نتایج کنکور کاردانی رو سایت سنجش قرار گرفت

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

Re: نتایج کنکور کاردانی رو سایت سنجش قرار گرفت

پست توسط hppilot » جمعه 7 مهر 1391, 9:11 am

PEsar نوشته شده:
PEsar نوشته شده:
shide نوشته شده:بچه ها ما شبانه ای ها باید ثبت نام کنیم و تا بهمن منتظر بمونیم یا بهمن ثبت نام کنیم
تو سایت دانشگاه که بت نام روزانه شروع شده ولی از شبانه خبری نیست
ای بابا پول بدیو بیوفتی بهمن ماه این دیگه چه جورشه
راستی شبانه بهتره یا غیرانتفایی ؟
ممنون از دوستانی که جواب دادن و میدن !
تنکس !
سلام ممنونم از شما حرف من رو زدين
متاسفانه يا خوشبختانه من شبانه شهر خودم قبول شدم ولي...
واقعا چهارماه بيفتي عقب و پول هم بدي اين نامرديه
سوال رو دوباره بهتر جواب بديد با توضيحات کامل البته اونايي که ميتونن جواب بدن

شبانه بهتره يا غير انتفاعي؟چرا؟
شهريه شبانه و غيرانتفاعي چقدره؟

ممنون

درود برشما
يکي از اساتيد نميخواد جواب منو بده!
cuf:
اگه ظاهر دانشگاه واستون مهمه ببنید اگه از سایت دانشگاه(منظورم کارگاه هستش)و منظره و جاش خوشتون نیومد و اگه تحقیق کردین دیدین استاداش خوب نیستن برو غیر انتفاعی..البته بعضی از غیر انتفاعی ها هم داغون هستن

در ضمن یکی از کارهایی که ما بهش بی توجه هستیم پرسنل دانشگاهست..خوب بودن کارمندان دانشگاه خیلی میتونه بهتون کمک کنه..بعدا متوجه میشین منظور این حرفمو.

اگه شما شبانه قبول شدی و میخوای سریعتر تموم کنی و علاف نشی برو غیر انتفاعی..چون بچه های شبانه باید بهمن ماه برن..

تنوع کارهای فرهنگی و ورزشی و غیره تو دانشگاه های غیر انتفاعی بهتر و فعال تره.

در مورد مدرک هم به ترتیب درجه اول سراسری و آزاد و غیر انتفاعی و علمی و کاربردی..دوستانی که واجد شرایط بند پ هستند برای موضوع کار مشکلی ندارن..

و مهم ترین چیز دانشگاه یعنی شهریه:

ببینید من دقیق نمیتونم شهریه رو بهتون بگم ولی من کلی میگم فرقش رو ببینید.

من که دولتی میخونم میانگین شهریه من 200 تومنه ولی تو غیر انتفاعی ترم یک باشی باید 400 تومن بدی تازه این ترم یکه...ترم های بالاتر که بری بیشتر هم میشه.

تا اونجایی که میدونستم فرقش رو گفتم..اگه دوستان هم میتونن دوستمون رو کمک کنند goll goll goll
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

PEsar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PEsar » جمعه 7 مهر 1391, 11:48 am

اگه ظاهر دانشگاه واستون مهمه ببنید اگه از سایت دانشگاه(منظورم کارگاه هستش)و منظره و جاش خوشتون نیومد و اگه تحقیق کردین دیدین استاداش خوب نیستن برو غیر انتفاعی..البته بعضی از غیر انتفاعی ها هم داغون هستن

در ضمن یکی از کارهایی که ما بهش بی توجه هستیم پرسنل دانشگاهست..خوب بودن کارمندان دانشگاه خیلی میتونه بهتون کمک کنه..بعدا متوجه میشین منظور این حرفمو.

اگه شما شبانه قبول شدی و میخوای سریعتر تموم کنی و علاف نشی برو غیر انتفاعی..چون بچه های شبانه باید بهمن ماه برن..

در مورد مدرک هم به ترتیب درجه اول سراسری و آزاد و غیر انتفاعی و علمی و کاربردی..دوستانی که واجد شرایط بند پ هستند برای موضوع کار مشکلی ندارن..

من که دولتی میخونم میانگین شهریه من 200 تومنه ولی تو غیر انتفاعی ترم یک باشی باید 400 تومن بدی تازه این ترم یکه...ترم های بالاتر که بری بیشتر هم میشه.

تا اونجایی که میدونستم فرقش رو گفتم..اگه دوستان هم میتونن دوستمون رو کمک کنند goll goll goll
درود بر شما دوست گرامي
من از يه استاد عزيزي پرسيدم که فرمودند مدرک شبانه و روزانه معتبر تر از غيرانتفاعي است.
حالا از شما که تجربه دارين هم ميپرسم ،اينطوريه دوستان؟

مهم نيست 4 ماه عقب ميفتيم عيب نداره از غيرانتفاعي بهتره و براي جبران اين چهارترم ترم هاي تابستاني بر ميداريم. goli bale

setare_shab
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط setare_shab » جمعه 7 مهر 1391, 11:58 am

برای گرفتن مدرک کاردانی چند سال باید درس خوند ، اگه ترم تابستانی هم بخونیم اون موقع چند سال میشه

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » جمعه 7 مهر 1391, 12:04 pm

سلام بر دوست عزیز
دوره ی کاردانی 2 ساله است با تابستانه هم 2 سال چون کاردانی شامل سنوات یعنی به جای یک ترم کامل نمی شود
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hppilot » جمعه 7 مهر 1391, 12:35 pm

PEsar نوشته شده:

درود بر شما دوست گرامي
من از يه استاد عزيزي پرسيدم که فرمودند مدرک شبانه و روزانه معتبر تر از غيرانتفاعي است.

مهم نيست 4 ماه عقب ميفتيم عيب نداره از غيرانتفاعي بهتره و براي جبران اين چهارترم ترم هاي تابستاني بر ميداريم. goli bale
بله درست فرمودند...شما با اینکه شبانه درس میخونید هیچ تفاوتی با دانشجویان روزانه ندارید.حتی مدرک شما هم مثل اوناست ..فقط یه تفاوتی داره که خودتون در جریان هستید...

ترم تابستان هم خوبه بگیری...البته حداکثر 6 واحد میدن...در ضمن سعی نکنید 4 ترمه تموم کنید..البته خوبه ها ولی خیلی فشار میاد مخصوصا تو ترم بهمن...حساب کنید ترم اول به شما حد اکثر 19 واحد میدن و ترم های بعد هم تقریبا باید 18 تا بگیری...ببینید شرایط چطوریه...ترم بعد موقع انتخاب واحد میبینین که درسهایی هستند که تداخل کلاسی دارن..مجبورین واحد کمتر بردارین..در ضمن سعی نکنید درس های عمومی رو رود پاس کنید..بزارید برای ترمهایی مثل ترم های 3 یا 4 که درسها سخت تر میشن goll..البته تا اون موقع خدا بزرگه

PEsar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PEsar » جمعه 7 مهر 1391, 12:50 pm

hppilot نوشته شده:
PEsar نوشته شده:

درود بر شما دوست گرامي

بله درست فرمودند...شما با اینکه شبانه درس میخونید هیچ تفاوتی با دانشجویان روزانه ندارید.حتی مدرک شما هم مثل اوناست ..فقط یه تفاوتی داره که خودتون در جریان هستید...

ترم تابستان هم خوبه بگیری...البته حداکثر 6 واحد میدن...در ضمن سعی نکنید 4 ترمه تموم کنید..البته خوبه ها ولی خیلی فشار میاد مخصوصا تو ترم بهمن...حساب کنید ترم اول به شما حد اکثر 19 واحد میدن و ترم های بعد هم تقریبا باید 18 تا بگیری...ببینید شرایط چطوریه...ترم بعد موقع انتخاب واحد میبینین که درسهایی هستند که تداخل کلاسی دارن..مجبورین واحد کمتر بردارین..در ضمن سعی نکنید درس های عمومی رو رود پاس کنید..بزارید برای ترمهایی مثل ترم های 3 یا 4 که درسها سخت تر میشن goll..البته تا اون موقع خدا بزرگه

سلام عليکم
ممنونم از شما دوست بزرگوار goll goli
ما شبانه ها ميتونيم کاري کنيم که از روزانه ها عقب نيفتيم؟مثلا ترم بيشتر برداريم تابستان هم ترم بر داريم يا...

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hppilot » جمعه 7 مهر 1391, 1:19 pm

بستگی داره..

اگه شما دوستی دارید که میخواید باهاش ست بشید...یه کم سخته یا باید باهاش صحبت کنید..

اگه فردی در روزانه این ترم بهش 18 واحد بدن یا 17 واحد..اون به این مقدار واحد از شما جلوتره..ولی اگه شما 20 واحد بردارین و تابستان میتونین بهش نزدیک بشین..ولی اگه اونا 4 ترمه تموم کنن و شما 5 ترمه...یک ترم ازش عقب میفتین.اگه میخواین با دوستاتون باشین..تو درسهای تخصصی خیلی کم با هم هستین..چون دارن پیشنیاز رو پاس میکنن..ولیشما تازه ترم بعد میخواین اون واحد رو بردارین..

دوست من زیاد به این چیزا فکر نکنید...ولی شما یک سال از کارشناسی عقب بیفتی بهتره یا با فشار زیاد به خودتون معدل کاردانی رو پایین بیارید؟

ولی میتونید شما اگه میخواین دولتی برید کارشناسی....سال دیگه ثبت نام کنید ولی قسمت شبانه رو انتخاب کنید چون روزانه نمیتونید... که کارشناسی هم شبانه برید. goll

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » جمعه 7 مهر 1391, 1:40 pm

hppilot نوشته شده:
mehdi-dardesar نوشته شده:
hppilot نوشته شده:
دوست عزیز این رو شما میدونی که تازه میخوای بری ثبت نام یا ما که تو دانشگاه هستیم؟البته ادعا نبودا..من خودم چند نفر رو میشناسم که به این صورت ثبت نام کردن..

در ضمن تا دیپلم نداشته باشی مهر مدیر آموزشی پای دفترچه نمیخوره واسه تکمیل ثبت نام..(اینایی که میگم تو دانشگاه ما اتفاق افتاده)
دوست عزیز شما بهتره برید سنجش اطلاعیه بخونید ازشونم ایراد بگرید
من میگم شما یه سایت یا وبلاگ درست کنید و خودتون قانون مقررات جدید بزاریذ
اگه شما شبانه خوندید من سال 89 روزانه قبول شدم نرفتم
قبولی که ادعا نداره
شما هم یه کتاب نشر کنید خاطرات و داستان دوستانتونو بنویسید چون درباره هر موضوعی خاطره دارید
من خودم تاریخ ثبت نام رو میدونم..به خاطر همین گفتم که تاریخ الکیه و هر موقع بری ثبت نام میکنن

اتفاقا تو فکر سایت هستم تا قوانین جدید بزارم تا افرادی چون شما ازش استفاده کنن..فقط یه مدیر میخوام..شما میتونی بیای؟

این مشکل من نیست که شما روزانه قبول شدید نرفتید..مگه من شما رو میشناختم که بهتون بگم نرو روزانه..مهم اینه که شما تازه قبول شدی و ترم یکی هستی برادر..منم شاید یه جای خوب قبول میشدم اگه نمی رفتم زیاد مهم نبود...مهم ااینه که الان کجایی دوست عزیز!!!

شما ناراحتی که من با مثال میخوام مطلب رو برسونم....نگران نباش بیا دانشگاه از این صحنه ها زیاد میبینی بعدش میفهمی منظورمو که بعید میدونم

آها یادم رفت بگم...شما گفتی قبولی که ادعا نداره..شما اگه کمی به نوشته بالای من توجه مینمودید میدید که گفتم ادعایی ندارم.یعنی در مقامی نیستم که بخوام مدعی باشم...من فقط خواستم با مثال به دوستان بگم که قضیه از این قراره.
من ترم یکی شما ترم بالایی
من اینقدر تربیت خانوادگی دارم که تو انجمن نیام از خودم تعریف کنم
من به خودم نمی نازم
درسته شما تو دانشگاه دیدین از این اتفاقا افتاده
ولی دانشگاه خودتونو در حد دانشگاه های که بچه ها قبول شدند ندونید
شما ترم بالایی تو بهترین دانشکده ایران پس خودتون بهتر می تونید سایت مدریت کنید
آخرین ویرایش توسط mehdi-dardesar در جمعه 7 مهر 1391, 6:43 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

از محبت
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط از محبت » جمعه 7 مهر 1391, 1:52 pm

سلام
آقا این که نوشت از حروف( ک تا ی) برای ثبت نام بیان منظور نام خانوادگیه(یهو شک کردم) poo
آخرین ویرایش توسط از محبت در جمعه 7 مهر 1391, 1:55 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

PEsar
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PEsar » جمعه 7 مهر 1391, 1:55 pm

از محبت نوشته شده:سلام
آقا این که نوشت از خروف( ک تا ی) برای ثبت نام بیان منظور نام خانوادگیه(یهو شک کردم) poo
بله سنجش اينو نوشته ولي تو سايت هاي دانشگاه يه چيز ديگه و يه تاريخ ديگه!!! goli khk:

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hppilot » جمعه 7 مهر 1391, 3:01 pm

من به خودم نمی نازم
ولی دانشگاه آشغال خودتونو در حد دانشگاه های که بچه ها قبول شدند ندونید
اینه تربیت خانوادگی؟

هنوز یاد نگرفتی چطور صحبت کنی..بعدش از من ایراد میگری؟

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » جمعه 7 مهر 1391, 3:05 pm

hppilot نوشته شده:
من به خودم نمی نازم
اینه تربیت خانوادگی؟

شما شروع کردید تعریف میکنید از خودتون
من که اول شروع نکردم
اگه تربیت خانوادگی نداشتم
من شروع میکردم
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط hppilot » جمعه 7 مهر 1391, 3:13 pm

mehdi-dardesar نوشته شده:
hppilot نوشته شده:
من به خودم نمی نازم
اینه تربیت خانوادگی؟

شما شروع کردید تعریف میکنید از خودتون
من که اول شروع نکردم
اگه تربیت خانوادگی نداشتم
من شروع میکردم
مثل اینکه یادت رفت اول از همه کی شروع کرد..

من که چیزی نگفتم...من چه تعریفی از خودم کردم؟

..شما که تربیت خانوادگی داشتی و داری اگه نوشته های من مشکلی داشت بهم پیغام خصوصی میدادی تا من مشکلاتمو بدونم..اومدی اینجا نوشتی که چی بشه؟

دانشگاه شما عالی باشه.ماچیزی نمیخوایم...شما اگه ملاصدرای قدیم رو میدیدی الان این حرف رو نمیزدی..یعنی جراتش رو نمیکردی...حداقلش اینه که به دستان مبارک فردی ساخته شده که شما حالا حالاها باید تو کفش بمونین....البته الان ایران هر چی داره از اون داره..دیدید که بعد از اون هم ایران پیشرفتی نکرد

من نمیدونم شما کجا قبول شدی...ولی حقت بود که بد تر اینا جوابتو بدم ولی حیف...یعنی ارزششو نداری

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » جمعه 7 مهر 1391, 3:25 pm

شما اشتباه بچه هارو راهنمایی میکنید من درست راهنمایی کردم زورت گرفت بعد خودت شروع کردید گفتید شما میرید دانشگاه یا من
من اگه بخوام خودمو با تو بکنم یکی فرقم با شما چیه؟
بهتره بدونید این انجمن جای اوباش نیست
و نیاید از الکی بچه هارو راهنمایی کنید
چون بچه ها یه روز اینور اونور بشه از ثبت نام میموند عقب
آخرین مهلت ثبت نام سه شنبه هستش
تو اومدی به بچه ها میگی ترم دومی آذر برن ثبت نام
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

jasoos

پست توسط jasoos » جمعه 7 مهر 1391, 4:05 pm

manam rozane shahid chamrane ahwaz ghabo0ol shodam horaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rgs rgs shad shad shad ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger sanj: sanj: sanj: sanj: sanj: sanj: yes: yes: yes: yes: yes: yes: yes: yes: ssb: ssb: ssb: mz: mz: ha: ha: shd: shd: shd: shd: shd: str: str: str: str: cuf: cuf: go: go: go: go: go:

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”