سلام خیلی ممنون میشم که هرچه زودتر من رو راهنمایی کنید !!!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
Ali Davoodi

سلام خیلی ممنون میشم که هرچه زودتر من رو راهنمایی کنید !!!

پست توسط Ali Davoodi » پنج‌شنبه 23 شهریور 1391, 12:46 am

سلام دوستان من سرباز هستم و دیپلم کامپیوتر دارم سال 1388 البته یه تک درس ریاضیم مونده تا دیپلم بگیرم و معدلم هم 13-14 هستش میخوام برم دانشگاه علمی کاربردی پودمانی !!! میتونم ثبت نام کنم !!! اگه آره چطوری و چیکار کنم !!! با توجه به شرایط من که سرباز هستم !!! و اینکه میتونم رشته ام رو تغییر بدم یا نه !!! (توضیح کامل بدین ممنون میشم ) :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: amuz: amuz: amuz:

Ali Davoodi

Re: سلام خیلی ممنون میشم که هرچه زودتر من رو راهنمایی کنید !

پست توسط Ali Davoodi » جمعه 24 شهریور 1391, 7:20 pm

بچه ها راهنمایی کنید دیگه !!!! دمتون گرم !!!! dan

ersa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ersa » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 10:13 am

سلام.نمیدونم با اون ریاضی که مونده میتونی بری یا نه .ولی الان که پودمانی نیس باید منتظر باشی یکی دوماه دیگه دفترچه اش بیاد هر رشته ای که بخوای میتونی انتخاب کنی حتی اگه واسه رشته خودتم نباشه با یه سری مقررات که باید رعایت کنی .
rooz
بعدش هم دیگه نزدیکای بهمن فک کنم جوابش بیاد و کلاساش شروع شه .درضمن پودمانی یکم بیشتر طول میکشه تا تموم شه و معمولا مال شاغل هاست.

آواتار کاربر
hppilot
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: BootStrap Loader

پست توسط hppilot » پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 7:14 pm

Ali Davoodi نوشته شده:سلام دوستان من سرباز هستم و دیپلم کامپیوتر دارم سال 1388 البته یه تک درس ریاضیم مونده تا دیپلم بگیرم و معدلم هم 13-14 هستش میخوام برم دانشگاه علمی کاربردی پودمانی !!! میتونم ثبت نام کنم !!! اگه آره چطوری و چیکار کنم !!! با توجه به شرایط من که سرباز هستم !!! و اینکه میتونم رشته ام رو تغییر بدم یا نه !!! (توضیح کامل بدین ممنون میشم ) :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: amuz: amuz: amuz:

با سلام فکر کنم یکی از شرایط شرکت در پودمانی داشتن کارت پایان خدمت باشه...اینو معلممون بهمون گفته بود
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”