نتایج کنکور کاردانی رو سایت سنجش قرار گرفت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
erfan1936
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Teh
تماس:

Re: نتایج کنکور کاردانی رو سایت سنجش قرار گرفت

پست توسط erfan1936 » چهارشنبه 5 مهر 1391, 1:01 pm

اگه کسی محمودآباد شمال قبول شده بگه...

از همون اول هم کف شمال بودم...

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » چهارشنبه 5 مهر 1391, 2:03 pm

سلام کی میدونه طراحي ودوخت -طراحي ودوخت -موسسه غيرانتفاعي گلستان گرگان شهریه کل هر ترم چقدره؟و از کجا بدونیم رتبمون چند شده؟یکی راهنمایی کنه لطفا. dan rooz esh این چطور دانشگاهیه؟

masooumi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط masooumi » چهارشنبه 5 مهر 1391, 2:34 pm

mehdi-dardesar نوشته شده:منم الویت ششم روزانه
سلام داداش حامد
من وظیفم بوده چیزی که بلد بود در حد توانم تو این انجمن به بچه ها گفتم
من از کنکور اونی که خواستم نشد
ولی بازم راضیم سمنان هم زیاد با تهران فاصله نداره یه تنوع هم میشه دو سال بری یه شهر دیگه
همش که نمیشه شهر خودم باشه
اتفاقا خیلی خوبه که شهر دیگه باشی ، چون تجربه کسب می کنی و مرد میشی

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » چهارشنبه 5 مهر 1391, 3:17 pm

alivazirinia نوشته شده:منم پسران شماره یک کرمانشاه قبول شدم ولی نمیرم میرم آزاد نظر اباد dan
چرا؟؟؟؟
روزانه رو ول میکنی میری آزاد!!!!!!!!!!
اونم نظرآباد
دانشگاه درست و حسابیی نیستاااااااا،من کاردانی اونجا بودم
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 5 مهر 1391, 8:03 pm

hppilot نوشته شده:دوستان..دوست خوبمون جناب disloyal اداره پست رو توضیح دادن...

دوستانی که دیپلم دارن..برن امور مشترکین یا اداره پست به متصدی بگن که واسه تاییدیه تحصیلی فیش میخوان...دوتا پاکت بهتون میدن..یه فرم هم بهتون میدن که باید آدرس آموزش و پرورش شهر خودتون و آدرس و نام دانشگاه خودتون رو به دقت وارد کنید..دیگه بقیش با اوناست...پارسال هزینه 7 هزار تومن بود..امسال رو نمیدونم..

بعدش بعد از اینکه هزینه رو تقبل فرمودید یه فیش بهتون میدن که مواظب باشید اونو گم نکنید...

تا اینجا 50 درصد کار رو انجام دادید...

بعد تشریف میبرید دانشگاه واس ثبت نام...اگه مثل دانشگاه ما باشه..(احتمالا هست)یه برگه به شما میدن که باید بری تو اتاق های مربوطه دانشگاه و امضا بگیری...اتاق معاون و واحد آموزش و ...

قبل از اینکه این فرم تکمیل بشه باید دوستان متولد واس 72 برای نظام وظیفه برن پلیس 10+ برای معافیت تحصیلی(پارسال متولدین 73 نمیتونستن معافیت بگیرن.احتمالا امسال هست)اونجا هم که صد در صد شلوغه و هزینه ای نزدیک به 5 هزار تومن پیاده میشید و برگه معافیت رو میارید دانشگاه تا غیبت سربازی نخوردید(البته معافیت درجا صادر نمیشه و باید چند روز دیگه برید که نامه معافیت رو بگیرید)

دانشجویان شبانه باید مبلغ 100000 تومن به حساب دانشگاه بریزن برای ترم بهمن..چون شبانه ها باید بهمن ماه بیان دانشگاه.

دیگه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه..یعنی کار دیگه ای هم نیست...بعد از اینکه فرم رو تکمیل کردین یعنی از همه امضا گرفتین میرین واحد کامپیوتر و متصدی مشخصات شما رو وارد میکنه و شما باید امضا بزنید به نشانه تایید و اینگونه شما هم دانشجو میشید. shad rgs

این کارا تو دانشگاه ما اینطوری انجام میشد..الته فک کنم تمام دانشکده های دولتی فنی همین کارا رو بکنن..

موفق باشید دوستان..سوالی بود در خدمتیم دربست
سلام. ممنون از توضیحاتتون که حسابی باهاشون استرس گرفتم!
من روزانه دختران رشت قبول شدم و ورودی نیمسال دومم. دیپلمم تا اواسط آبان یا آذر آماده میشه. من پس با چی برم برای ثبت نام؟!! gld
مگه میشه آدم فقط با عکس و شناسنامه بره ثبت نام دانشگاه؟!! ger
آخرین ویرایش توسط lalaya در پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 12:29 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 5 مهر 1391, 8:12 pm

the-eagle نوشته شده:بچه ها دختران رشت قبول شدم rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs shad shad shad shad shad
تبریک میگم عزیزم ، امیدوارم ببینمت goll

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
alivazirinia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط alivazirinia » چهارشنبه 5 مهر 1391, 8:36 pm

mooli50 نوشته شده:
alivazirinia نوشته شده:منم پسران شماره یک کرمانشاه قبول شدم ولی نمیرم میرم آزاد نظر اباد dan
ست عزیز . تبریک میگم . من سال 86 روزانه کرمانشاه ( همینجایی که شما قبول شدید ) بودم . واقعا از سطح علمی بالایی برخورداره . همچنین امکانات رفاهی خوبی هم داره : سلف سرویس در حد عالی . اینترنت پر سرعت . خوابگاه نزدیک دانشگاه . محیط واقعا بزرگ و با صفا .سالن ورزشی 3 تا بزرگ داره . سالن همایش 1دونه عالی داره . ... خلاصه واقعا از همه لحاظ عالیه اگه نری ضرر کردی . استاداشم اکثرا فوق لیسانسن که واقعا بیست بیسته کارشون . یه نصیحت برادرانه یا دوستانه بود . اگه تونستی برو حتما . یاحق goll
نه نمیتونم چون شبانشو قبول شدم من رفتم امروز نظر اباد ثبت نام کردم dan goll
زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد

لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...

مدیر سایت www.mob20.com

disloyal
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط disloyal » چهارشنبه 5 مهر 1391, 10:08 pm

بچه ها پسر دایی من نمیتونه ببینه نتیجه رو مینویسه با این مشخصات داوطلبی وجود ندارد
با هردو روش رقتم ولی متاسفانه نتونستم ببینم نتیجه رو
بیرونم رفته بود نشد
کسی همچین اتفاقی واسش افتاده

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » چهارشنبه 5 مهر 1391, 10:16 pm

disloyal نوشته شده:بچه ها پسر دایی من نمیتونه ببینه نتیجه رو مینویسه با این مشخصات داوطلبی وجود ندارد
بیرونم رفته بود نشد
شماره شناسنامش اولش هرچند تا صفر داره وارد نکن
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

shide
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shide » چهارشنبه 5 مهر 1391, 11:39 pm

بچه ها ما شبانه ای ها باید ثبت نام کنیم و تا بهمن منتظر بمونیم یا بهمن ثبت نام کنیم
تو سایت دانشگاه که بت نام روزانه شروع شده ولی از شبانه خبری نیست
ای بابا پول بدیو بیوفتی بهمن ماه این دیگه چه جورشه
راستی شبانه بهتره یا غیرانتفایی ؟
ممنون از دوستانی که جواب دادن و میدن !
تنکس !

آواتار کاربر
mooli50
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mooli50 » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 12:17 am

shide نوشته شده:بچه ها ما شبانه ای ها باید ثبت نام کنیم و تا بهمن منتظر بمونیم یا بهمن ثبت نام کنیم
تنکس !
شبانه خیلی از غیرانفاعی بهتره . زمان ثبت نامشو نمیدونم متاسفانه . موفق باشی
رفتنی میره ...

disloyal
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط disloyal » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 1:27 am

mehdi-dardesar نوشته شده:
disloyal نوشته شده:بچه ها پسر دایی من نمیتونه ببینه نتیجه رو مینویسه با این مشخصات داوطلبی وجود ندارد
بیرونم رفته بود نشد
شماره شناسنامش اولش هرچند تا صفر داره وارد نکن
ش ش اصلا اولش 0 نداره ماله این بنده خدا کسی نمیدونه چیکار کنیم؟

آواتار کاربر
AUB
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط AUB » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 4:15 am

aref_168_1962 نوشته شده:منم اولویت اولم روزانه بندرعباس قبول شدم .اگه کسی دیگه ای هم اونجا قبول شده خبر بده rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs rgs mz: nar: mz: mz: mz: mz: mz: mz: mz: mz: mz: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb: ssb:

منم بندرعباس قبول شدم اما شبانه nar nar nar

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 9:57 am

mooli50 نوشته شده:
shide نوشته شده:بچه ها ما شبانه ای ها باید ثبت نام کنیم و تا بهمن منتظر بمونیم یا بهمن ثبت نام کنیم
تنکس !
شبانه خیلی از غیرانفاعی بهتره . زمان ثبت نامشو نمیدونم متاسفانه . موفق باشی
ببین دوست عزیز شما وقتی مدرک کاردانی بگیری هیچ فرقی با روزانه نمیکنی!فقط تنها فرقش تو شهریه دادن هست..تمام استادایی که روزانه درس میدن تو شبانه هم درس میدن.

ترم بهمن هم بخاطر اینه که شما رتبت پایین تر بود و مسلما ترم مهر برای افرادی که روزانه قبول شدن اولویت داره...

اون پولی رو که شما واریز میکنی به خاطر ترم مهر نیست..به خاطر اینه که علی الحساب در حساب شما پولی باشه تا دانشگاه برات تو ترم بهمن انتخاب واحد کنه..پول شما هیچ موقع از بین نمیره..فقط دوستان توجه داشته باشن رسید فیش های واریزی رو نگه دارن...متاسفانه سیستم نرم افزاری دانشگاه دولتی کمی تا نیمه ابری ضعیفه و هر لحظه امکان داره بزنن زیرش که شما پول رو واریز نکردی..مثل رفیقم که این ترم 259000 تومن ریخت گفت شما پول رو واریز نکردی و با ارائه فیش یه بار دیگه واسش تو سیستم ثبت کردن... goll goll
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 10:18 am

lalaya نوشته شده:
hppilot نوشته شده:دوستان..دوست خوبمون جناب disloyal اداره پست رو توضیح دادن...

دوستانی که دیپلم دارن..برن امور مشترکین یا اداره پست به متصدی بگن که واسه تاییدیه تحصیلی فیش میخوان...دوتا پاکت بهتون میدن..یه فرم هم بهتون میدن که باید آدرس آموزش و پرورش شهر خودتون و آدرس و نام دانشگاه خودتون رو به دقت وارد کنید..دیگه بقیش با اوناست...پارسال هزینه 7 هزار تومن بود..امسال رو نمیدونم..

بعدش بعد از اینکه هزینه رو تقبل فرمودید یه فیش بهتون میدن که مواظب باشید اونو گم نکنید...

تا اینجا 50 درصد کار رو انجام دادید...

بعد تشریف میبرید دانشگاه واس ثبت نام...اگه مثل دانشگاه ما باشه..(احتمالا هست)یه برگه به شما میدن که باید بری تو اتاق های مربوطه دانشگاه و امضا بگیری...اتاق معاون و واحد آموزش و ...

قبل از اینکه این فرم تکمیل بشه باید دوستان متولد واس 72 برای نظام وظیفه برن پلیس 10+ برای معافیت تحصیلی(پارسال متولدین 73 نمیتونستن معافیت بگیرن.احتمالا امسال هست)اونجا هم که صد در صد شلوغه و هزینه ای نزدیک به 5 هزار تومن پیاده میشید و برگه معافیت رو میارید دانشگاه تا غیبت سربازی نخوردید(البته معافیت درجا صادر نمیشه و باید چند روز دیگه برید که نامه معافیت رو بگیرید)

دانشجویان شبانه باید مبلغ 100000 تومن به حساب دانشگاه بریزن برای ترم بهمن..چون شبانه ها باید بهمن ماه بیان دانشگاه.

دیگه چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه..یعنی کار دیگه ای هم نیست...بعد از اینکه فرم رو تکمیل کردین یعنی از همه امضا گرفتین میرین واحد کامپیوتر و متصدی مشخصات شما رو وارد میکنه و شما باید امضا بزنید به نشانه تایید و اینگونه شما هم دانشجو میشید. shad rgs

این کارا تو دانشگاه ما اینطوری انجام میشد..الته فک کنم تمام دانشکده های دولتی فنی همین کارا رو بکنن..

موفق باشید دوستان..سوالی بود در خدمتیم دربست
سلام. ممنون از توضیحاتتون که حسابی باهاشون استرس گرفتم!
من روزانه دختران رشت قبول شدم و ورودی نیمسال دومم. دیپلمم تا اواسط آبان یا آذر آماده میشه. من پس با چی برم برای ثبت نام؟!! gld
مگه میشه آدم فقط با عکس و شناسنامه بره ثبت نام دانشگاه؟!! ger
اوه اوه..روزانه قبول شدید خوش بحالتون...اونم رشت..اگه رشتتون کامپیوتره باید بهتون بگم آفرین..رشت یک از بهترین دانشگاه های کامپیوتره..مخصوصا لاهیجان

شما میتونی الان ثبت نام نکنی..

رفیقم ترم بهمن 90 قبول شد ولی شبانه...چون ترم بهمن بود یکی دوماه بعد از ترم بهمن اومد ثبت نامش کردن...شما که آذر ماه واستون آماده میشه..در ضمن مثل ما استرس نداشته باشید موقع ثبت نام..البته شاید شما که روزانه ای یه کم دردسر ساز بشه ولی من فک نکنم مشکلی داشته باشه

به نظر من شما برو دانشگاه یه پرس و جو بکن..بگین که من دیپلم ندارم...روزانه هم هستم ولی ترم بهمن میخوام بیام..

اگه ترم مهر بودید اول ترم مشروطی رو زده بودید..حساب کنید شما تازه میخواستی بری ثبت نام.در حالی که بیست روز بعدش امتحان بود.. dan

راستی شما کاردانشی هستید..من شنیدم دیپلم کاردانشی ها دیر حاضر میشه.راسته؟

چون یک دیگه از رفیقام هم همین مشکل دیپلم داشت...اومد ثبت نام هم کرد دانشگاه بعد از اینکه دیپلمش حاضر شد آورد دانشگاه تحویل داد..ولی خدایی شانس آورد داشتن اخراجش میکردن..باور کنید راست میگم..

اگه یه کم شما رو میترسونم ببخشید...باور کنید اینا حقیقتیه که خودم با چشمام دیدم
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”