرفه ای امتحان بدید، امتحان هم تا اونجا که من میدونم فکر کنم به صورت تئوری و عملی هست و بعد از قبول شدن در یک مهارت براتون گواهی نامه از سازمان فنی و حرفه ای صادر میشه و وقتی که گواهی نامه هاتون (مهارت ها) تکمیل شد یک ماه قبل از پایان هر ترم به مدرسه ارائه بدید مدرسه مهارت هاتون رو میفرسته آموزش و پرورش و آنجا از سازمان فنی و حرفه ای جهت صحت مدارک استعلام میگرن و بعد از آمدن نتایج برای شما دیپلم حسابداری صادر میکنن. و اگه شما متولد نیمه اول 73 و قبل از ان هستید باید در مدرسه ثبت نام حضوری کنید. تا اونجایی که من اطلاع دارم برای گرفتن دیپلم مجدد با ارائه مهارت باید ثبت نام حضوری کرد حالا بازم شما سئوال کنید.

موفق باشید

moein95
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط moein95 » دوشنبه 10 مهر 1391, 9:27 am

Ali.Hami نوشته شده:
moein95 نوشته شده:سلام.من دیپلم دارم رشته کامپیوتر-نرم افزار و امسال کنکور دادم/میتونم تغییر رشته بدم برم حسابداری؟وسال بعد تو کنکور حسابداری شرکت کنم؟اگه میشه،باید چیکار کنم؟راهنمایی کنید
با سلام

اما من برای کارودانش رو که تا حدی اطلاع دارم میگم . شما میخوایید دیپلم مجدد بگیرید . تا اونجایی که من اطلاع دارم شما باید برای حسابداری مالی مهارت های تخصصی نیز کسب کنید . شیوه اینکار به صورت هست که شما باید برید اموزشگاه های آزاد/دولتی وابسته به سازمان فنی و حرفه ای کشور و همچنین دارای مجوز مراجعه کنید و ثبت نام کنید حدوداٌ برای حسابداری فکر کنم 6 تا هست و یک سری درس های کاروزی - قانون کار و....

تصویر

شما باید مهارت ها رو باید در آموزشگاه کسب کنید و در سازمان فنی و حرفه ای امتحان بدید، امتحان هم تا اونجا که من میدونم فکر کنم به صورت تئوری و عملی هست و بعد از قبول شدن در یک مهارت براتون گواهی نامه از سازمان فنی و حرفه ای صادر میشه و وقتی که گواهی نامه هاتون (مهارت ها) تکمیل شد یک ماه قبل از پایان هر ترم به مدرسه ارائه بدید مدرسه مهارت هاتون رو میفرسته آموزش و پرورش و آنجا از سازمان فنی و حرفه ای جهت صحت مدارک استعلام میگرن و بعد از آمدن نتایج برای شما دیپلم حسابداری صادر میکنن. و اگه شما متولد نیمه اول 73 و قبل از ان هستید باید در مدرسه ثبت نام حضوری کنید. تا اونجایی که من اطلاع دارم برای گرفتن دیپلم مجدد با ارائه مهارت باید ثبت نام حضوری کرد حالا بازم شما سئوال کنید.

موفق باشید
سلام.مرسی از راهنماییت/من کاردانش هستم/بعد متولد تیر 74 هستم/میخوام تو کنکور حسابداری شرکت کنم باید دوباره برم مدرسه؟در حالی که دیپلم دارم

Ali.Hami
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Ali.Hami » دوشنبه 10 مهر 1391, 10:26 am

moein95 نوشته شده:
Ali.Hami نوشته شده:
با سلام

تصویر

موفق باشید
سلام.مرسی از راهنماییت/من کاردانش هستم/بعد متولد تیر 74 هستم/میخوام تو کنکور حسابداری شرکت کنم باید دوباره برم مدرسه؟در حالی که دیپلم دارم
شما باید برید مدرسه کارودانش بزرگسالان فکر کنم . و اونجا شمارو راهنمایی میکنن.که آیا حضوری لازم هست یا نه . شما امسال مشمول نیستید. اما نباید وقفه تحصیلی بیفته قبل از سن مشمولیت . از طرفی هم شما فارغ التحصیل شدید قبل از سن مشمولیت . بنابراین فکر کنم بعد از وارد شدن به سن مشمولیت شما 1 سال فرصت دارید که وضیعت خدمت خود رو مشخص کنید. شما برید از مدرسه بپرسید اگه من به صورت داوطلب آزاد شرکت کنم مهارت هامو بیارم بهم دیپلم میدید؟ و اگه به صورت داوطلب آزاد شرکت کنم بعد از سن مشمولیت من 6 ماه فرصت دارم یا 1 سال. چون شما فارغ التحصیل هم شدی یک بار.

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”