ابهامات راهنمای پذیرفته شدگان کاردانی دانشگاه آزاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
dmohajerani
کاربر ساده
کاربر ساده

ابهامات راهنمای پذیرفته شدگان کاردانی دانشگاه آزاد

پست توسط dmohajerani » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 10:44 am

سلام به همه بچه های گل
چند تا ابهام برام وجود داره در مورد فایل راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد ممنون میشم اگه کمکم کنین
اول اینکه من چون با سهمیه قبول شدم چرا چیزی در مورد مدارک پدرم که باید ببرم چیزی نگفته
دوم اینکه با توجه به رایگان بودن شهریه برای ما هیچ راهنمایی در مورد معرفی نامه ای که باید ببریم و آیا شهریه ثابت رو باید پرداخت کنیم یا نه هیچ توضیحی نداده
سوم اینکه من آموزشکده سما تهران قبول شدم اینجا دقیقا کجاست ؟؟ سید خندانه یا جنت آباد
چهارم اینکه من چون کاردانشی بود باید دقیقا چه مدارکی رو تحویل بدم و اگه نرسم تا پنجم مهر دیپلمم رو بیارم باید چی کار کنم

خیلی ممنونم که مثل همیشه راهنماییم میکنین

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: ابهامات راهنمای پذیرفته شدگان کاردانی دانشگاه آزاد

پست توسط peyman » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 10:52 am

*** قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کاردانی پیوسته سال 91 در آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهران ***
ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان فقط در روزهای سه شنبه 4/7/91 و چهارشنبه 5/7/91 انجام می پذیرد .
مدارک لازم :
- کارنامه قبولی در آزمون کاردانی پیوسته که درسایت www.azmoon.com در دسترس می باشد .
- اصل گواهی موقت یا اصل مدرک دیپلم و کپی دو سری
- اصل ریز نمرات و کپی دو سری
- اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات * دو سری
- اصل کارت ملی و کپی
- 6 قطعه عکس 4*3
- اصل و کپی کارت معافیت خدمت یا پایان خدمت در صورت وجود(مخصوص پذیرفته شدگان پسر)
- فیش واریز شهریه به مبلغ 000/000/4 ریال ( به صورت علی الحساب ) به حساب سیبای شماره 0106081718007 بانک ملی ایران به نام آموزشکده فنی و حرفه ای تهران سما با شناسه واریز 555555555577 * مابقی شهریه پس از ثبت نام نهایی فقط به صورت اینترنتی دریافت خواهد شد و از واریز مابقی شهریه به صورت فیش بانکی اکیدا خودداری گردد *
توجه : ازپذیرفته شدگانی که اصل مدرک دیپلم آنان در هنگام ثبت نام موجود نباشد و متقاضی ثبت نام با گواهی موقت و ریزنمرات می باشند ،سفته یا چک به مبلغ 000/000/5 ریال جهت ضمانت اخذ خواهد شد .
آدرس محل ثبت نام پذیرفته شدگان پسر : شهران ،بلوار کوهسار(جاده امامزاده داود) نرسیده به کلانتری کن ، جنب مجموعه ورزشی شهدای کن ،کوچه مدرسه ،ساختمان شماره آزاد دانشگاه آزاد (آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهران )
آدرس محل ثبت نام پذیرفته شدگان دختر : جنت آباد شمالی ،بالاتر از ایرانپارس، بلوار المهدی، خیابان ایرانشهر شمالی، میدان استاد شهریار، شهریار شمالی، گلبرگ شرقی
آدرس سایت آموزشکده www.tehran-samacollege.ir می باشد .
"دانشجویان خانواده های محترم شاهد و ایثارگر جهت تشکیل پرونده و استفاده از تخفیف و امکانات ستاد، در مراحل ثبت نام به بخش فرهنگی مراجعه نمایید.
...

dmohajerani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dmohajerani » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:50 am

peyman نوشته شده:*** قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کاردانی پیوسته سال 91 در آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهران ***
ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان فقط در روزهای سه شنبه 4/7/91 و چهارشنبه 5/7/91 انجام می پذیرد .
مدارک لازم :
- کارنامه قبولی در آزمون کاردانی پیوسته که درسایت http://www.azmoon.com در دسترس می باشد .
- اصل گواهی موقت یا اصل مدرک دیپلم و کپی دو سری
- اصل ریز نمرات و کپی دو سری
- اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات * دو سری
- اصل کارت ملی و کپی
- 6 قطعه عکس 4*3
- اصل و کپی کارت معافیت خدمت یا پایان خدمت در صورت وجود(مخصوص پذیرفته شدگان پسر)
- فیش واریز شهریه به مبلغ 000/000/4 ریال ( به صورت علی الحساب ) به حساب سیبای شماره 0106081718007 بانک ملی ایران به نام آموزشکده فنی و حرفه ای تهران سما با شناسه واریز 555555555577 * مابقی شهریه پس از ثبت نام نهایی فقط به صورت اینترنتی دریافت خواهد شد و از واریز مابقی شهریه به صورت فیش بانکی اکیدا خودداری گردد *
توجه : ازپذیرفته شدگانی که اصل مدرک دیپلم آنان در هنگام ثبت نام موجود نباشد و متقاضی ثبت نام با گواهی موقت و ریزنمرات می باشند ،سفته یا چک به مبلغ 000/000/5 ریال جهت ضمانت اخذ خواهد شد .
آدرس محل ثبت نام پذیرفته شدگان پسر : شهران ،بلوار کوهسار(جاده امامزاده داود) نرسیده به کلانتری کن ، جنب مجموعه ورزشی شهدای کن ،کوچه مدرسه ،ساختمان شماره آزاد دانشگاه آزاد (آموزشکده فنی و حرفه ای سما تهران )
آدرس محل ثبت نام پذیرفته شدگان دختر : جنت آباد شمالی ،بالاتر از ایرانپارس، بلوار المهدی، خیابان ایرانشهر شمالی، میدان استاد شهریار، شهریار شمالی، گلبرگ شرقی
آدرس سایت آموزشکده http://www.tehran-samacollege.ir می باشد .
"دانشجویان خانواده های محترم شاهد و ایثارگر جهت تشکیل پرونده و استفاده از تخفیف و امکانات ستاد، در مراحل ثبت نام به بخش فرهنگی مراجعه نمایید.
خیلی ممنون از راهنماییتون
اما آیا مبلغ چهارصد هزار تومن را منم باید بدم ؟
و اینکه با این روز فرصتی که هست من چه جوری می تونم همه این کار ها رو انجام بدم .
در ضمن در راهنما محل ثبت نام رو سید خندان زده

karimi2409
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط karimi2409 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:46 pm

شما اگه پدرتون جانبازی داره (فک کنم باید بالای 25 درصد باشه) هیچی شهریه نمیدی
باید بری از بنیاد شهید یه نامه بگیری و ببری بدی به دانشگاه
مدارک هم اگه دیپلمت آماده نشده فقط ریزنمره ها و گواهی موقت دیپلم کافیه+شناسنامه و کارت ملی+فتوکپی از مدارک+پر کردن فرم های ثبت نام دانشگاه
اگه مدرک دیپلم نبری باید یه ضمانت بدی مثلا چک یا سفته(فک کنم مبلغ 500 هزارتومن( بعد که دیپلمت رو ببری بهت پس میدن ضمانت رو

کاردانش بودن فرق زیادی نداره. فقط یه سری درس های اضافه تر باید پاس بشه که مثل فنی ها بشی
goll

dmohajerani
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط dmohajerani » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 1:05 pm

karimi2409 نوشته شده:شما اگه پدرتون جانبازی داره (فک کنم باید بالای 25 درصد باشه) هیچی شهریه نمیدی
باید بری از بنیاد شهید یه نامه بگیری و ببری بدی به دانشگاه
مدارک هم اگه دیپلمت آماده نشده فقط ریزنمره ها و گواهی موقت دیپلم کافیه+شناسنامه و کارت ملی+فتوکپی از مدارک+پر کردن فرم های ثبت نام دانشگاه
اگه مدرک دیپلم نبری باید یه ضمانت بدی مثلا چک یا سفته(فک کنم مبلغ 500 هزارتومن( بعد که دیپلمت رو ببری بهت پس میدن ضمانت رو

کاردانش بودن فرق زیادی نداره. فقط یه سری درس های اضافه تر باید پاس بشه که مثل فنی ها بشی
goll
خیلی ممنونم از راهنماییت دوست عزیز
اون درس ها چین و چه جوری باید پاس کنم ؟؟؟ و از بنیاد شهید چه نامه ای باید بگیرم؟؟؟

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”