راهنمایی انتخاب واحد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
dmohajerani
کاربر ساده
کاربر ساده

راهنمایی انتخاب واحد

پست توسط dmohajerani » چهارشنبه 5 مهر 1391, 10:41 pm

سلام به همگی
من دانشکده سما تهران جنت آباد رشته کامپیوتر قبول شدم و سه شنبه رفتم و همه کار هاش رو انجام دادم و در آخرم بهم یه برگه دادن با عنوان قبض پرداخت شهریه و چون کاردانشی بودم یکسری واحد هم خودشون انتخاب کردن ولی حالا مشکلی که دارم اینه که حالا باید آیا کار خاصی انجام بدم یا اینکه منتظر شروع کلاس ها باشم در ضمن نمیدونم کلاس ها هم از کی شروع میشه و توی سایت سما وقتی با نام کاربری و رمز عبور به بخش انتخاب واحد میرم فقط روز برگزاری و ساعت برگزاری و تاریخ امتحان رو نوشته و اونجا هم نمی دونم باید چی کار کنم
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

Re: راهنمایی انتخاب واحد

پست توسط hppilot » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 10:02 am

dmohajerani نوشته شده:سلام به همگی
من دانشکده سما تهران جنت آباد رشته کامپیوتر قبول شدم و سه شنبه رفتم و همه کار هاش رو انجام دادم و در آخرم بهم یه برگه دادن با عنوان قبض پرداخت شهریه و چون کاردانشی بودم یکسری واحد هم خودشون انتخاب کردن ولی حالا مشکلی که دارم اینه که حالا باید آیا کار خاصی انجام بدم یا اینکه منتظر شروع کلاس ها باشم در ضمن نمیدونم کلاس ها هم از کی شروع میشه و توی سایت سما وقتی با نام کاربری و رمز عبور به بخش انتخاب واحد میرم فقط روز برگزاری و ساعت برگزاری و تاریخ امتحان رو نوشته و اونجا هم نمی دونم باید چی کار کنم
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
مبارکه..دانشگاه آزادی....آزادی داره فقط دانشگاه آزاد اسلامی

من چون خودم آزادی نیستم جزئیاتش رو نمیدونم ولی در حد تجربه ناچیز بهتون میگم..

شما کار خاصی انجام نده..یعنی نمیتونی انجام بدی..چون ترم اولی هستی..انتخاب واحد هم که خودشون میکنن پس دیگه مشکلی نداری..فقط طبق تاریخی که برات تو برگه انتخاب واحد یا سایت مشخص کردن برو سر کلاسات بشین دوست عزیز و در نهایت هم با معدل 20 فارغ التحصیل بشو.
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”