اعتراض به سنجش (گروهی)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

اعتراض به سنجش (گروهی)

پست توسط mahdigp » دوشنبه 27 شهریور 1391, 7:49 pm

به نام خدا

با سلام خدمت تمام دانش آموزان رشته های فنی و همینطور دانش آموزان حرفه ای ایران .

با توجه به اینکه سازمان سنجش به بی خیالی دست زده و طی تماس معلوم شد در روز 28 شهریور که طی قراری که گزاشتن برای اعلام نتایج قرار نیست نتایج اعلام بشه و گفتند که تا آخر هفته تلاش می کنیم اعلام کنیم و در غیر این صورت اوایل هفته دیگه .

تصمیم گرفتیم با چند تا از بچه ها یک کاری انجام و این کار رو به همه بچه های فنی و حرفه ای اعلام کنیم.

فردا 28 شهریور شما با تماس با سازمان سنجش اعتراض خودتون رو اعلام کنید. ابتدا اعلام کنید نتایج کی اعلام می شود و درصورت شنیدن جواب الکی مثل اینکه تا آخر هفته و.. به شخص پاسخگو اعلام کنید که چرا شما بین نظری و فنی و حرفه ای فوق می گذارید ؟ یا اینکه آیا این حق مایه ؟

خب خودتون بهتر بلدید.

شماره سازمان سنجش :

021-88923595

021-88923596

021-88923597

021-88923598

021-88923599

توجه کنید خیلی شلوغه و حداقل باید ده بار زنگ بزنید تا وصل بشه ، سپس تلفن گویا وصل میشه ابتدا باید یک کلید رو بزنید و سپس شماره 9 رو بزنید تا به اپراتور وصل بشود.

منتظر بمب فنی و حرفه ای هستیم...

MahdiGp@yahoo.com

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: اعتراض به سنجش (گروهی)

پست توسط sadegh-king » دوشنبه 27 شهریور 1391, 8:33 pm

سلام.کار خوبیه.اگه نتایج تا آخر هفته یا هفته ی بعد اعلام بشه ، واقعا نامردی هستش.

erfanxtar

پست توسط erfanxtar » دوشنبه 27 شهریور 1391, 10:19 pm

والا من که دیروز و امروز حدودا 40 بار تماس گرفتم همش مشغول میزنه !!!!!! من آزاد هم قبول شدم ثبت نام هم 4 و 5 مهر . حالا موندم چکار کنم ! دولتی قبول میشم یا نه !

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 1:06 am

من دیروز هر وقت زنگیدم اشغال بود
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

mahdigp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mahdigp » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 9:12 am

gld gld gld gld
بیا الان زنگیدم میگه هفته اول مهر ! :|

اه
مارو مسخره دارن ...
nar:
nar

r4iny.night
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط r4iny.night » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 9:22 am

ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger ger

آواتار کاربر
mehdi-dardesar
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط mehdi-dardesar » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:26 am

انگاری عید فطره میخوان ماه رویت شه
تاریخ دقیقش معلوم نیس
سقوط
تاوان پریدن با بعضی هاست

javadghane
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط javadghane » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:32 am

من زنگیدم و هرچی دلم خواست گفتم از بچه هایی که زنگ نزدن جووون ما برید یه زنگ بیشتر نیست نهایتا عقدتونو خالی مکنید

sadegh-king
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sadegh-king » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:34 am

اعلام نتایج واقعا رفت واسه هفته بعد؟ looc looc looc
چرا بین فنی و حرفه ای با دیگر رشته ها فرق میزارن؟ looc ger

Al!reza
محل اقامت: http://www.toosshop.ir
تماس:

پست توسط Al!reza » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:41 am

خيلي نامرديه....... dan

آواتار کاربر
HamediRad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط HamediRad » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 11:56 am

متاسفانه تو ایران اصلا به هنرستانی ها و فنی ها اهمیت داده نمیشه و باور غلطی که بین مردم جا افتاده اینه که هرچی دانش آموز خنگه میره هنرستان
به عنوان مثال یه نمونه تبعیض بین فنی ها و نظری ها اینه که رتبه 1 تا 100 کنکور سراسری عضو بنیاد ملی نخبگان میشن ولی در کنکور کاردانی همچین چیزی وجود نداره

erfanxtar

پست توسط erfanxtar » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:06 pm

من که الان حدودا 63 بار زنگ زدم مشغول بود !!!!! خدا کنه تا قبل 4 مهر اعلام کنن ger چون 4 و 5 ثبت نام آزاد اگر هم ثبت نام کنم غیر از اینکه کلی وقتم گرفته میشه بعد اگه دولتی در بیام باید آزاد انصراف بدم و مثل اینکه نصف پول رو میگیرن !! خدااااا باید پول زور بدم !!! خوب میمیرن زودتر اعلام کنن ger

پ.ن : من پارسال هم شرکت کردم و بنا به دلایلی نرفتم . الان دفترچه پارسال نگاه کردم دیدم مثل امسال زده نتایج نهایی هفته آخر مهر . ولی پارسال 3 مهر نتایج اعلام شد . خدا کنه امسال حداقل 3 مهر جواب رو بدن goll

آواتار کاربر
HamediRad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط HamediRad » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:32 pm

erfanxtar نوشته شده:من که الان حدودا 63 بار زنگ زدم مشغول بود !!!!! خدا کنه تا قبل 4 مهر اعلام کنن ger چون 4 و 5 ثبت نام آزاد اگر هم ثبت نام کنم غیر از اینکه کلی وقتم گرفته میشه بعد اگه دولتی در بیام باید آزاد انصراف بدم و مثل اینکه نصف پول رو میگیرن !! خدااااا باید پول زور بدم !!! خوب میمیرن زودتر اعلام کنن ger

پ.ن : من پارسال هم شرکت کردم و بنا به دلایلی نرفتم . الان دفترچه پارسال نگاه کردم دیدم مثل امسال زده نتایج نهایی هفته آخر مهر . ولی پارسال 3 مهر نتایج اعلام شد . خدا کنه امسال حداقل 3 مهر جواب رو بدن goll
مطمئن باشید تا آخر شهریور نهایتا 3 مهر میدن
چون خودشون میدونن بچه ها قراره ثبت نام آزاد هم داشته باشن

karimi2409
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط karimi2409 » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:42 pm

erfanxtar نوشته شده:من که الان حدودا 63 بار زنگ زدم مشغول بود !!!!! خدا کنه تا قبل 4 مهر اعلام کنن ger چون 4 و 5 ثبت نام آزاد اگر هم ثبت نام کنم غیر از اینکه کلی وقتم گرفته میشه بعد اگه دولتی در بیام باید آزاد انصراف بدم و مثل اینکه نصف پول رو میگیرن !! خدااااا باید پول زور بدم !!! خوب میمیرن زودتر اعلام کنن ger

واسه آزاد تا دو ترم اگه بری میتونی مفتی انصراف بدی. هیچ هزینه ای نداره! bale
وقتی هم از دو ترم رد شد و بخوای انصراف بدی یه هزینه کمی گرفته میشه: تعداد واحدهایی که باقی مونده تقسیم بر 20 ضربدر نصف شهریه ثابت همون رشته
من الان ترم سوم آزادم و میخام انصراف بدم بیام دولتی. هزینه ای حدود 330 تومن داره dan

erfanxtar

پست توسط erfanxtar » سه‌شنبه 28 شهریور 1391, 12:47 pm

karimi2409 نوشته شده:

واسه آزاد تا دو ترم اگه بری میتونی مفتی انصراف بدی. هیچ هزینه ای نداره! bale
وقتی هم از دو ترم رد شد و بخوای انصراف بدی یه هزینه کمی گرفته میشه: تعداد واحدهایی که باقی مونده تقسیم بر 20 ضربدر نصف شهریه ثابت همون رشته
من الان ترم سوم آزادم و میخام انصراف بدم بیام دولتی. هزینه ای حدود 330 تومن داره dan
دوست عزیز ممنون . ولی متوجه نشدم ؟! یعنی برم ثبت نام کنم بعد بگم میخوام انصراف بدم ؟! یا همون روز ثبت نام بگم یه ترم میخوام انصراف بدم ؟! متوجه نشدم dan بعد مطمئنی پول نمیگیرن ؟! اخه من سوال کردن گفتن اگه یه ترم مرخصی بگیری شهریه ثابت اون یه ترم باید بدی !

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”