تردید برای ثبت نام

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
moein95
کاربر ساده
کاربر ساده

تردید برای ثبت نام

پست توسط moein95 » چهارشنبه 5 مهر 1391, 11:07 am

سلام.من غیر انتفاعی آمل قبول شدم،سر دوراهی موندم ک برم یا دوباره بخونم.قصدم دولتی بود.کسی میتونه راهنماییم کنه؟

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

Re: تردید برای ثبت نام

پست توسط hppilot » چهارشنبه 5 مهر 1391, 12:15 pm

moein95 نوشته شده:سلام.من غیر انتفاعی آمل قبول شدم،سر دوراهی موندم ک برم یا دوباره بخونم.قصدم دولتی بود.کسی میتونه راهنماییم کنه؟
ای کاش اسم دانشگاه رو هم مینوشتید..

شما برو دانشگاه ببین اگه استاداش خوبن ثبت نام کن...در مورد وقتش هم نگران نباش...اون تاریخ که اونا گفتن شروع میشه ولی پایانش هر موقع دلتون خواست برین ثبت نام..فقط تا قبل از شروع امتحانات مهر...

حرف شما روی منطق نیست که یه سال منتظر بمونم چون فقط دولتی برم؟اگه منظور پولشه که من نمیدونم شما تو چه وضع مالی هستید اگر هم منظورتون درجه مدرک کاردانی که هیچ تفاوتی بین دولتی و غیر انتفاعی و آزاد نیست..برای کار هم باید واجد شرایط بند پ باشید(پر رویی و پول و پارتی)

شاید سال دیگه اصلا نتونید امتحان بدید...

مثلا یک از بچه ها پزشکی رتبه خوبی میاره بعد میگه نه من باید رتبم بهتر بشه..میشینه سال بعد درس میخونه شب کنکور حالش وحشتناک بد میشه نمیتونه فرداییش کنکور بده...آیا یک سال وقت تلف کردن اینقدر ارزش داره؟؟؟دیگه خودتون قضاوت کنین

از این اتفاق ها تو کنکور زیاد پیش میاد...ریسک نکن دوست عزیز
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » چهارشنبه 5 مهر 1391, 2:04 pm

سلام کی میدونه طراحي ودوخت -طراحي ودوخت -موسسه غيرانتفاعي گلستان گرگان شهریه کل هر ترم چقدره؟و از کجا بدونیم رتبمون چند شده؟یکی راهنمایی کنه لطفا. dan rooz esh این چطور دانشگاهیه؟

masooumi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط masooumi » چهارشنبه 5 مهر 1391, 2:26 pm

ریسک نکن و ثبت نام کن ، به نظر من عمره آدم بیشتر ارزش داره (اینو به عنوان کسی که تجربه داره میگم) در ضمن شما الان رو تو همین غیر انتفاعی بخون و برای مقطع بعدی زحمتت رو بکش و دولتی قبول بشو.

یک سال عمر آدم چیز کمی نیست که از دست بدید

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » چهارشنبه 5 مهر 1391, 4:13 pm

shayda نوشته شده:سلام کی میدونه طراحي ودوخت -طراحي ودوخت -موسسه غيرانتفاعي گلستان گرگان شهریه کل هر ترم چقدره؟و از کجا بدونیم رتبمون چند شده؟یکی راهنمایی کنه لطفا. dan rooz esh این چطور دانشگاهیه؟
شهریش حدود 400 تا 450 هزار میشه ولی اگه خودتون بومی گرگان هستید برید اگه یه شهر دیگه که به گرگان دوره به نظر من برید آزاد بهتره
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » چهارشنبه 5 مهر 1391, 4:24 pm

سلام
بهتره همون غیر انتفاعی رو بری تا آزاد
آزاد شهریه خیلی زیاده و به صرفه هم نیست
یک سوال داشتم
کسی می دونه کی رتبه ها رو می زنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

mina1372

پست توسط mina1372 » چهارشنبه 5 مهر 1391, 7:14 pm

سلام
دوستان عزیز من رو راهنمایی کنیییییییییییییییید
من رشته معماری تو موسسه غیر انتفاعی عالی پویندگان دانش چالوس قبول شدم
دوستان بهم بگید که این موسسه خوبه یا نه؟
چطوریه؟ ger ger ger ger

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » چهارشنبه 5 مهر 1391, 7:30 pm

mehdi-dardesar نوشته شده:
shayda نوشته شده:سلام کی میدونه طراحي ودوخت -طراحي ودوخت -موسسه غيرانتفاعي گلستان گرگان شهریه کل هر ترم چقدره؟و از کجا بدونیم رتبمون چند شده؟یکی راهنمایی کنه لطفا. dan rooz esh این چطور دانشگاهیه؟
شهریش حدود 400 تا 450 هزار میشه ولی اگه خودتون بومی گرگان هستید برید اگه یه شهر دیگه که به گرگان دوره به نظر من برید آزاد بهتره

من مشهدم رفتم تو سایت سنجش که شهریه اون بالای یک میلیون بود.و یه سوال دیگه تو این مقطع که نوشته پیوسته یعنی 4سال که میشه لیسانس یا 2سال که میشه کاردانی؟؟؟؟؟؟نمیدونم.
وآزاد شهریه اون بالای یک میلیون یعنی ازاد برم یا همین خوبه؟ fekr fekr fekr fekr

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » چهارشنبه 5 مهر 1391, 7:37 pm

shayda نوشته شده:

من مشهدم رفتم تو سایت سنجش که شهریه اون بالای یک میلیون بود.و یه سوال دیگه تو این مقطع که نوشته پیوسته یعنی 4سال که میشه لیسانس یا 2سال که میشه کاردانی؟؟؟؟؟؟نمیدونم.
دوست عزیز شما پیوسته هستید ولی تا کاردانی..

موقعی که میخواید کارشناسی بگیرید میشه کارشناسی ناپیوسته...

اگه از لحاظ مالی مشکل ندارید هیچ دانشگاهی به پای آزاد نمیرسه...استادهای آزاد هم معمولا استاد هایی هستند که در دولتی درس میدن.. goll

در ضمن تنوع استاد در دانشگاه آزاد خیلی بهتر از دولتیه...مثل ما نیستن که برنامه سازی پیشرفته (2) رو فقط یه استاد میگیره..اونم مدیر گروه و سسسخت..فقط خدا نکنه با استاد لج کنی..فاتحه کاردانی رو باید بخونی...اینا حقیقتیه تو دانشگاه های دولتی...باید پذیرفت
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » چهارشنبه 5 مهر 1391, 7:56 pm

shayda نوشته شده:

شما اگه از مشهد بخواین برین گرگان خرج رفت و آمدو همه چیز دارید که درسته غیرانتفاعی شهریش کمتره ولی با این هزینه ها بیشتر از آزاد شهر خودتون میشه
شما کاردانی پیوسته هستید یعنی 2 سال تا 2.5 سال طول میکشه
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 11:35 am

ممنون از راهنماییتون.پس الان کاردانی پیوسته با کاردانی ناپیوسته چه فرقی داره اینجوری که هر2تاش دو سالس یعنی چی؟من خودم کارشناسی نرم افزارم که 2سال علمی کاربردی کاردانی ناپیوسته و الان دوباره کنکور دادم شد کارشناسی ناپیوسته ولی تا جایی که شنیدم کاردانی پیوسته گفتن 4ساله من که فرقشو نمیفهمم.واسه کسی میخوام لطفا راهنماییم کنید. goll

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”