درد و دلی با تمام فنی ها !

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
HamediRad
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: درد و دلی با تمام فنی ها !

پست توسط HamediRad » چهارشنبه 5 مهر 1391, 2:27 pm

shayda نوشته شده:سلام کی میدونه طراحي ودوخت -طراحي ودوخت -موسسه غيرانتفاعي گلستان گرگان شهریه کل هر ترم چقدره؟و از کجا بدونیم رتبمون چند شده؟یکی راهنمایی کنه لطفا. dan rooz esh این چطور دانشگاهیه؟
هر چند جای این سوال این جا نبود دوست من ولی پاسختون رو میدم

شهریه ها رو میتونید از این اطلاعیه سازمان سنجش نگاه کنید که البته به تعداد واحد انتخابیتون هم بستگی داره : http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=4&id=551

کارنامه و رتبه های داوطلبان هم هفته آخر مهر میاد

موفق باشید

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » چهارشنبه 5 مهر 1391, 7:24 pm

HamediRad نوشته شده:
shayda نوشته شده:سلام کی میدونه طراحي ودوخت -طراحي ودوخت -موسسه غيرانتفاعي گلستان گرگان شهریه کل هر ترم چقدره؟و از کجا بدونیم رتبمون چند شده؟یکی راهنمایی کنه لطفا. dan rooz esh این چطور دانشگاهیه؟

شهریه ها رو میتونید از این اطلاعیه سازمان سنجش نگاه کنید که البته به تعداد واحد انتخابیتون هم بستگی داره : http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=4&id=551

موفق باشید

ممنون از جوابتون من نمیدون زیر گروه کدامم.میشه شما راهنماییم کنید.

علوم انساني

علوم پايه

فني مهندسي

كشاورزي و منابع طبيعي

هنر
کدامم؟ fekr همش بالای یک میلیونه.یعنی باید ترمی یک وخورده ای بدم ای که از آزاد بیشتر ger ger ger

آواتار کاربر
HamediRad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط HamediRad » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 12:38 am

shayda نوشته شده:
HamediRad نوشته شده:

موفق باشید

ممنون از جوابتون من نمیدون زیر گروه کدامم.میشه شما راهنماییم کنید.

علوم انساني

علوم پايه

فني مهندسي

كشاورزي و منابع طبيعي

هنر
کدامم؟ fekr همش بالای یک میلیونه.یعنی باید ترمی یک وخورده ای بدم ای که از آزاد بیشتر ger ger ger

اول از همه بگم که این قیمت ها به ریاله پس زیاد نگران نباشید

و در مورد رشته طراحی و دوخت فکر میکنم باید زیرگروه هنر و یا فنب و مهندسی باشید

به هر حال امیدوارم موفق باشید

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zhashemi » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 11:36 pm

shayda نوشته شده:درود بر فنی وحرفه ای
مرگ بر نظری
نابود بشه اون کسی که اینقدر به نظری ها میرسه ما هم آدمیم حق مسلم ماست از کنکور ما هم در تلویزیون صحبت کنند ومشاوره بدند.ما رو هم باید تحویل بگیرند. ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger
باورت میشه حتی رهبری هم به مسئولین دولت اعتراض کرد وعلنا در یکی از دیدارها با مسئولین گفت:
"باید به فنی وحرفه ای ها وعلمی کاربردی ها توجه بشه!"
اما کاش مسئولین.... دیگه سیاسی میشه بهتره نگم

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » شنبه 8 مهر 1391, 12:44 am

zhashemi نوشته شده:
مرگ بر نظری
نابود بشه اون کسی که اینقدر به نظری ها میرسه ما هم آدمیم حق مسلم ماست از کنکور ما هم در تلویزیون صحبت کنند ومشاوره بدند.ما رو هم باید تحویل بگیرند. ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger
باورت میشه حتی رهبری هم به مسئولین دولت اعتراض کرد وعلنا در یکی از دیدارها با مسئولین گفت:

خدایی رهبرم طرف ما رو گرفت؟ fekr fekr یعنی به حرف رهبر هم گوش نکردند؟ gsg gsg آخه ای رسمشه ؟کاش میشد یه کاریش کرد.یعنی اون روز میشه بیاد بفهمن مملکت تو دست ماها میچرخه نه نظری ها. nar nar ger ger ger ger ger ger

zhashemi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط zhashemi » شنبه 8 مهر 1391, 12:51 am

shayda نوشته شده:
zhashemi نوشته شده:
مرگ بر نظری

خدایی رهبرم طرف ما رو گرفت؟ fekr fekr یعنی به حرف رهبر هم گوش نکردند؟ gsg gsg آخه ای رسمشه ؟کاش میشد یه کاریش کرد.یعنی اون روز میشه بیاد بفهمن مملکت تو دست ماها میچرخه نه نظری ها. nar nar ger ger ger ger ger ger
اگه با گوشای خودم نشنیده بودم باورم نمیشد ولی مستقیم داشت پخش میشد دیدار با هیئت دولت بود منم شوکه شدم. یه کم سیاسی میشه اگه ادامه بدم. اگه رهبر تنها نبود ماهم تنها نبودیم

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”