درس هایی که کاردانشی ها برای شرکت در دانشگاه پاس کنند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
dmohajerani
کاربر ساده
کاربر ساده

درس هایی که کاردانشی ها برای شرکت در دانشگاه پاس کنند

پست توسط dmohajerani » چهارشنبه 29 شهریور 1391, 10:36 pm

سلام
من دانشگاه قبول شدم
آیا این درسته که چون کاردانشی هستیم باید یک سری درس ها رو پاس کنیم تا بتونیم در دانشگاه شرکت کنیم؟
اگر درسته میشه من رو راهنمایی کنین که دقیقا باید چی ها رو چطوری پاس کنم؟
در ضمن من آموزشکده سما تهران قبول شدم باید مدارکم رو کجا تحویل بدم و دانشگاه کجاست ؟ چون یکی از دوستان گفت شهران ،بلوار کوهساره ولی در راهنما نوشته سید خندان
از همتون ممنونم

آواتار کاربر
alivazirinia
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

Re: درس هایی که کاردانشی ها برای شرکت در دانشگاه پاس کنند

پست توسط alivazirinia » چهارشنبه 29 شهریور 1391, 11:56 pm

بله کاردانشی ها باید یه سری درس ها رو که مربوط به دوره پیش دانشگاهی هست بگذرونن و در واقع ترم اول فقط دروس جبرانی میخونن توی دانشگاه کلاس های واجد سما برا پسرا توی همون سید خندان هست حتما یه سر حضوری برو اونجا به تلفن و سایت اینا بسنده نکن البته نظر منه ها danesh
زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد

لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...

مدیر سایت www.mob20.com

dmohajerani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dmohajerani » پنج‌شنبه 30 شهریور 1391, 10:56 am

alivazirinia نوشته شده:بله کاردانشی ها باید یه سری درس ها رو که مربوط به دوره پیش دانشگاهی هست بگذرونن و در واقع ترم اول فقط دروس جبرانی میخونن توی دانشگاه کلاس های واجد سما برا پسرا توی همون سید خندان هست حتما یه سر حضوری برو اونجا به تلفن و سایت اینا بسنده نکن البته نظر منه ها danesh
خیلی ممنون از راهمنماییت rooz
حتما شنبه اول وقت میرم یه سربه اونجا میزنم yes:

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » پنج‌شنبه 30 شهریور 1391, 8:02 pm

alivazirinia نوشته شده:بله کاردانشی ها باید یه سری درس ها رو که مربوط به دوره پیش دانشگاهی هست بگذرونن و در واقع ترم اول فقط دروس جبرانی میخونن توی دانشگاه کلاس های واجد سما برا پسرا توی همون سید خندان هست حتما یه سر حضوری برو اونجا به تلفن و سایت اینا بسنده نکن البته نظر منه ها danesh
این واحدهای جبرانی فقط برای دانشگاه آزاد هست یا تو آموزشکده های فنی هم باید این واحدهارو پاس کرد؟!
کسی که علاوه بر دیپلم کاردانش مدرک پیش دانشگاهی یه رشته نظری رو هم داشته باشه باید این واحدارو پاس کنه؟

Just SMILE..it WORKS :)

karimi2409
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط karimi2409 » پنج‌شنبه 30 شهریور 1391, 9:05 pm

lalaya نوشته شده:
این واحدهای جبرانی فقط برای دانشگاه آزاد هست یا تو آموزشکده های فنی هم باید این واحدهارو پاس کرد؟!
کسی که علاوه بر دیپلم کاردانش مدرک پیش دانشگاهی یه رشته نظری رو هم داشته باشه باید این واحدارو پاس کنه؟
کاردانشی ها یه سری درس اضافه تر دارن ولی یه ترم فک نکنم بشه!
وقتی با مدرک دیپلم کاردانش وارد دانشگاه میشید باید یه سری درس پاس کنید تا مثل فنی حرفه ای ها بشید! ولی اگه با مدریک پیش دانشگاهی یه رشته نظری برید که حسابش فرق داره!
تفاوتی بین دانشگاه آزاد و دولتی نداره

vahid@
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: esfahan

پست توسط vahid@ » جمعه 31 شهریور 1391, 10:52 am

lalaya نوشته شده:

واحدهاي اضافه فقط براي دانشگاه آزاد ولي دانشگاههاي دولتي همچين واحدهايي را ندارند

اما به طور كلي كاردانشي ها در دانشگاههاي دولتي نسبت به فني ها كم ميارن

چون واحدهاي كمتري پاس كرده اند

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”