اعتراض به سنجش (گروهی)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

karimi2409
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اعتراض به سنجش (گروهی)

پست توسط karimi2409 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:51 pm

erfanxtar نوشته شده:
karimi2409 نوشته شده:
erfanxtar نوشته شده:من که الان حدودا 63 بار زنگ زدم مشغول بود !!!!! خدا کنه تا قبل 4 مهر اعلام کنن ger چون 4 و 5 ثبت نام آزاد اگر هم ثبت نام کنم غیر از اینکه کلی وقتم گرفته میشه بعد اگه دولتی در بیام باید آزاد انصراف بدم و مثل اینکه نصف پول رو میگیرن !! خدااااا باید پول زور بدم !!! خوب میمیرن زودتر اعلام کنن ger

پ.ن : من پارسال هم شرکت کردم و بنا به دلایلی نرفتم . الان دفترچه پارسال نگاه کردم دیدم مثل امسال زده نتایج نهایی هفته آخر مهر . ولی پارسال 3 مهر نتایج اعلام شد . خدا کنه امسال حداقل 3 مهر جواب رو بدن goll
واسه آزاد تا دو ترم اگه بری میتونی مفتی انصراف بدی. هیچ هزینه ای نداره! bale
وقتی هم از دو ترم رد شد و بخوای انصراف بدی یه هزینه کمی گرفته میشه: تعداد واحدهایی که باقی مونده تقسیم بر 20 ضربدر نصف شهریه ثابت همون رشته
من الان ترم سوم آزادم و میخام انصراف بدم بیام دولتی. هزینه ای حدود 330 تومن داره dan
دوست عزیز ممنون . ولی متوجه نشدم ؟! یعنی برم ثبت نام کنم بعد بگم میخوام انصراف بدم ؟! یا همون روز ثبت نام بگم یه ترم میخوام انصراف بدم ؟! متوجه نشدم dan بعد مطمئنی پول نمیگیرن ؟! اخه من سوال کردن گفتن اگه یه ترم مرخصی بگیری شهریه ثابت اون یه ترم باید بدی !
dan ثبت نام آزاد فک کنم 4 مهر تا 6 مهر باشه
شما صبر کن دولتی نتایج بیاد. اگه قبول نشدی برو آزاد ثبت نام کن
مرخصی گرفتن با انصراف دادن فرق داره. مرخصی باید شهریه بدی
شما فعلا منتظر نتایج دولتی باش goll

erfanxtar

پست توسط erfanxtar » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 1:42 pm

خوب دوست عزیز مشکل منم همینجاست . اگر تا 4 نتایج نیومد من مجبورم برم آزاد ثبت نام کنم . که حتی اگه دولتی در نیومدم آزاد رو از دست نداده باشم ! اگر نتایج 3 مهر اومد که تکلیف کاملا مشخص میشه

karimi2409
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط karimi2409 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 1:51 pm

erfanxtar نوشته شده:خوب دوست عزیز مشکل منم همینجاست . اگر تا 4 نتایج نیومد من مجبورم برم آزاد ثبت نام کنم . که حتی اگه دولتی در نیومدم آزاد رو از دست نداده باشم ! اگر نتایج 3 مهر اومد که تکلیف کاملا مشخص میشه
اگه تا چهار نیومد شما برو آزاد ثبت نام کن. بعد که نتایج اومد و دولتی قبول شده بوی از آزاد انصراف بده و مدارک رو ببر دولتی
فقط نکته مهم اینه که از دانشگاه آزاد برای پلیس+10 نامه نبری تا نتایج بیاد
چون اگه برای پلیس نامه ببری اونوقت دیگه انصراف دادن سخت میشه! خیلی سخت

آواتار کاربر
the-eagle
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط the-eagle » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 1:55 pm

خاک تو سر سنجش nar:
Post nubila, Phoebus

آواتار کاربر
payam_gh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Boroujen
تماس:

پست توسط payam_gh » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 2:45 pm

هرچی زنگ می زنم اشغاله
این از تلفناشون
اونم از سیستم پاسخگویی
عجب . . .
حرف زدن با کسی که منطق حالیش نیست، مثل اینه که بخوای رو چرتکه ویندوز نصب کنی . . .

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 2:54 pm

سیستم پاسخوگویی سنجش خیلی باحاله که الانم میزنی
میزنه دهه آخر شهریور
فک کنم مهر ماه هم سوال بپرسی میگه دهه آخر شهریور
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

c4t3r

پست توسط c4t3r » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 3:00 pm

nar nar nar nar nar ger ger ger

آواتار کاربر
payam_gh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Boroujen
تماس:

پست توسط payam_gh » چهارشنبه 29 شهریور 1391, 2:12 am

اطلاعیه جدید سایت
تصویر
حرف زدن با کسی که منطق حالیش نیست، مثل اینه که بخوای رو چرتکه ویندوز نصب کنی . . .

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » جمعه 31 شهریور 1391, 11:37 pm

بمیرن این سنجشی ها. dd:
درود بر فنی وحرفه ای rgs
مرگ بر نظری chak

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » یک‌شنبه 2 مهر 1391, 1:21 pm

سلام به بچه های گل فنی و منتظر جواب..

دوستان یه کم صبر داشته باشین..برین خدا رو شکر کنین که دارن نتیجه رو الان میدن..من فکر میکردم شما ها ورودی بهمن شدید با این تاخیر...

ما پارسال 7 مرداد امتحان دادیم فکر کنم مهر جوابش اومد..اونوقت شما شهریور امتحان دادین اینقدر نگرانید..البته درکتون میکنم..ما هم پارسال همچین حسی داشتیم..وقتی جستجو رو میزنی میبینی دولتی قبول شدی خیلی کیف داره اون لحظه...

یه شوخی هم با شما بکنم:

شما که ترم مهری شدین حال خیلی از بچه های ورودی بهمن رو گرفتید..چون مثل اینکه برای بچه های ترم بهمن 90 خوابگاه تعلق نمیگیره و یکی از شرایطش این بود که امسال دانشگاه نباید ورودی مهر داشته باشه...

امیدوارم که تمامی دوستان موفق باشند البته قبولی در دانشگاه دولتی و صد البته روزانه goll dan rgs str:

من تو ملاصدرا رامسر درس میخونم..خوشحال میشم شما رو ببینم
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » یک‌شنبه 2 مهر 1391, 2:05 pm

hppilot نوشته شده:سلام به بچه های گل فنی و منتظر جواب..

دوستان یه کم صبر داشته باشین..برین خدا رو شکر کنین که دارن نتیجه رو الان میدن..من فکر میکردم شما ها ورودی بهمن شدید با این تاخیر...

ما پارسال 7 مرداد امتحان دادیم فکر کنم مهر جوابش اومد..اونوقت شما شهریور امتحان دادین اینقدر نگرانید..البته درکتون میکنم..ما هم پارسال همچین حسی داشتیم..وقتی جستجو رو میزنی میبینی دولتی قبول شدی خیلی کیف داره اون لحظه...

یه شوخی هم با شما بکنم:

شما که ترم مهری شدین حال خیلی از بچه های ورودی بهمن رو گرفتید..چون مثل اینکه برای بچه های ترم بهمن 90 خوابگاه تعلق نمیگیره و یکی از شرایطش این بود که امسال دانشگاه نباید ورودی مهر داشته باشه...

امیدوارم که تمامی دوستان موفق باشند البته قبولی در دانشگاه دولتی و صد البته روزانه goll dan rgs str:

من تو ملاصدرا رامسر درس میخونم..خوشحال میشم شما رو ببینم
سلام.شما دانشجو بومی هستید؟دانشگاه رامسر خوبه؟خوابگاهش خوبه؟
برای قبول شدن در این دانشگاه روزانه اگه غیر بومی باشیم ، چه رتبه ای میخواد؟مرسی goll

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » دوشنبه 3 مهر 1391, 1:35 pm

sadegh-king نوشته شده:

یه شوخی هم با شما بکنم:

برای قبول شدن در این دانشگاه روزانه اگه غیر بومی باشیم ، چه رتبه ای میخواد؟مرسی goll
سلام...

بله..من دانشجوی بومی هستم...شما رامسر رو انتخاب کردی؟

امسال که ظرفیت ها رو دوبرابر کردن..راستش من نمیدونم باید تراز چند بیاری تا رامسر قبول بشی..ولی اگه یه ذره تخصصی ها رو خوب زده باشی باید بهت بگم که قبول میشی..اگه خوب تست زده باشی روزانه...یه نصحیت از من به شما:اگه شبانه قبول شدید نیاین رامسر..اگه آزاد شهر خودتون قبول شدید برید اونجا..به خاطر هزینه هاش میگم..اگه مشکلی با پول و علافی ندارید دانشگاه خوبیه..چون اگه شبانه قبول شدید باید ترم بهمن بیاید و خوابگاه هم به دانشجویان شبانه تعلق نمیگیره..در مورد خوابگاه هم چون خودم خوابگاهی نیستم در موردش چیزی نمیدونم...در ضمن پرواز تفریحی هم داره چون لب به لب فرودگاه رامسره...البته الان 90 درصد دانشگاه اصلی رو به خاطر اینکه باند فرودگاه رو خواستن بزرگ کنن مجبود بودن دانشگاه اصلی رو خراب کنن وگرنه دانشگاه شاخی بود واس خودش ملاصدرا.. goll
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » دوشنبه 3 مهر 1391, 2:27 pm

hppilot نوشته شده:
sadegh-king نوشته شده:

یه شوخی هم با شما بکنم:

سلام...

بله..من دانشجوی بومی هستم...شما رامسر رو انتخاب کردی؟

امسال که ظرفیت ها رو دوبرابر کردن..راستش من نمیدونم باید تراز چند بیاری تا رامسر قبول بشی..ولی اگه یه ذره تخصصی ها رو خوب زده باشی باید بهت بگم که قبول میشی..اگه خوب تست زده باشی روزانه...یه نصحیت از من به شما:اگه شبانه قبول شدید نیاین رامسر..اگه آزاد شهر خودتون قبول شدید برید اونجا..به خاطر هزینه هاش میگم..اگه مشکلی با پول و علافی ندارید دانشگاه خوبیه..چون اگه شبانه قبول شدید باید ترم بهمن بیاید و خوابگاه هم به دانشجویان شبانه تعلق نمیگیره..در مورد خوابگاه هم چون خودم خوابگاهی نیستم در موردش چیزی نمیدونم...در ضمن پرواز تفریحی هم داره چون لب به لب فرودگاه رامسره...البته الان 90 درصد دانشگاه اصلی رو به خاطر اینکه باند فرودگاه رو خواستن بزرگ کنن مجبود بودن دانشگاه اصلی رو خراب کنن وگرنه دانشگاه شاخی بود واس خودش ملاصدرا.. goll
سلام.ممنون از راهنمایی شما.من سال دیگه کنکور دارم و از چندین ماه پیش شروع به مطالعه کردم.این سوال رو پرسیدم تا بدونم برای قبولی در این دانشگاه چه رتبه ای میخواد.مرسی از راهنماییتون.یکمی از کنکور میترسم!رامسر شهر بسیار زیبا است مخصوصا جواهر ده. goll goll goll goll goll

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » دوشنبه 3 مهر 1391, 11:31 pm

تو رو خدا کمک کنید.
امیدوارم سراسری هممون قبول بشیم.
یه سوال من علمی کاربردی کارشناسی ناپیوسته نرم افزارترمی قبول شدم مهر که بیاد میشم ترم 2 ولی سراسری هم شرکت کردم و دانشگاه های غیرانتفاعی رو انتخاب کردم به نظرتون غیرانتفاعی بهتراز علمی کاربردیه؟اگه قبول بشم غیر انتفاعی برم یا نه؟شهریه علمی کاربردی کمتر از غیرانتفاعیه واسه همین نمیتونم فکرکنم.دو دل شدم یکی کمکم کنه خسته شدم به این چیزا از بس فکرکردم.لطفا کمک nar nar

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”